Документ № 9 від 12.01.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

14.01.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

12.01.2022 м. Дружківка №9
 
Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів соціальної роботи при виявленні та направленні осіб, дітей та сімей з дітьми для отримання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів Дружківської міської ради

Розглянувши лист начальника управління соціального захисту населення Дружківської міської ради Галини Небогатікової вхідний №13/8103/0/1-21 від 29.11.2021, з метою забезпечення міжвідомчої взаємодії при виявленні та направленні осіб, дітей та сімей з дітьми для отримання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів Дружківської міської територіальної громади, відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 №2671-VIII, постанов Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах» та від 01.06.2020 № 587 «Про організацію надання соціальних послуг» (зі змінами), керуючись п.п. 21 п. «б» ч. 1  ст. 34 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 №280/97-ВР, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

      1.Затвердити Порядок взаємодії суб’єктів соціальної роботи при виявленні та направленні осіб,дітей та сімей з дітьми для отримання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів Дружківської міської ради (далі – Порядок) (додається).

      2.Управлінню соціального захисту населення Дружківської міської ради (Небогатікова), Дружківському міському центру соціальних служб (Лоцман), Службі у справах дітей Дружківської міської ради (Штагер), Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дружківської міської ради (Ченцова), Східному центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Дружківської міської ради (Бондар), Центру обліку бездомних осіб та будинку нічного перебування Дружківської міської ради (Страшненко), відділу освіти Дружківської міської ради (Лазебник), міському відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради (Деснова) забезпечити взаємодію відповідно до Порядку.

      3.Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Дружківської міської ради від 13.01.2021№ 18 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів соціальної роботи при виявленні та направленні осіб, дітей та сімей з дітьми для отримання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів Дружківської міської ради».

      4.Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на управління соціального захисту населення Дружківської міської ради (Небогатікова).

       5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталію Виниченко і Наталю Слесаренко відповідно до розподілу обов’язків.

Міський голова                                                                                 Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТОК