Документ № 843 від 07.07.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.07.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

07.07.2021 м. Дружківка №843
 
Про організацію та проведення заходів, присвячених 30-ій річниці святкування Дня Незалежності України

               З метою відзначення у 2021 році 30-ї річниці Незалежності України, враховуючі історичну вагомість прийняття Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року, з метою ушанування історії національного державотворення, керуючись ст. 40 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування  в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (Пивовар) 24.08.2021 організувати та провести заходи, присвячені 30-ій річниці святкування Дня Незалежності України з урахуванням епідеміологічної ситуації та дотриманням карантинних обмежень на території Дружківської міської територіальної громади.
  2. Затвердити:

  2.1. Склад оргкомітету щодо організації та  проведення заходів, присвячених 30-ій річниці святкування Дня Незалежності України (додаток 1);

  2.2. План організації та  проведення  заходів, присвячених 30-ій річниці святкування Дня Незалежності України (додаток 2).

  1. Рекомендувати керівникам підприємств та організацій усіх форм власності взяти участь у підготовці та проведенні заходів, присвячених 30-ій річниці святкування Дня Незалежності України з урахуванням епідеміологічної ситуації та дотриманням карантинних обмежень на території Дружківської міської територіальної громади.
  2. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (Пивовар).
  3. Контроль щодо виконання    даного рішення    покласти   на  заступників     міського голови з питань  діяльності  виконавчих  органів  ради    Бузову Г.О., Полякова О.О., Слесаренко Н.Є. та керуючого справами виконкому Курило І.В. згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Міський голова                                                                                 В.Б.ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТОК