Документ № 10 від 13.01.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

16.01.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

13.01.2021 м. Дружківка №10
 
Про проведення приписки юнаків 2004 року народження та юнаків старшого віку до призовної дільниці Дружківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки протягом січня-березня 2021 року.

Розглянувши лист військового комісара Дружківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Отришко Є.О. від 13.11.2020 № 07/57 відповідно до ст. 14 Закону України від 25.09.1992 № 2232 - ХІІ “Про військовий обов’язок та військову службу”, розділу ІІІ Положення про підготовку і проведення  призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 352 (зі змінами), Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402, керуючись ст.36 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

 

 1. Провести приписку юнаків 2004 року народження до призовної дільниці Дружківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки протягом січня-березня 2021 року.

 2. Провести приписку юнаків старшого віку, яких додатково виявлено та які своєчасно не пройшли приписку до призовної дільниці Дружківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки протягом січня-березня 2021 року.

 3. Створити та затвердити склад комісії з питань приписки юнаків 2004 року народження та юнаків старшого віку, які своєчасно не пройшли приписку до призовної дільниці Дружківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі – комісія з питань приписки (додаток 1).

 4.    Медичний огляд громадян, які підлягають приписці до призовної дільниці Дружківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки проводити медичною комісією позаштатної віськово - лікарської комісії. Медичній комісії проводити огляд громадян, які підлягають приписці до призовної дільниці у січні – березні 2021 року.

 5. Медичний огляд юнаків проводити в приміщенні Дружківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі – Дружківський МТЦК та СП)  щоденно, за винятком суботи та неділі.

 6. Начальнику міського відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради Десновій О.Л. забезпечити:

6.1. Участь лікарів закладів охорони здоров’я в роботі медичної комісії з питань приписки та залучити сім медичних сестер та одну санітарку протягом січня - березня 2021

року. Оплату роботи лікарів та медичного персоналу проводити за основним місцем роботи згідно з інформацією, наданою Дружківським МТЦК та СП.

6.2. Необхідним медико-санітарним майном медичну комісію.

6.3. Своєчасне та якісне обстеження юнаків по направленню комісії з питань приписки.

6.4. Безкоштовне проведення усім юнакам по направленням Дружківського МТЦК та СП флюорографії грудної клітини, забору загального аналізу крові та сечі, аналізу крові на визначення групи та резус фактору, рентгенологічних обстежень..

6.5. Передачу лікувальними установами Дружківської  територіальної громади до Дружківського МТЦК та СП амбулаторних карток. Ф-25 на юнаків 2004 року народження з вкладними листками, а також списків осіб, які перебувають на диспансерному обліку з приводу нервово-психічних захворювань, трахоми, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів, суглобів та виписок з історії хвороби, дані лікарняних обстежень, диспансерного нагляду, які характеризують стан здоров’я юнаків 2004 року народження.

 1. Затвердити перелік лікувальних закладів Дружківської територіальної громади у яких проводиться медичне обстеження юнаків, які підлягають приписці до призовної дільниці Дружківського МТЦК та СП (додаток 2).

 2. Відділу освіти Дружківської міської ради (Лазебник), директорам Державного навчального закладу “ Дружківський професійний ліцей ” Пометун Л.Г., Дружківського фахового коледжу Донбаської державної машинобудівної академії Баштовому В.П., Дружківського житлово-комунального фахового коледжу Донбаської національної академії будівництва і архітектури Гололобову Б.Д.,. сприяти приписці юнаків 2004 року народження до призовної дільниці Дружківського МТЦК та СП.

 3. Рекомендувати Дружківському відділенню поліції Краматорського відділу поліції Головного управління національної поліції в Донецькій області (Ченчевич) організувати, згідно з заявками Дружківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, розшук та доставку юнаків 2004 року народження та юнаків старшого віку, які своєчасно не з’явилися для проходження комісії з питань приписки.

 4. Створити та затвердити склад позаштатної групи професійного відбору для проведення професійно-психологічного відбору юнаків 2004 року народження та юнаків старшого віку, які своєчасно не пройшли приписку до призовної дільниці Дружківського МТЦК та СП (додаток 3).

 5. Рекомендувати Дніпропетровській філії ПАТ “Укртелеком” м. Дружківки (Зівенко) забезпечити передачу по радіотрансляційній лінії наказу військового комісара Дружківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки про проведення приписки юнаків 2004 року народження та забезпечити постійним телефонним зв?язком приміщення Дружківського МТЦК та СП.

 6. Відділу освіти Дружківської міської ради (Лазебник) на період роботи комісії з питань приписки направляти психологів шкіл та технічних працівників на призовну дільницю для проведення професійно – психологічного відбору юнаків згідно з графіком, розробленим Дружківським МТЦК та СП.

 7. Рекомендувати ТОВ “Гірничні машини – Дружківський машинобудівний завод” (Калугіна), ПАТ “Дружківький завод металевих виробів” (Зімбровський), ПАТ “ВЕСКО” (Цимарман), ПАТ “Грета” (Аненков) згідно з заявками Дружківського МТЦК та СП виділити:

13.1 Автобус для перевезення призовників на обласну медичну комісію один раз за період приписки.

13.2. Одного технічного працівника для оформлення особових справ допризовників на період січнь -  березнь 2021 року.

 1. Рекомендувати головному редактору газети ТОВ “Редакція газети «Дружківский робочий» ” Агафоновій А.М забезпечити опублікування наказу військового комісара Дружківського МТЦК та СП “Про приписку громадян до призовної дільниці “ в термін до
  01 лютого 2021 року.

 2. Координацію робіт з виконання даного рішення покласти на військового комісара Дружківського МТЦК та СП капітана Отришко Є.О.

 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О. та Слесаренко Н.Є. згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                            В.Б.ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТОК