Документ № 63 від 09.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

14.02.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

09.02.2022 м. Дружківка №63
 
Про організацію роботи щодо благоустрою, наведенню санітарного порядку на території Олексієво-Дружківського старостинського округу

Заслухавши інформацію старости Олексієво-Дружківського старостинського округу Максима Загумьонного щодо організації роботи з благоустрою, наведенню санітарного порядку на території Олексієво-Дружківського старостинського округу виконавчий комітет Дружківської міської ради відмічає, що до складу Олексієво-Дружківського старостинського округу входять три населених пункта, а саме: смт. Олексієво-Дружківка, с. Куртівка та с. Осикове. Загальна площа складає 3713,1га. Населення смт Олексієво-Дружківки - 7310 осіб, с. Куртівка – 240 осіб, с. Осикове – 315 осіб.

Однією з головних задач в розвитку Олексієво-Дружківського старостинського округу є організація благоустрою та своєчасне наведення санітарного порядку.  

Для своєчасної підготовки до весняно-літнього періоду 2022 року пропонується здійснити ряд заходів, які  вміщують в себе звільнення вулиць, тротуарів та прилеглих територій від накопиченого за зиму протиожеледнього матеріалу та побутового сміття, прибирання газонів від гілок, листя та сміття, копання газонів, ремонт пам’ятників, завезення піску на цвинтарі та дитячі гральні майданчики, побілку бортових каменів, ліквідацію накопичень несанкціонованих відходів, розміщення додаткових майданчиків для твердих побутових відходів, відновлення  секцій огорожі вздовж вулиці Олекси Тихого, поточний ремонт доріг селища, проведення зовнішнього освітлення тощо.  

З метою забезпечення належних умов  життєдіяльності мешканців Олексієво-Дружківського старостинського округу, керуючись ст. 30, 541  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію старости Олексієво-Дружківського старостинського округу Максима Загумьонного про організацію роботи щодо благоустрою, наведення санітарного порядку на території Олексієво-Дружківського старостинського округу прийняти до відома.
  2. Затвердити план проведення робіт з благоустрою, наведенню санітарного порядку на території Олексієво-Дружківського старостинського округу (додаток).
  3. Старості Олексієво-Дружківського старостинського округу Максиму Загумьонному:

3.1. Здійснювати контроль за станом благоустрою Олексієво-Дружківського старостинського округу.

3.2. Організувати проведення суботників до Дня Довкілля, Великодня, Дня Праці, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

3.3. Для належного забезпечення благоустрою вжити заходи щодо залучення волонтерів, громадських організацій, установ, підприємств, які розташовані на території  Олексієво-Дружківського старостинського округу.

3.4. Організувати завезення піску на   цвинтарі та  дитячі гральні майданчики.

3.5. Організувати роботу щодо  ліквідації несанкціонованих  звалищ та  наведенню санітарного порядку на території Олексієво-Дружківського старостинського округу.

3.6. Вжити заходи щодо встановлення зовнішнього освітлення в смт. Олексієво-Дружківка (вул. З’єднуюча, вул. Джаліля Муси, вул. Ковпака С.А., вул. Тореза Мориса, вул. П. Сахна, вул. Бабушкіна М.С., вул. Лівобережна, вул. Носулі,  с. Осикове (вул. Поповича, вул. Западна).

3.7. Надати міському голові інформацію про результати здійснення контролю за станом благоустрою Олексієво-Дружківського старостинського округу.

                                                                                                 Термін: липень 2022 року.

  1. Управлінню житлового та комунального господарства (Ковальов) сприяти виконанню плану проведення робіт з благоустрою, наведенню санітарного порядку на території Олексієво-Дружківського старостинського округу.
  2. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на старосту Олексієво-Дружківського старостинського округу Максима Загумьонного.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталію Виниченко.

Міський голова                                                                    Володимир ГРИГОРЕНКО

Додаток