Друкувати


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

23.02.2022 м. Дружківка №8/20-33
 
Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади державного майна, яке не увійшло до статутного капіталу Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Червона зірка» у процесі приватизації

На підставі рішення господарського суду Донецької області від 20.12.2021 року по справі № 905/1879/15 (905/1304/21) про зобов’язання прийняти державне майно до комунальної власності, керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  від 21.05.1997 № 280/97-ВР, ст. 7 Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності» від 03.03.1998 № 147/98-ВР  міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду та прийняти до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади державне майно, яке не увійшло до статутного капіталу Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Червона зірка» у процесі приватизації, розташоване за адресою: Донецька область, Краматорський район, Дружківська міська територіальна громада, а саме:
  1. Визначити балансоутримувачем майна, вказаного в п.1 цього рішення, комунальне підприємство «Комсервіс» Дружківської міської ради (Радіонов).
  2. Комунальному підприємству «Комсервіс» Дружківської міської ради (Радіонов) здійснити заходи щодо постановки на баланс майна, вказаного в п.1 цього рішення у порядку, передбаченому діючим законодавством України.
  3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Небогатикова).

Міський голова                                                                                                             Володимир ГРИГОРЕНКО

 

Додатки