Документ № 122 від 16.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

21.02.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

16.02.2022 м. Дружківка №122
 
Про організацію відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройні Сили України у 2022 році

Розглянувши лист начальника другого відділу Краматорського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі – другий відділ Краматорського РТЦК та СП) капітана Отришко Є.О. від 21.12.2021 року № 2776, з метою покращення відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройні Сили України серед осіб призовного віку та військовозобов’язаних у 2022 році, відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25.09.1992 № 2232-ХІІ, указу Президента України від 10.12.2008 № 1153/2008 «Про Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України», наказу Міністра оборони України від 10.04.2009 № 170 «Про затвердження Інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України», наказу Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402 «Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України», керуючись ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Рекомендувати другому відділу Краматорського РТЦК та СП (Отришко) протягом 2022 року здійснити заходи щодо:

1.1. Рекламування військової служби за контрактом на території                                  Дружківської міської територіальної громади шляхом публікації відповідного агітаційного матеріалу у місцевих друкованих ЗМІ та на LED – екрані.

1.2. Відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройні Сили України у порядку встановленому чинним законодавством України та відповідно до рознарядки Донецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

1.3. Медичного обстеження кандидатів на військову службу за контрактом позаштатною постійно діючою військово-лікарською комісією.

  1. Міському відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради (Деснова):

2.1  Забезпечити безкоштовне проведення усім кандидатам на військову службу за контрактом по направленням  військового комісаріату флюорографії грудної клітини,  загальний аналіз крові та сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту "В" (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту "С" (anti-HCV), реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW); визначити групу крові та резус-належність, електрокардіографічне дослідження та інші дослідження за показаннями.

2.2  Укласти договори з обласними закладами охорони здоров′я на проведення дослідження на антитіла до  вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту "В" (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту "С" (anti-HCV).

2.3  Організувати своєчасне та якісне обстеження кандидатів по направленню медичної комісії.

  1. Рекомендувати керівникам Дружківського фахового коледжу Донбаської державної машинобудівної академії (Баштовий), Дружківського житлово-комунального коледжу Донбаської національної академії будівництва та архітектури (Брожко), Державного навчального закладу «Костянтинівське вище професійне училище» (Пометун), директорам підприємств усіх форм власності розташованих на території Дружківської міської територіальної громади, спільно з представниками другого відділу Краматорського РТЦК та СП, організувати роз’яснювальну роботу серед учнів та військовозобов’язаних щодо контрактної форми служби у Збройних Силах України, розмістити і оновити на території навчальних закладів та підприємств рекламно-агітаційні матеріали, спрямовані на залучення громадян України до військової служби за контрактом у Збройних Силах України у 2022 році.
  2. Рекомендувати директору Дружківського міського центру зайнятості Кравченко Л.В. спільно з другим відділом Краматорського РТЦК та СП (Отришко) розмістити і оновити рекламно-агітаційні матеріали щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройні Сили України у 2022 році у приміщенні Дружківського міського центру зайнятості.
  3. Рекомендувати ТОВ «КОРУМ Дружківський машинобудівний завод» (Калугіна), ПАТ «Дружківський завод металевих виробів» (Зімбровський), ПАТ «ВЕСКО» (Цимарман) виділити транспорт для доставки осіб, що виявили бажання служити за контрактом, до військових частин та навчальних центрів.
  4. Координацію робіт з виконання даного рішення покласти на начальника другого відділу Краматорського РТЦК та СП капітана Отришко Є.О.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олега Полякова та Наталю Слесаренко згідно з розподілом обов’язків.

Міський голова                                                                                      Володимир  ГРИГОРЕНКО