Документ № 1142 від 15.09.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

20.09.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

15.09.2021 м. Дружківка №1142
 
Про організацію роботи щодо обліку дітей шкільного віку та учнів у Дружківській міській територіальній громаді

Розглянувши лист начальника відділу освіти Дружківської міської ради Світлани Лазебник вхідний № 13/5598/0/1-21 від 27.08.2021 з метою забезпечення ведення обліку дітей шкільного віку та учнів Дружківської міської територіальної громади, здобуття ними загальної середньої освіти, на виконання Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», керуючись ст. 32 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет  міської ради

 

 

    ВИРІШИВ:

 

  1. Відділу освіти Дружківської міської ради (Лазебник):

    1.1.Організувати роботу щодо обліку дітей шкільного віку та учнів у Дружківській міській територіальній громаді.

         1.2.Призначити з числа працівників відділу освіти Дружківської міської ради відповідальну особу за створення та постійне оновлення реєстру даних про учнів.

         1.3.Надавати статистичний звіт про кількість дітей і підлітків шкільного віку, які фактично приступили до навчання у поточному році за формою, визначеною чинним законодавством України до департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації.

                                                                                                                Термін: щорічно до 30 вересня

     2.Закріпити території обслуговування за закладами загальної середньої освіти  Дружківської міської територіальної громади для ведення обліку дітей і підлітків шкільного віку (додаток).

     3.Міському відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради (Деснова) надавати відділу освіти Дружківської міської ради (Лазебник) інформацію про кількість дітей, яким до 1 вересня поточного року виповнюється 6-18 років, які не можуть навчатися відповідно до висновків лікарсько-консультаційних комісій.

Термін: щорічно до 05 серпня

  1. Службі у справах дітей Дружківської міської ради (Штагер), рекомендувати відділу поліції №1 Краматорського районного управління поліції головного управління Національної поліції в Донецькій області (Чинчевич) надавати допомогу відповідальному за створення реєстру під час обліку дітей із функціонально-неспроможних сімей та сімей, які відмовляються інформувати про місце навчання своїх дітей.
  2. Реєстраційному відділу виконавчого комітету Дружківської міської ради (Кишинська) надавати до відділу освіти Дружківської міської ради (Лазебник) інформацію про кількість дітей від народження до 18 років зареєстрованих у Дружківській міській територіальній громаді .

Термін: щорічно до 05 серпня

  1. Рекомендувати керівникам відокремленого структурного підрозділу «Дружківський житлово-комунальний фаховий коледж Донбаської національної академії будівництва і архітектури» (Брожко), відокремленого структурного підрозділу «Дружківський фаховий коледж Донбаської державної машинобудівної академії» (Баштовий), Державного навчального закладу «Дружківський професійний ліцей» (Помєтун) надавати до відділу освіти Дружківської міської ради (Лазебник) списки учнів, яким станом на 01 вересня не виповнилось 18 років.

Термін: щорічно до 10 вересня

  1. Визнати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Дружківської міської ради від 21.06.2017 року № 329 «Про закріплення територій обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами міста для ведення обліку дітей шкільного віку», від 16.05.2018 року № 192 «Про організацію роботи щодо обліку дітей шкільного віку та учнів у місті Дружківка».
  2. 8. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на відділ освіти Дружківської міської ради (Лазебник).
  3. 9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталю Слесаренко.

 

 

 

           

    Міський голова                                                                     Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТОК