Документ № 247 від 03.03.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

05.03.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

03.03.2021 м. Дружківка №247
 
Про організацію роботи з благоустрою територій Дружківської міської територіальної громади щодо підготовки до весняно-літнього періоду 2021 року

Заслухавши інформацію начальника управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Гейченка В.О. про організацію роботи з благоустрою територій Дружківської міської територіальної громади щодо підготовки до весняно-літнього періоду 2021 року, виконавчий комітет відмічає, що управлінням житлового та комунального господарства Дружківської міської ради розроблено комплекс заходів по наведенню порядку та забезпеченню належної організації робіт з благоустрою. Дані заходи вміщують в себе звільнення вулиць, тротуарів та прилеглих територій від накопиченого за зиму протиожеледнього матеріалу та побутового сміття, прибирання газонів від гілок, листя та сміття, копання газонів, ремонт пам’ятників, завезення піску на цвинтарі та дитячі гральні майданчики, побілку бортових каменів, ліквідацію накопичень безхазяйних відходів тощо. Комплекс робіт з благоустрою територій Дружківської міської територіальної громади буде виконуватись установами, організаціями, підприємствами незалежно від форм власності згідно закріплених за ними прилеглих територій.

На підставі викладеного, з метою забезпечення належних умов життєдіяльності мешканців Дружківської міської територіальної громади, керуючись ст. 30 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Провести комплекс робіт щодо підготовки територій Дружківської міської територіальної громади до весняно-літнього періоду 2021 року.

2. Оголосити 17 квітня поточного року загальноміським Днем довкілля з благоустрою територій Дружківської міської територіальної громади.

3. Затвердити:

3.1. Комплекс робіт з благоустрою територій Дружківської міської територіальної громади (додаток 1);

3.2. План проведення робіт з благоустрою територій Дружківської міської територіальної громади (додаток 2);

3.3. Закріплення об’єктів благоустрою територій Дружківської міської територіальної громади за установами, організаціями, підприємствами всіх форм власності (додаток 3).

4. Рекомендувати керівникам установ, організацій, підприємств всіх форм власності на безоплатній основі виконати комплекс робіт, передбачених цим рішенням, на об’єктах благоустрою, які за ними закріплені, та на прилеглих територіях.

5. Рекомендувати керівникам установ, організацій, підприємств незалежно від форми власності до 24 квітня поточного року на безоплатній основі виконати побілку бортових каменів, опор електричних мереж вздовж доріг об’єктів благоустрою, які за ними закріплені, та на прилеглих територіях.

6. Старостам, здійснити заходи щодо організації Дня довкілля за участю населення, на центральних вулицях населених пунктів, що увійшли до Дружківської міської територіальної громади.

7. Комунальному автотранспортному підприємству 052805 Дружківської міської ради забезпечити надання транспортних засобів.

8. Комунальному підприємству «Спектр» Дружківської міської ради (Шехов) виконати до 24 квітня поточного року наступні заходи щодо підготовки кладовищ, розташованих на територіях Дружківської міської територіальної громади до Пасхальних свят:

-провести ремонт ритуальних майданчиків на кладовищах;

-влаштувати майданчики для збору сміття;

-провести роботи з побілки бортових каменів на центральних алеях кладовищ;

-вирішити питання щодо видалення аварійних дерев та порослі на кладовищах.

9. Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко), через засоби масової інформації:

-довести дане рішення до відома керівників установ, організацій, підприємств міста всіх форм власності;

-провести роз’яснювальну роботу серед власників індивідуальних будинків щодо наведення порядку на прибудинкових територіях.

10. Координацію робіт щодо виконання даного рішення покласти на управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко).

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О.

Міський голова                                                                    В.Б. ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТОК