Документ від 15.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

15.02.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ 
РІШЕННЯ

ПРОЕКТ

15.02.2022 м. Дружківка
 
Про організацію роботи з благоустрою територій щодо підготовки до весняно - літнього періоду 2022 року у Дружківській міській територіальній громаді

Заслухавши інформацію заступника начальника – начальника відділу комунального господарства управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Олексія Ковальова про організацію роботи з благоустрою територій щодо підготовки до весняно - літнього періоду 2022 року у Дружківській міській територіальній громаді, виконавчий комітет відмічає, що управлінням житлового та комунального господарства Дружківської міської ради розроблено комплекс заходів по наведенню порядку та забезпеченню належної організації робіт з благоустрою. Дані заходи вміщують в себе звільнення вулиць, тротуарів та прилеглих територій від накопиченого за зиму протиожеледнього матеріалу та побутового сміття, прибирання газонів від гілок, листя та сміття, копання газонів, ремонт пам’ятників, завезення піску на цвинтарі та дитячі гральні майданчики, побілку бортових каменів, ліквідацію накопичень безхазяйних відходів тощо. Комплекс робіт з благоустрою територій Дружківської міської територіальної громади буде виконуватись установами, організаціями, підприємствами незалежно від форм власності згідно закріплених за ними прилеглих територій.

На підставі викладеного, з метою забезпечення належних умов життєдіяльності мешканців Дружківської міської територіальної громади, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Провести комплекс робіт щодо підготовки територій Дружківської міської територіальної громади до весняно-літнього періоду 2022 року.
 2. Затвердити:
  • Комплекс робіт з благоустрою територій Дружківської міської територіальної громади (додаток 1);
  • План проведення робіт з благоустрою територій Дружківської міської територіальної громади (додаток 2);
  • Закріплення об’єктів благоустрою територій Дружківської міської територіальної громади за установами, організаціями, підприємствами всіх форм власності (додаток 3).
 3. Оголосити 09 квітня поточного року загальноміським Днем довкілля з благоустрою територій Дружківської міської територіальної громади.
 4. Рекомендувати керівникам установ, організацій, підприємств всіх форм власності на безоплатній основі виконати комплекс робіт, передбачених цим рішенням, на об’єктах благоустрою, які за ними закріплені, та на прилеглих територіях.
 5. Старостам здійснювати:

- заходи щодо організації Дня довкілля за участю населення, установ, підприємств, організацій всіх форм власності на територіях відповідних старостинських округів;

-  контроль за станом благоустрою відповідного старостинського округу та інформувати міського голову про результати такого контролю у термін до 15 червня та до 15 грудня 2022 року.

 1. Комунальному підприємству «Спектр» Дружківської міської ради (Шехов):
  • Виконати у термін до 22 квітня поточного року наступні заходи щодо підготовки кладовищ, розташованих на території Дружківської міської територіальної громади до Пасхальних свят:

- проведення ремонту ритуальних майданчиків на кладовищах;

- влаштування майданчиків для збору сміття;

- проведення робіт з побілки бортових каменів на центральних алеях кладовищ;

- видалення аварійних дерев та порослі на кладовищах.

 • Провести роботу з інвентаризації технічного стану дитячих ігрових майданчиків та вжити відповідних заходів у термін до 30 травня 2022 року.
 1. Комунальному автотранспортному підприємству 052805 Дружківської міської ради (Руденко) забезпечити виконання заходів з ремонту контейнерних майданчиків та контейнерів для збору твердих побутових відходів.
 2. Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Ковальов), через засоби масової інформації:

- довести дане рішення до відома керівників установ, організацій, підприємств всіх форм власності, розташованих на території Дружківської міської територіальної громади;

- провести роз’яснювальну роботу серед власників індивідуальних будинків щодо наведення порядку на прибудинкових територіях.

 1. Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Ковальов), комунальному підприємству «Муніципальна варта» Дружківської міської ради (Єфремов) провести роботу з інвентаризації наявних відкритих люків, оглядових колодязів та розритих ділянок на теплових магістралях, мережах водопостачання і каналізації та вжити відповідних заходів у термін до 30 травня 2022 року.
 2. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Ковальов).
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову.

Міський голова                                                                                Володимир ГРИГОРЕНКО

 

додаток