Документ № 1296 від 20.10.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

23.10.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.10.2021 м. Дружківка №1296
 
Про відбір та направлення кандидатів з числа цивільної молоді до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів Міністерства оборони України у 2022 році

Розглянувши лист тимчасово виконуючого обов’язки начальника другого відділу Краматорського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олексія Мухіна, вхідний №16/5599/0/1-21 від 27.08.2021, з метою пропаганди героїзму захисників держави, військової служби та покращення відбору кандидатів для вступу до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів України, відповідно до статті 12 Закону України від 25.09.1992                      № 2232-ХІІ «Про військовий обов’язок і військову службу», Закону України від 01.07.2014     № 1556-VІІ «Про вищу освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002                  № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», наказу Міністра оборони України від 05.06.2014 № 360 «Про затвердження інструкції про організацію та проведення військово-професійної орієнтації молоді та прийому до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти», наказу Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402 «Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України», керуючись статтею 36 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Рекомендувати другому відділу Краматорського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (Отришко):

1.1. Провести відбір та направлення кандидатів з числа цивільної молоді для вступу до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів Міністерства оборони України у 2022 році (далі – кандидатів).

2.2. Провести заходи з рекламування початку відбору кандидатів та військово-професійної орієнтації молоді на території Дружківської міської територіальної громади шляхом публікації відповідного агітаційного матеріалу у місцевих друкованих засобах масової інформації та на LED-екрані.

  1. Відділу освіти Дружківської міської ради (Лазебник) протягом січня-березня 2022 року провести за допомогою викладачів курсу «Захист України» роз’яснювально-агітаційну роботу щодо вступу до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України.
  2. Медичне обстеження відібраних кандидатів проводити позаштатною постійно діючою військово-лікарською комісією.
  3. Затвердити перелік фахівців та підрозділів лікувальних закладів Дружківської міської територіальної громади, у яких проводиться медичне обстеження кандидатів до вступу у вищі військові навчальні заклади України за направленням військово-лікарської комісії (далі – Перелік) (додаток).
  4. Міському відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради (Деснова):

5.1. Забезпечити безкоштовне проведення усім кандидатам, за направленням другого відділу Краматорського РТЦК та СП (Отришко), флюорографії грудної клітини, загального аналізу крові та сечі, серологічного аналізу крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту «В» (НВsAg), антитіла до вірусу гепатиту «С» (anti-HCV), реакцію мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), визначення групи крові та резус-незалежності, електрокардіографічного дослідження та інших досліджень за показаннями. 

5.2. Оформити договори з обласними закладами охорони здоров’я на проведення дослідження на антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту «В» (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту «С» (anti-HCV).

5.3. Організувати своєчасне та якісне обстеження кандидатів за направленням військово-лікарської комісії згідно з Переліком.

  1. Координацію робіт щодо виконання даного рішення покласти на начальника другого відділу Краматорського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Євгена Отришка.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталю Слесаренко та Олега Полякова відповідно до розподілу обов’язків.

  

 

Міський голова                                                                 Володимир ГРИГОРЕНКО

 

Додаток