Документ № 1439 від 17.11.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

22.11.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

17.11.2021 м. Дружківка №1439
 
Про затвердження інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в Дружківській міській раді та її виконавчих органах

Розглянувши службовий лист керуючого справами виконавчого комітету Інни Курило від 11.11.2021 № ЗГ-0.14/382/3-21, у зв᾽язку із внесенням змін до постанови  Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію», керуючись статтею 40 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити інструкцію про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в Дружківській міській раді та її виконавчих органах (далі - Інструкція) (додаток).
  2. Керівникам виконавчих органів Дружківської міської ради:

2.1. Тримати на особистому контролі організацію обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в підпорядкованих установах.

2.2. Вжити дієвих заходів щодо приведення власних документів, що містять службову інформацію у відповідність до вимог даної Інструкції.

  1. Керівникам установ, організацій, підприємств, що належать до сфери управління Дружківської міської ради розробити та затвердити власні інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію з урахуванням специфіки діяльності.
  2. Секретарю міської ради Костянтину Хорсу, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталії Виниченко, Ганні Бузовій, Олегу Полякову, Наталі Слесаренко, керуючому справами виконавчого комітету Інні Курило, забезпечити дотримання вимог Інструкції, зазначеної у пункті 1 цього рішення, при організації ведення діловодства з документами і матеріалами, що містять службову інформацію.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Володимира Григоренка.

 

 

Міський голова                                                                       Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТКИ