Документ № 8/17-9 від 22.12.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

24.12.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

22.12.2021 м. Дружківка №8/17-9
 
Про надання згоди комунальному підприємству «Комсервіс» Дружківської міської ради на укладення кредитного договору з АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

         Розглянувши звернення директора комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради Радіонова О.В. від 01.06.2021 №323 про надання згоди комунальному підприємству «Комсервіс» Дружківської міської ради на укладення кредитного договору з АТ КБ «ПРИВАТБАНК», керуючись ст. 25 Закону України від 21.05.1997 № 280-97\ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

  

 ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду комунальному підприємству «Комсервіс» Дружківської міської ради (код ЄДРПОУ 37937252) на укладення кредитного договору з АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (код ЄДРПОУ 14360570), юридична адреса комунального підприємства: м. Дружківка, вул. Козацька, 73 для встановлення загального кредитного ліміту 520000,00грн. (далі – Кредитний договір) на таких умовах:

а) сума кредиту: загальний кредитний ліміт не може перевищувати 520000,00.грн. (п’ятсот двадцять тисяч гривень 00коп.);

б) зміна суми кредиту: може змінюватися протягом дії кредитного договору в межах погодженого вище загального кредитного ліміту без додаткових погоджень та без підписання додаткових угод до кредитного договору;

в) відсоткова ставка за користування кредитом: за час фактичного користування кредитним лімітом банку сплачуються відсотки в розмірі 16,5% (шістнадцять з половиною) відсоток  річних, відсотки у разі непогашення кредиту впродовж 30 днів з дати початку безперервного періоду, починаючи з 31-го дня після дати закінчення періоду, у якому дебетове сальдо підлягало обнулінню (з моменту виникнення простроченої заборгованості): 33% (тридцять три) відсотки річних;

г) комісії: комісія за користування кредитним лімітом (сплата щомісячно 1-го числа) від суми максимального сальдо кредиту, що існував на кінець банківського дня у будь-який з днів за попередній місяць – 0,3%;

д) строк дії цього рішення – 12 місяців (у разі продовження строку дії кредитного договору це рішення підлягає оновленню на новий строк).

2.Надати повноваження директору комунальному підприємству «Комсервіс» Дружківської міської ради (Радіонов) на укладення та підписання від імені Підприємства з АТ КБ «ПРИВАТБАНК» Кредитного договору та інших супровідних документів.

3.Координаційне забезпечення виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування бюджету та фінансів (Небогатікова)

 Міський голова                                                          Володимир  ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТКИ