Дружківська громада з новими спортивними досягненнями!

З 19 по 22 квітня 2024 року у селищі Колоденка, Рівненської області відбувся чемпіонат України серед юніорів та відкритий Всеукраїнський турнір «Західний п’єдестал» з тхеквондо (ВТФ), у якому взяли участь вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради під керівництвом тренера Володимира Страшненка.

Срібними призерами чемпіонату України серед юніорів у ваговій категорії 42 кг. стала Семеніхіна Єлизавета, у ваговій категорії 49 кг. - Бібікова Владислава.

Бронзову медаль у ваговій категорії 63 кг. виборов Страшненко Дмитро.

Також вихованці дитячо-юнацької спортивної школи посіли призові місця:
I місця серед юнаків та старших юнаків вибороли Ігнатов Матвій у ваговій категорії 44 кг. та Полеводов Олександр з вагою 37 кг.

II місця зайняли: Будагов Олексій, вагова категорія 44 кг., Павленко Михайло, вагова категорія 53 кг. та Філіппов Максим у вазі 53 кг.

III місця вибороли Хузіна Кароліна у ваговій категорії 41кг., Сятрайкін Іван - 42 кг. та Тарабарін Кірілл - 32 кг.

Вітаємо спортсменів нашої громади з успішними результатами у змаганнях всеукраїнського рівня! Щиро вболіватимемо за наших спортсменів і надалі!