Документ № 747 від 16.06.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

24.06.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

16.06.2021 м. Дружківка №747
 
Про організацію та проведення заходів до святкування 240 – ї річниці м. Дружківка

          З метою  виховання  у  мешканців патріотичного почуття до рідного міста, поваги до  історії та здобутків рідного краю, збереження та збагачення національних культурних традицій, у зв’язку із 240 – ю   річницею м. Дружківка, керуючись   ст. 40  Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування  в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

        1.Визначити датою проведення святкування 240 - ї річниці м. Дружківка – 11 вересня 2021 року.

        2.Затвердити:

2.1. склад  організаційного  комітету щодо організації  та  проведення заходів  до святкування  240 - ї  річниці м. Дружківка (додаток 1);

2.2. план заходів щодо організації та  проведення  святкування 240 - ї  річниці  м. Дружківка (додаток 2).

  1. Організаційному комітету щодо організації та проведення заходів до святкування 240 - ї  річниці м. Дружківка організувати проведення  відповідних  заходів з урахуванням епідеміологічної ситуації у місті Дружківка та дотриманням карантинних обмежень.

  2. Рекомендувати керівникам підприємств та організацій усіх форм власності взяти участь у підготовці та проведенні заходів, присвячених святкуванню 240 - ї річниці м. Дружківка з урахуванням епідеміологічної ситуації у місті Дружківка та дотриманням карантинних обмежень.

  3. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (Пивовар).

  4. Контроль щодо виконання    даного рішення    покласти   на  заступників     міського голови з питань  діяльності  виконавчих  органів  ради    Бузову Г.О.,  Виниченко Н.М., Полякова О.О., Слесаренко Н.Є. та керуючого справами виконкому Курило І.В. згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Міський голова                                                                            В.Б.ГРИГОРЕНКО

 

 

ДОДАТКИ