Друкувати


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

13.01.2021 м. Дружківка №18
 
Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів соціальної роботи при виявленні та направленні осіб, дітей та сімей з дітьми для отримання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів Дружківської міської ради

Розглянувши лист начальника управління соціального захисту населення Дружківської міської ради Небогатікової Г.Г. від 09.12.2020 № 0.213/1184/20, з метою забезпечення міжвідомчої взаємодії при виявленні та направленні осіб, дітей та сімей з дітьми для отримання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів Дружківської територіальної громади, відповідно до Закону України від 17.01.2019 №2671-VIII «Про соціальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 р. № 585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах» та постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», керуючись статтею 34 Закону України                від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити Порядок взаємодії суб’єктів соціальної роботи при виявленні та направленні осіб, дітей та сімей з дітьми для отримання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів Дружківської міської ради (далі - Порядок) (додається).

  2. Дружківському міському центру соціальних служб (Бикова), Службі у справах дітей Дружківської міської ради (Штагер), Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Дружківка (Ченцова), Східному центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Дружківської міської ради (Бондар), Центру обліку бездомних осіб та будинку нічного перебування Дружківської міської ради (Страшненко), відділу освіти Дружківської міської ради (Лазебник), міському відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради (Деснова) забезпечити взаємодію установ відповідно до Порядку.

  3. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на управління соціального захисту населення Дружківської міської ради (Небогатікова).

  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Виниченко Н.М. і Слесаренко Н.Є. відповідно до розподілу обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                      В.Б.ГРИГОРЕНКО

 

 

ДОДАТОК