Документ № 376 від 07.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.04.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

07.04.2021 м. Дружківка №376
 
Про проведення в Дружківській міській територіальній громаді у 2021 році чергових призовів на строкову військову службу громадян України 1994-2003 років народження

Розглянувши лист ТВО військового комісара Дружківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Смєлкова Д. від 15.02.2021 № 07/850 та на виконання вимог Директиви Генерального штабу Збройних Сил України від 12.01.2021 № Д-1 “Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби у 2021 році”, відповідно до Закону України від 25.03.1992 № 2232 - ХІІ “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 24.02.2021 № 71/2021 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році”, постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”, наказу Міністерства Оборони України від 14.08.2008 року № 402 “Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України”, керуючись ст. 36 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Провести в Дружківській міській територіальній громаді у 2021 році чергові призови на строкову військову службу громадян України 1994-2003 років народження, а саме: квітень-червень та жовтень-грудень 2021 року.
 2. Створити та затвердити склад призовної комісії при Дружківському міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (далі - призовна комісія) (додаток 1).
 3. Медичний огляд громадян України 1994-2003 років народження проводити в приміщенні Дружківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі –Дружківський МТЦК та СП) позаштатною військово-лікарською комісією (далі - ВЛК) щоденно, за винятком суботи та неділі.
 4. Начальнику міського відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради Десновій О.Л. забезпечити:

4.1. участь лікарів закладів охорони здоров’я міста та п’яти медичних сестер в роботі ВЛК  з 01 квітня  до 30 червня та з 01 жовтня до 31 грудня 2021 року щоденно, за винятком суботи та неділі, а також направлення санітарки для прибирання приміщень медичної комісії. Оплату роботи лікарів та середнього медичного персоналу проводити за основним місцем роботи у порядку, передбаченому чинним законодавством України;

4.2. організацію своєчасного та якісного обстеження призовників по направленню медичної комісії;

4.3. безкоштовне проведення усім громадянам України 1994-2003 років народження по направленням військового комісаріату флюрографії грудної клітини, загальних аналізів крові та сечі, серологічного аналізу крові (на антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту "В" (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту "С" (anti-HCV), реакцію мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW); визначити групу крові та резус-належність; здійснити профілактичні щеплення у відповідності з календарем профілактичних щеплень, провести електрокардіографічне дослідження та інші дослідження за показаннями. Стаціонарне обстеження проводити на базі лікувальних закладів, згідно з переліком закладів охорони здоров’я міста, в яких проводиться медичне обстеження призовників (додаток 2);

4.4. оформлення договорів з обласними закладами охорони здоров’я на проведення дослідження на антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту "В" (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту "С" (anti-HCV) .

 1. Відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (Пивовар) сумісно з Дружківський МТЦК та СП (Отришко) організувати та провести урочисті вечори, присвячені проводам юнаків на строкову військову службу, з урахуванням карантинних обмежень.
 2. Рекомендувати відділу поліції №1 Краматорського районного управління поліції Головного управління національної поліції в Донецькій області (Чинчевич) організувати згідно з заявками Дружківського МТЦК та СП розшук та доставку на призовну дільницю громадян України 1994-2003 років народження, які ухиляються від призову на строкову військову службу.
 3. Створити та затвердити склад позаштатної групи для проведення професійно-психологічного відбору громадян України 1994-2003 років народження (додаток 3).
 4. Відділу освіти Дружківської міської ради (Лазебник) на період роботи комісії з питань призову направляти психологів шкіл та технічних працівників на призовну дільницю для проведення професійно – психологічного відбору юнаків згідно з графіком, розробленим відділом освіти.
 5. Рекомендувати керівництву ТОВ “Корум Дружківський машинобудівний завод” (Калугіна), ПрАТ “Дружківський завод металевих виробів” (Степанов), ПАТ “ВЕСКО” (Цимарман), ПАТ “Грета” (Волобуєв), ТОВ “Дружківський фарфоровий завод” (Локтенко), ТОВ “Кондитерська фабрика “Дружківська” (Шульєв), ПАТ “Дружківське Рудоуправління” (Цимарман) згідно з заявками Дружківського МТЦК та СП виділити:

9.1  на період призовів автобус для перевезення призовників на обласну медичну комісію;

9.2  одного технічного працівника для оформлення особових справ призовників на період з   01 квітня  до 30 червня та з 01 жовтня до 31 грудня 2021 року.

 1. Призовній комісії в період з 01 квітня до 30 червня та з 01 жовтня до 31 грудня 2021 року проводити приписку юнаків до призовної дільниці Дружківського МТЦК та СП, які не були включені до зведеного списку та не пройшли комісію з питань приписки за різних обставин.
 2. Рекомендувати військовому комісару Дружківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (Отришко) довести наказ про призов на строкову військову службу та термін прибуття призовників на призовну дільницю до громадян, що проживають на території Дружківської міської територіальної громади через засоби масової інформації, старост Дружківської міської територіальної громади, керівників комунальних підприємств, навчальних закладів, підприємств, установ та організацій.
 3. 12. Координацію робіт щодо виконання даного рішення покласти на військового комісара Дружківського МТЦК та СП капітана Отришко Є.О.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є., Полякова О.О. згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                      В.Б.ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТОК