Документ № 1186 від 06.10.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

08.10.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

06.10.2021 м. Дружківка №1186
 
Про організацію роботи щодо боротьби зі сніговими заметами та ожеледдю в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

      Заслухавши інформацію заступника начальника управління –начальника відділу комунального господарства управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Олексія Ковальова про організацію роботи щодо боротьби зі сніговими заметами та ожеледдю в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, виконавчий комітет Дружківської міської ради відмічає, що значну роль по зимовому утриманню внутрішньоквартальних доріг та тротуарів міста Дружківка буде здійснювати комунальне підприємство «Комсервіс» Дружківської міської ради, яке розчищатиме та посипатиме дороги та тротуари в мікрорайонах з багатоповерховими будинками. Для цих цілей на підприємстві підготовлено три трактори  обладнані  лопатами  та  щітками  для  прибирання  снігу.  Комунальне  підприємство «Спектр» Дружківської міської ради буде утримувати в належному стані тротуари по вулицях Космонавтів, Машинобудівників, Соборна, очищення від снігу проводитиметься вручну.

        Інші суб’єкти господарської діяльності здійснюватимуть очистку від снігу та підсипку тротуарів на прилеглій до підприємств та закладів території.

        З метою боротьби зі сніговими заметами та ожеледицею в осінньо - зимовий період 2021-2022 року, міські автошляхи очищатимуться підрядниками на договірних умовах.

        Протягом декількох останніх років зимове утримання основних автодоріг міста Дружківка здійснювало спеціалізоване дорожнє підприємство «Агродорстрой - 5», з яким у порядку визначеному чинним законодавством вже укладено договір на зимовий період 2021 року. Підрядну організацію, яка буде взимку 2022 року утримувати основні дороги  Дружківської територіальної громади буде визначено за результатами проведення процедури закупівлі через систему ProZorro.

        На підставі вищевикладеного, з метою забезпечення безперебійної роботи міського автомобільного та електротранспорту, забезпечення безпеки руху пішоходів, належного утримання доріг та тротуарів, боротьби з ожеледицею і сніговими заметами в осінньо-зимовий період 2021 – 2022 років, відповідно до Єдиних правил ремонту та утримання автодоріг, вулиць, залізничних переїздів, користування ними та охорони, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.1994 № 198, ст.ст.6, 9, 12 Закону України від 30.06.1993 № 3353-XII «Про дорожній рух», ст. 15 Закону України від 06.09.2005 № 2807-IV «Про благоустрій населених пунктів», керуючись ст. 30 Закону України 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради.

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Прийняти до відома інформацію начальника управління –начальника відділу комунального господарства управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Олексія Ковальова про організацію роботи щодо боротьби зі сніговими заметами та ожеледдю в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.
 2. Затвердити перелік магістральних доріг, центральних вулиць та вулиць з інтенсивним рухом автомобільного транспорту закріплених за підрядними організаціями для утримання їх у належному стані в межах Дружківської міської територіальної громади (додаток 1).
 3. Затвердити перелік автодоріг і тротуарів закріплених за підприємствами, організаціями усіх форм власності та суб’єктів підприємницької діяльності для систематичного прибирання, боротьби зі сніговими заметами та ожеледдю в межах Дружківської міської територіальної громади (додаток 2).
 4. Затвердити перелік мікрорайонів міста закріплених за підприємствами для боротьби зі сніговими заметами та ожеледдю на безоплатній основі (додаток 3).
 5. Рекомендувати керівникам підприємств і організацій усіх форм власності:
 • заготовити в необхідній кількості матеріали і механізми для боротьби зі сніговими заметами й ожеледицею;
 • організувати очистку від снігу та підсипку автодоріг і тротуарів, згідно з додатком 2 до цього рішення;
 • надати до управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради інформацію про відповідальних осіб за очистку та підсипку автодоріг і тротуарів із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, телефону (домашнього і робочого) та телефону диспетчера підприємства у термін до 01.11.2021 року.
 1. Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Ковальов):
 •    визначити підрядника та укласти з ним договір на зимове утримання основних автодоріг Дружківської міської територіальної громади;
 • рекомендувати суб’єктам підприємницької діяльності організувати очистку від снігу та підсипку тротуарів на прилеглій до підприємства території;
 • провести роз’яснювальну роботу серед власників індивідуальних будинків щодо необхідності проведення відповідних робіт під час снігопаду та ожеледиці.
 1. Комунальному підприємству «Муніципальна варта» Дружківської міської ради (Єфремов), управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Ковальов) забезпечити контроль за дотриманням суб’єктами підприємницької діяльності виконання даного рішення та Правил благоустрою території м. Дружківка, затверджених рішенням Дружківської міської ради від 26.06.2019 №7/59-3.
 2. Координацію робіт щодо виконання даного рішення покласти на управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Ковальов).
 3. Контроль щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову.

 

 

 

Міський голова                                                                  Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТКИ