Документ № 8/10-56 від 26.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

01.06.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

26.05.2021 м. Дружківка №8/10-56
 
Про створення спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Відповідно до підпункту 2 пункту «б» частини1 статті 34 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 2019 року №824 «Про затвердження типових положень про денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, та спеціалізовану службу первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі»,  міська рада

 

   

   ВИРІШИЛА:

 

  1. Створити спеціалізовану службу первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при Дружківському міському центрі соціальних служб.
  2. Затвердити Положення про спеціалізовану службу первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (додається).
  3. Уповноважити міського голову Григоренка В.Б. на підписання гарантійного листа щодо належного забезпечення подальшого функціонування спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, за рахунок коштів місцевого бюджету або інших джерел, не заборонених законодавством.
  4. Координацію робіт щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Виниченко Н.М.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології (Бандура) та з питань економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Небогатікова).

 

 

Міський голова                                                                                          В.Б. ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТОК

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА