Документ № 1292 від 20.10.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

23.10.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.10.2021 м. Дружківка №1292
 
Про організацію роботи щодо сприяння зайнятості громадян Дружківської міської територіальної громади, які потребують соціального захисту

Заслухавши інформацію директора Дружківського міського центру зайнятості Людмили Кравченко про організацію роботи щодо сприяння зайнятості громадян Дружківської міської територіальної громади, які потребують соціального захисту, виконавчий комітет міської ради відмічає, що протягом 9 місяців 2021 року Дружківським міським центром зайнятості були проведені активні заходи сприяння зайнятості соціально незахищених груп населення. Згідно законодавства про зайнятість безробітні особи мають право безкоштовно  отримувати наступні соціальні послуги:

 • пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру;
 • професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в навчальних закладах державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях;
 • інформаційні та консультаційні послуги, пов'язані з працевлаштуванням;
 • профорієнтаційні послуги.

Протягом 9 місяців 2021 року послуги міського центру зайнятості отримали 2408 безробітних громадянина, в тому числі 272 особи, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

За допомогою центру зайнятості на вільні робочі місця було працевлаштовано        936 осіб, з них 38 осіб, що потребує соціального захисту.

На професійне навчання направлені 335 безробітних громадян, в тому числі       20 осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Працевлаштовано після проходження профнавчання 279 осіб.

У роботах тимчасового характеру прийняли участь 1550 безробітних громадян, в тому числі 190 осіб, які потребують соціального захисту.

Профорієнтаційні послуги надані  зайнятим і незайнятим 5219 особам, з них     261 – особі, що має соціальні гарантії.

Для користувачів соціальних мереж різних груп населення на сайті Донецького обласного центру зайнятості доступні безкоштовні електронні сервіси:

 • Чат-бот у Telegram;
 • Інтерактивна мапа вакансій;
 • Центр професійної орієнтації;
 • Центр розвитку підприємництва;
 • Довідник послуг та пільг учасника АТО;
 • Донецький центр професійно-технічної освіти служби зайнятості України;
 • Паспорти підприємств, установ та організацій Донеччини.

Завдяки  цим сервісам кожний шукач роботи може дізнатися про вакансії та можливості для навчання, дані підприємств та установ, умови фінансової підтримки майбутніх роботодавців тощо.

Для покращення комунікацій з шукачами роботи відділом рекрутингу Дружківського міського центру зайнятості створена група у Фейсбуці «Вакансії Дружківка, Краматорськ». Пошукач роботи, який обрав підходящу вакансію, може залишити інформацію про себе безпосередньо на сторінці під вакансією, може скористатись Messenger каналом, де проходить  особисте листування з учасниками групи. Група працює з моменту створення відділу рекрутингу та налічує майже 3000 учасників.

Станом на 01.10.2021 року статус безробітного мали 577 осіб, в тому числі 87 осіб, що потребують соціального захисту.

Враховуючи вищезазначене, відповідно до статті 22 Закону України від 05.07.2012       № 5067-VІ «Про зайнятість населення», керуючись статтею 34 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

  

 1. Інформацію директора Дружківського міського центру зайнятості Людмили Кравченко про організації роботи щодо сприяння зайнятості громадян Дружківської міської територіальної громади, які потребують соціального захисту прийняти до відома.
 2. Рекомендувати Дружківському міському центру зайнятості (Кравченко) забезпечити виконання заходів з питань підвищення рівня зайнятості населення Дружківської міської територіальної громади, зниження безробіття, сприяння зайнятості громадян, які потребують соціального захисту, а саме:

2.1. Проводити моніторинг потреби роботодавців в кадрах, сприяти зменшенню структурного дисбалансу попиту та пропозиції робочої сили на ринку праці за рахунок професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

2.2. Cприяти працевлаштуванню незайнятого населення, особливу увагу приділяти соціально незахищеним особам.

2.3. Проводити підбір працівників на замовлення роботодавців для участі у роботах тимчасового характеру серед безробітних громадян, які перебувають на обліку в Дружківському міському центрі зайнятості.

2.4. Стимулювати розвиток підприємницької ініціативи клієнтів служби зайнятості з метою започаткування власного бізнесу шляхом виплати одноразової виплати допомоги по безробіттю.

2.5. Надавати соціальні послуги соціально незахищеним особам, забезпечивши індивідуальний підхід, орієнтований на клієнта.

 1. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на директора Дружківського міського центру зайнятості Людмилу Кравченко.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олега Полякова.

  

 

Міський голова                                                                               Володимир ГРИГОРЕНКО