Документ № 2 від 13.01.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

19.01.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

13.01.2021 м. Дружківка №2
 
«Про роботу комунального підприємства «Дружківка автоелектротранс» Дружківської міської ради щодо забезпечення погашення заборгованості з виплати заробітної плати та заходи з поліпшення стабільної роботи підприємства»

Заслухавши інформацію заступника начальника управління – начальника відділу комунального господарства управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Ковальова О.Ю. щодо забезпечення погашення заборгованості з виплати заробітної плати та заходи з поліпшення стабільної роботи підприємства, виконавчий комітет відмічає наступне. У зв’язку з призупиненням  пасажирських перевезень міським електричним транспортом в м. Дружківка в період з 27.03.2020 по 27.05.2020 відповідно до рішення виконавчого комітету Дружківської міської ради від 27.03.2020р. №129 «Про додаткові заходи безпеки щодо поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», КП «Дружківка автоелектротранс» (далі – КП «Дружківка автоелектротранс») не функціонувало, рух електротранспорту на трамвайних маршрутах міста було повністю призупинено, послуги з перевезення громадян не надавались. Через відсутність доходів від перевезення пасажирів та компенсаційних виплат за перевезення пільгових категорій громадян електротранспортом, КП «Дружківка автоелектротранс» з початку квітня 2020 перебуває у скрутному фінансовому становищі, що в повній мірі впливає на вчасне виконання своїх зобов’язань із виплати заробітної плати працівникам підприємства.

З 27.05.2020 в результаті послаблення карантинних обмежень на території                         м. Дружківка, КП «Дружківка автоелектротранс» відновило рух електротранспорту на трамвайних маршрутах м. Дружківка та оптимізувало графік руху трамваїв, який на сьогоднішній день забезпечує транспортні потреби мешканців міста. Для економії витрат на оплату електроенергії було скореговано графіки руху трамваїв на маршрутах №1, 2 (тривалість графіку руху трамваїв змінено з 8,5 годин до 6,0 годин ). Наразі підприємство забезпечує випуск п’яти вагонів рухомого складу на маршрути, які працюють в дві зміни, та одного «нічного» вагону для працівників промислових підприємств, працюючих в нічну зміну. Прибуток від надання послуг з перевезень електротранспортом трамвайними маршрутами зменшився на 65% від прибутку до карантинного періоду, а ті кошти, які підприємство отримує від компенсації за пільгове перевезення населення міста не покривають витрати на оплату праці працівникам підприємства. Фінансові надходження отримані від надання додаткових послуг використовуються виключно для забезпечення функціонування КП «Дружківка автоелектротранс» - сплату податків та оплату за розподіл електричної енергії.

            Станом на 28.12.2020 на підприємстві існувала заборгованість по оплаті праці в сумі  1192821,00 грн. Єдиний соціальний внесок (ЕСВ) сплачувався вчасно.

29.12.2020 за рахунок фінансової підтримки з міського бюджету було сплачено заборгованість у сумі 1192820,52 грн.

Станом на 13.01.2020 заборгованість з виплати заробітної плати працівникам підприємства відсутня.

На підставі вищезазначеного, керуючись статтею 34 Закону України від 21.05.1997    № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дружківської міської ради

 

ВИРИШИВ:

 

  1. Інформацію заступника начальника управління – начальника відділу комунального господарства управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Ковальова О.Ю. щодо забезпечення погашення заборгованості з виплати заробітної плати та заходи з поліпшення стабільної роботи підприємства прийняти до відома.
  2. Директору комунального підприємства «Дружківка автоелектротранс» Нефьодову О.Д.:
  • не допускати виникнення заборгованості із заробітної плати в подальшому;
  • тримати на постійному контролі стан оплати праці працівників підприємства;
  • розробити план заходів щодо поліпшення стабільної роботи підприємства та надати його на розгляд міському голові до 01.02.2021.
  1. Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко) тримати на постійному контролі діяльність КП «Дружківка автоелектротранс».
  2. Координацію робіт щодо виконання даного рішення покласти на головного розпорядника бюджетних коштів КП «Дружківка автоелектротранс» управління соціального захисту населення Дружківської міської ради (Небогатікова) та управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О.

 

 

 

                 Міський голова                                                               В.Б.ГРИГОРЕНКО