Документ № 7 від 13.01.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

16.01.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

13.01.2021 м. Дружківка №7
 
Про організацію відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройні Сили України у 2021 році

Розглянувши лист військового комісара Дружківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі – Дружківського МТЦК та СП) капітана Отришко Є.О. від 02.12.2020 року № 07/482, з метою покращення відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройні Сили України серед осіб призовного віку та військовозобов’язаних  у 2021 році, відповідно до Закону України від 25.09.1992 № 2232-ХІІ року «Про військовий обов’язок і військову службу», указу Президента України від 10.12.2008 № 1153/2008 «Про Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України», наказу Міністра оборони України від 10.04.2009 № 170 Інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України, наказу Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402 «Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, керуючись ст. 36 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Рекомендувати Дружківському МТЦК та СП (Отришко) протягом 2021 року провести:

1.1. Заходи з рекламування військової служби за контрактом на території  Дружківської територіальної громади шляхом публікації відповідного агітаційного матеріалу у місцевих друкованих ЗМІ та на LED – екрані.

1.2. Відбір кандидатів на військову службу за контрактом у Збройні Сили України у порядку встановленому чинним законодавством України та відповідно рознарядки Донецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

1.3. Медичне обстеження кандидатів на військову службу за контрактом позаштатною постійно діючою військово-лікарською комісією.

  1. Міському відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради (Деснова):

2.1  Забезпечити безкоштовне проведення усім кандидатам на військову службу за контрактом по направленням  військового комісаріату флюорографії грудної клітини,  загальний аналіз крові та сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту "В" (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту "С" (anti-HCV), реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW); визначити групу крові та резус-належність, електрокардіографічне дослідження та інші дослідження за показаннями.

2.2  Укласти договори з обласними закладами охорони здоров?я на проведення дослідження на антитіла до  вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту "В" (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту "С" (anti-HCV).

2.3  Організувати своєчасне та якісне обстеження кандидатів по направленню медичної комісії.

  1. Рекомендувати керівникам Дружківського фахового коледжу Донбаської державної машинобудівної академії (Баштовий), Дружківського житлово-комунального коледжу Донбаської національної академії будівництва та архітектури (Гололобов), Державного навчального закладу «Дружківський професійний ліцей» (Пометун), директорам підприємств усіх форм власності міста Дружківка, спільно з представниками Дружківського МТЦК та СП, організувати роз’яснювальну роботу серед учнів та військовозобов’язаних щодо контрактної форми служби у Збройних Силах України, розмістити і оновити на території навчальних закладів та підприємств рекламно-агітаційні матеріали, спрямовані на залучення  громадян України до військової служби за контрактом у Збройних Силах України у 2021 році.

  2. Рекомендувати директору Дружківського міського центру зайнятості Кравченко Л.В. спільно з Дружківським МТЦК та СП розмістити і оновити рекламно-агітаційні матеріали щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройні Сили України у 2021 році у приміщенні Дружківського міського центру зайнятості.

  3. Рекомендувати ТОВ «КОРУМ Дружківський машинобудівний завод» (Калугіна), ПАТ «Дружківський завод металевих виробів» (Зімбровський), ПАТ «ВЕСКО» (Цимарман) виділити транспорт для доставки осіб, що виявили бажання служити за контрактом, до військових частин та навчальних центрів.

  4. Координацію робіт з виконання даного рішення покласти на. військового комісара Дружківського МТЦК та СП  Отришко Є.О.

  5. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О. та Слесаренко Н.Є. згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Міський голова                                                                                                   В.Б. ГРИГОРЕНКО