Документ № 1219 від 06.10.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

08.10.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

06.10.2021 м. Дружківка №1219
 
Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей , які перебувають у складних життєвих обставинах, в межах Дружківської міської територіальної громади

Розглянувши подання служби у справах дітей Дружківської міської ради (Штагер) вхідний № 13/6266/0/1-21 від 21.09.2021 щодо утворення міждисциплінарної команди із числа суб’єктів виявлення та/або організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, відповідно до ст. 4 Закону України від 24.01.1995 № 20/95-ВР «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»,  п.20 Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах»,  керуючись ст. 34 Закону України від 21.05.1997                № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради   

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Утворити міждисциплінарну команду для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах в межах Дружківської міської територіальної громади та затвердити суб’єктів міждисциплінарної команди (додаток).
  2. Надати службі у справах дітей Дружківської міської ради повноваження щодо організації діяльності міждисциплінарної команди шляхом формування її персонального складу на підставі пропозицій суб’єктів для забезпечення допомоги кожній конкретній дитині, яка перебуває у складних життєвих обставинах, проведення засідань міждисциплінарної команди.
  3. Суб’єктам міждисциплінарної команди, визначеним в додатку до цього рішення, на запит служби у справах дітей Дружківської міської ради (Штагер) забезпечити:

        

         3.1. Надання пропозицій щодо кандидатур для формування персонального складу міждисциплінарної команди з метою соціального  захисту конкретної дитини, яка перебуває у складних життєвих обставин.

         3.2. Участь представників у роботі міждисциплінарної команди.

         3.3. Подання інформації, отриманої під час здійснення встановлених законодавством повноважень, про дитину та її сім’ю, яка перебуває у складних життєвих обставинах, необхідної для забезпечення її соціального захисту протягом п’яти робочих днів після отримання запиту.

         3.4. Неухильне дотримання інших вимог Порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 585.

  1. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Дружківської міської ради (Штагер).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталю Слесаренко.

 

 

 

 

Міський голова                                                           Володимир ГРИГОРЕНКО

 

Додаток

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення виконавчого комітету Дружківської міської ради

від 06.10.2021 №1219

 

 

 

Суб’єкти

міждисциплінарної команди для організації

 соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в межах Дружківської міської територіальної громади

 

 

№ з/п

Назва суб’єкта міждисциплінарної команди

1.

Служба у справах дітей Дружківської міської ради

2.

Управління соціального захисту населення Дружківської міської ради

3.

Відділ освіти Дружківської міської ради

4.

Дружківський міський центр надання соціальних послуг

5.

Відділ поліції № 1 Краматорського районного управління поліції Головного управління національної поліції в Донецькій області (за згодою)

6.

Міський відділ охорони здоров’я Дружківської міської ради

7.

Дружківський міський відділ філія Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області (за згодою)

 

 

 

 

 

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                                                      Інна КУРИЛО

 

 

 

 

Суб’єкти міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в межах Дружківської міської територіальної громади, підготовлений службою у справах дітей Дружківської міської ради

 

 

 

Начальник служби у справах дітей                                                                Ірина ШТАГЕР

Дружківської міської ради