Документ № 1293 від 20.10.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

23.10.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.10.2021 м. Дружківка №1293
 
Про виконання плану заходів щодо поліпшення технічного стану протипожежного водопостачання Дружківської міської територіальної громади

Заслухавши інформацію заступника начальника - начальника відділу комунального господарства управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Олексія Ковальова про виконання плану заходів щодо поліпшення технічного стану протипожежного водопостачання Дружківської міської територіальної громади, виконавчий комітет міської ради відмічає, що для поліпшення стану протипожежного водопостачання виконано ряд запланованих заходів.

          За оперативною інформацією Дружківського виробничого управління                    водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства                                  «Компанія «Вода-Донбасу» (далі – Дружківське ВУВКГ) на територіях населених пунктів Дружківської міської територіальної громади розташовано 305 одиниць пожежних гідрантів, з яких 302 на території міста, по одному у с. Куртівка, с. Торське та с. Софіївка. На теперішній час у несправному стані знаходяться 100 одиниць пожежних гідрантів.

З метою визначення конкретного місця заміни, ремонту або встановлення першочергових пожежних гідрантів, графік на здійснення даних робіт, щоквартально, Дружківським ВУВКГ подається на узгодження до 45-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області. Відповідно до плану – графіку, щокварталу відновлюється робота      6-ти одиниць пожежних гідрантів. У другому півріччі поточного року, управлінням житлового та комунального господарства Дружківської міської ради, придбані та передані на баланс Дружківського ВУВКГ комплектуючі для відновлення 27 одиниць пожежних гідрантів. Так у третьому кварталі відновлено шість пожежних гідрантів. До кінця поточного року заплановано відновити ще шість пожежних гідрантів.

Покажчики пожежних гідрантів нанесені фарбою на колодязі розташування. У межах засобів зовнішнього протипожежного водопостачання відновлені таблички з написом «Пожежна водойма» у кількості 5 одиниць.

Для забезпечення пожежної безпеки та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на територіях населених пунктів Дружківської міської територіальної громади, місцевою комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, визначені населені пункти, у яких існує необхідність додаткового облаштування місць для забору води у разі пожежогасіння, а саме: смт. Райське, с. Торське, с. Софіївка, с. Миколайпілля. У даних населених пунктах здійснено комісійний огляд місць для забору води.

 

За результатами проведеного огляду були визначені місця для забору води з природних джерел, а також з резервуарів та водонапірних веж. На теперішній час, в рамках соціального контракту приватним акціонерним товариством «ВЕСКО» у даних населених пунктах проведені роботи по заглибленню водойм та організації під’їзних шляхів.

Для забору води з резервуару у смт. Райське, резервуар був оснащений обладнанням за допомогою якого відбувається сполучення з рукавом забору води пожежного автомобіля.  У с. Миколайпілля у 4 кварталі поточного року заплановано встановлення пожежного гідранту  по вул. Гагаріна.

Узагальнення інформації та аналіз стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання, місцевою комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, здійснюється два рази на рік.

Програмою економічного і соціального розвитку Дружківської міської територіальної громади на 2022 рік передбачений захід: «Ремонт, утримання та влаштування засобів пожежогасіння». Захід включає в себе виконання ремонту несправних гідрантів, їх утримання, створення умов для забору води пожежно-рятувальною технікою, встановлення нових джерел протипожежного водопостачання тощо. Запланована сума на реалізацію даного    заходу – 2,5 млн. грн.  

            На підставі вищезазначеного та керуючись ст. 40 Закону України від 21.05.1997    № 280/97 ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію заступника начальника – начальника відділу комунального господарства управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Олексія Ковальова про виконання плану заходів щодо поліпшення технічного стану протипожежного водопостачання Дружківської міської територіальної громади прийняти до відома.
  2. Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Ковальов), рекомендувати Дружківському ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу» (Долбещенков), 45-й Державній пожежно-рятувальній частині Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області (Самсоненко) продовжити виконання плану заходів щодо поліпшення технічного стану протипожежного водопостачання Дружківської міської територіальної громади.
  3. Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Ковальов):

3.1. Забезпечити здійснення контролю за виконанням заходів з відновлення пожежних гідрантів на території Дружківської міської територіальної громади.

3.2. Звітувати про виконання плану заходів щодо поліпшення технічного стану протипожежного водопостачання Дружківської міської територіальної громади на засіданні виконавчого комітету Дружківської міської ради у лютому 2022 року.

  1. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Ковальов).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову.

 

 

 

Міський голова                                                                    Володимир ГРИГОРЕНКО