Документ № 374 від 07.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.04.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

07.04.2021 м. Дружківка №374
 
Про підготовку та проведення заходів, присвячених 76- й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

             З метою своєчасної та якісної підготовки проведення заходів, присвячених  76 - й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,  вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму, керуючись ст.32 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

1.Затвердити:

1.1. склад оргкомітету  щодо підготовки та проведення заходів, присвячених  76 - й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (додаток 1);

1.2. план щодо підготовки та проведення заходів, присвячених 76 - й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з урахуванням епідеміологічної ситуації у місті Дружківка (додаток 2).

  1. Рекомендувати керівникам підприємств та організацій усіх форм власності взяти участь у підготовці та проведенні заходів, присвячених 76-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з урахуванням епідеміологічної ситуації у місті Дружківка.

3.Координацію  робіт  щодо виконання даного  рішення покласти на відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (Пивовар).

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Хорса К.Б., заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О., Полякова О.О., Слесаренко Н.Є., керуючого справами виконкому  Дружківської міської ради Курило І.В. згідно із розподілом обов’язків.

 

 

 

 

Міський голова                                                                       В.Б.ГРИГОРЕНКО                         

 

ДОДАТОК