Документ № 1297 від 20.10.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

23.10.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.10.2021 м. Дружківка №1297
 
Про проведення приписки юнаків 2005 року народження та юнаків старшого віку до призовної дільниці другого відділу Краматорського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки протягом січня-березня 2022 року

Розглянувши лист тимчасово виконуючого обов’язки начальника другого відділу Краматорського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олексія Мухіна, вхідний №16/5599/0/1-21 від 27.08.2021, відповідно до ст. 14 Закону України від 25.09.1992 № 2232-ХІІ «Про військовий обов’язок та військову службу», розділу ІІІ Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 352, Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402, керуючись ст. 36 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Провести приписку юнаків 2005 року народження до призовної дільниці другого відділу Краматорського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі – другий відділ Краматорського РТЦК та СП) протягом січня - березня 2022 року.
 2. Провести приписку юнаків старшого віку, яких додатково виявлено та які своєчасно не пройшли приписку до призовної дільниці другого відділу Краматорського РТЦК та СП протягом січня - березня 2022 року.
 3. Створити комісію з питань приписки юнаків 2005 року народження та юнаків старшого віку, які своєчасно не пройшли приписку до призовної дільниці другого відділу Краматорського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі – комісія з питань приписки) та затвердити її склад (додаток 1).
 4. Медичний огляд юнаків, які підлягають приписці до призовної дільниці другого відділу Краматорського РТЦК та СП у січні – березні 2022 року проводити щоденно, за винятком суботи та неділі, у приміщенні другого відділу Краматорського РТЦК та СП, постійно діючою військово-лікарською комісією.
 5. Затвердити перелік фахівців та підрозділів лікувальних закладів Дружківської міської територіальної громади, у яких проводиться медичне обстеження юнаків, які підлягають приписці до призовної дільниці другого відділу Краматорського РТЦК та СП (далі – Перелік) (додаток 2).

 6. Міському відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради (Деснова):

6.1. Забезпечити безкоштовне проведення юнакам, які підлягають приписці, за направленням другого відділу Краматорського РТЦК та СП (Отришко), флюорографії грудної клітини, загального аналізу крові та сечі, серологічного аналізу крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту «В» (НВsAg), антитіла до вірусу гепатиту «С» (anti-HCV), реакцію мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), визначення групи крові та резус-незалежності, електрокардіографічного дослідження та інших досліджень за показаннями. 

6.2. Оформити договори з обласними закладами охорони здоров’я на проведення дослідження на антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту «В» (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту «С» (anti-HCV).

6.3. Організувати своєчасне та якісне обстеження юнаків, які підлягають приписці, за направленням військово-лікарської комісії згідно з Переліком.

6.4. Забезпечити участь у роботі військово-лікарської комісії лікарів закладів охорони здоров’я та медичного персоналу, а саме: медичних сестер у кількості сімох осіб та однієї санітарки, протягом січня - березня 2022 року. Оплату роботи лікарів та медичного персоналу проводити за основним місцем роботи згідно з інформацією, наданою другим відділом Краматорського РТЦК та СП (Отришко).

6.5. Забезпечити необхідним медико-санітарним майном військово-лікарську комісію

6.6. Організувати передачу лікувальними установами Дружківської міської територіальної громади до другого відділу Краматорського РТЦК та СП (Отришко) амбулаторних карток       Ф-25 юнаків 2005 року народження з вкладними листками, а також списків осіб, які перебувають на диспансерному обліку з приводу нервово-психічних захворювань, трахоми, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів, суглобів; виписок з історії хвороби, даних лікарняних обстежень, диспансерного нагляду, які характеризують стан здоров’я юнаків 2005 року народження.

 1. Відділу освіти Дружківської міської ради (Лазебник), директорам Державного навчального закладу «Дружківський професійний ліцей» (Пометун), Дружківського фахового коледжу Донбаської державної машинобудівної академії (Баштовий), Дружківського житлово-комунального фахового коледжу Донбаської національної академії будівництва і архітектури (Брожко) сприяти приписці юнаків 2005 року народження до призовної дільниці другого відділу Краматорського РТЦК та СП (Отришко).
 2. Рекомендувати відділу поліції №1 Краматорського районного управління поліції Головного управління національної поліції в Донецькій області (Чинчевич) організувати згідно з заявками другого відділу Краматорського РТЦК та СП (Отришко), розшук та доставку юнаків 2005 року народження та юнаків старшого віку, які своєчасно не з’явилися для проходження комісії з питань приписки.
 3. Створити позаштатну групу професійного відбору з проведення приписки юнаків 2005 року народження та юнаків старшого віку, які своєчасно не пройшли приписку до призовної дільниці другого відділу Краматорського РТЦК та СП (Отришко) та затвердити її склад (додаток 3).
 4. Відділу освіти Дружківської міської ради (Лазебник) на період роботи комісії з питань приписки направляти психологів шкіл та технічних працівників на призовну дільницю для проведення професійно–психологічного відбору юнаків згідно з графіком, розробленим другим відділом Краматорського РТЦК та СП (Отришко).
 5. Рекомендувати керівництву ТОВ «Корум Дружківський машинобудівний завод» (Калугіна), ПрАТ «Дружківський завод металевих виробів» (Зімбровський), ПрАТ «ВЕСКО» (Цимарман), ПрАТ «Грета» (Волобуєв) згідно з заявками другого відділу Краматорського РТЦК та СП (Отришко) виділити:

11.1 Автобус для перевезення призовників для обстеження до обласної медичної комісії один раз за період приписки.

11.2. Одного технічного працівника для оформлення особових справ допризовників на період січнь - березнь 2022 року.

 1. Рекомендувати начальнику другого відділу Краматорського РТЦК та СП (Отришко) довести наказ начальника Краматорського РТЦК та СП про проведення приписки юнаків до призовних дільниць до громадян, що проживають на території Дружківської міської територіальної громади через засоби масової інформації, старост Дружківської міської територіальної громади, керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності, загальноосвітніх навчальних закладів та закладів професійно-технічної освіти, розташованих на території Дружківської міської територіальної громади до 01 січня 2022 року.
 2. Координацію робіт з виконання даного рішення покласти на начальника другого відділу Краматорського РТЦК та СП капітана Євгена Отришка.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталю Слесаренко та Олега Полякова відповідно до розподілу обов’язків.

 

 

 

Міський голова                                                                    Володимир ГРИГОРЕНКО

 

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3