Документ № 8/15-19 від 30.11.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

02.12.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

30.11.2021 м. Дружківка №8/15-19
 
Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади обладнання для облаштування вуличного освітлення, встановленого Приватним Акціонерним Товариством «Веско», що входить до групи підприємств VESCO, в рамках реалізації програми соціального партнерства

Розглянувши лист Приватного Акціонерного Товариства «Веско», що входить до групи підприємств VESCO (Цимарман) від 23.09.2021 № 2610 щодо прийняття до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади міста обладнання  для облаштування вуличного освітлення, встановленого ПрАТ «Веско», в рамках реалізації програми соціального партнерства, керуючись ст. 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

            ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду та прийняти до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади обладнання для облаштування вуличного освітлення, згідно з переліком (додаток), встановленого Приватним Акціонерним Товариством «Веско», що входить до групи підприємств VESCO, в рамках реалізації програми соціального партнерства за адресами:

- с. Торське: вул. Молодіжна, Торецька, Ювілейна, загальною вартістю 114 769 грн;

- смт. Райське: вул. Донецька, загальною вартістю 113 543 грн.

  1. Визначити ПМЗ «Міськсвітло» Дружківської міської ради балансоутримувачем майна, вказаного в додатку до цього рішення.
  2. Директору ПМЗ «Міськсвітло» Дружківської міської Тетяні Горбаньовій здійснити заходи щодо постановки на баланс майна, вказаного в додатку до цього рішення, у порядку, передбаченому діючим законодавством України.
  3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів (Небогатікова).

 

 Міський голова                                                                                                                       Володимир ГРИГОРЕНКО

 

Додатки