Документ № 8/13-41 від 05.10.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

07.10.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

05.10.2021 м. Дружківка №8/13-41
 
Про внесення змін до рішення Дружківської міської ради від 25.03.2021 № 8/8-2 «Про створення «Служби «Соціальне таксі» та затвердження Порядку надання послуги з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю на візках на території Дружківської міської територіальної громади на 2021 рік»

Розглянувши службовий лист заступника  начальника управління соціального захисту населення Дружківської міської ради Ірини Бардар від 28.09.2021 № ВИХ-0.218/735/21, відповідно до Законів України «Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю», «Про соціальні послуги», наказу Міністерства соціальної політики від 23.09.2021 № 538 «Про визначення строку додаткового прийому заяв щодо надання в користування транспортних засобів спеціалізованого призначення для забезпечення перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, порушення зору, інтелектуальні та психічні порушення, та інших маломобільних груп населення» та з метою надання своєчасної допомоги особам, які не здатні самостійно пересуватися, керуючись ст.ст. 34, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дружківська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до рішення Дружківської міської ради від 25.03.2021 №8/8-2 «Про створення «Служби «Соціальне таксі» та затвердження Порядку надання послуги з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю на візках на території Дружківської міської територіальної громади на 2021 рік», а саме:

    1.1 Пункт 2 рішення викласти в новій редакції:

«2. Затвердити Положення про службу «Соціальне таксі» з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних візках (додаток)».  

1.2. Порядок надання послуг з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю на візках «Служби «Соціальне таксі» визначити таким що втратив чинність.

  1. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Наталію Виниченко.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології (Бандура) та з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Ковилін).

 

 

 

Міський голова                                                                                       Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТОК