Документ № 8/5-6 від 27.01.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

28.01.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

27.01.2021 м. Дружківка №8/5-6
 
Про відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз, до міста розташування закладів, які надають послуги гемодіалізу, та у зворотному напрямку, за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади на 2021 рік

Розглянувши лист начальника управління соціального захисту населення Дружківської міської ради Небогатікової Г.Г. від 24.12.2020 № 0.217/1235/20 щодо вирішення проблем хворих з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз, пов’язаних з витратами на проїзд від населеного пункту Дружківської територіальної громади  до міста розташування закладів, які надають послуги гемодіалізу, та у зворотному напрямку, підвищення рівня соціальноїзахищеності та якості життя таких хворих, керуючись статтею 25 Закону України від 21.05.1997№ 280/ 97-ВР«Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

  1. Затвердити Порядок відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз, до міста розташування закладів, які надають послуги гемодіалізу, та у зворотному напрямку, за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади на 2021 рік (далі – Порядок), що додається.

  2. Міському фінансовому управлінню Дружківської міської ради (Трушина) здійснювати фінансування видатків управлінню соціального захисту населення Дружківської міської ради у відповідності з цим рішенням в межах асигнувань, передбачених в кошторисах доходів та видатків управління соціального захисту населення Дружківської міської ради на 2021 рік .

  3. Управлінню соціального захисту населення Дружківської міської ради (Небогатікова) забезпечити відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз, до міста розташування закладів, які надають послуги гемодіалізу, та у зворотному напрямку за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади на 2021 рік.

  4. Міському відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради (Деснова) здійснити заходи щодо повідомлення управління соціального захисту населення Дружківської міської ради про взяття на облік хворих з хронічною нирковою недостатністю, які потребують програмного гемодіалізу протягом 10 робочих днів з дня постановки на облік такого хворого.
  1. Дане рішення набуває чинності з дати припинення карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

  2. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Виниченко Н. М.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти: на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Небогатікова) та постійну комісію міської ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та екології (Бандура) згідно із розподілом обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                   В.Б.ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТОК