Документ № 8/13-43 від 05.10.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

07.10.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

05.10.2021 м. Дружківка №8/13-43
 
Про затвердження Положення про Східний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради у новій редакції

З метою забезпечення виконання Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017–2026 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 № 526, плану заходів з реалізації у 2019–2021 роках  пілотного проекту „Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.05.2019 № 350. Меморандуму про наміри та взаємодію між представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Дружківською міською радою Донецької області та Громадською Спілкою "Українська Мережа за Права Дитини" щодо посилення соціальної згуртованості між внутрішньо-переміщеними особами та мешканцями приймаючих громадах Луганської та Донецької областей, підконтрольних Уряду України, а також запровадження рівноправного доступу до інтегрованих соціальних послуг дітей та їх родин від 29.01.2020 р. та міської програми "Розвиток соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми у м. Дружківка на 2021-2025 роки" затверджена рішенням міської ради від  27.01.2021 № 8/5-5, керуючись статтею 26 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про Східний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Дружківської міської ради у новій редакцій (додається).
  2. Уповноважити директора Східного центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Дружківської міської ради Андрія Бондаря здійснити заходи щодо державної реєстрації «Положення про Східний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю Дружківської міської радиу новій редакцій» у порядку встановленому чинним законодавством України.
  3. Визначити таким, що втратило чинність рішення Дружківської міської ради від 25.03.2021 №8/8-3 «Про затвердження Положення про Східний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради у новій редакції».
  4. Координацію робіт щодо виконання цього рішення покласти на заступника міської ради з питань діяльності виконавчих органів ради Наталію Виниченко.
  5. Контроль щодо виконання даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Ковилін), та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології (Бандура).

 

 

Міський голова                                                                            Володимир ГРИГОРЕНКО

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради

«Про затвердження Положення про Східний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради у новій редакції»

 

          Даним проектом рішенням, пропонується затвердити положення про Східний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради у новій редакції  з метою забезпечення якісного виконання пункту 28 плану заходів з реалізації І етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017–2026 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 № 526, плану заходів з реалізації у 2019–2021 роках пілотного проекту „Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.05.2019 № 350. Меморандуму про наміри та взаємодію між представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Дружківською міською радою Донецької області та Громадською Спілкою "Українська Мережа за Права Дитини" щодо посилення соціальної згуртованості між внутрішньо-переміщеними особами та мешканцями приймаючих громадах Луганської та Донецької областей, підконтрольних Уряду України, а також запровадження рівноправного доступу до інтегрованих соціальних послуг дітей та їх родин від 29.01.2020 р. та міської програми "Розвиток соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми у м. Дружківка на 2021-2025 роки" затверджена рішенням міської ради від 27.01.2021 № 8/5-5.

   

      

 

 

 

Директор Східного центру

комплексної реабілітації

для осіб з інвалідністю                                                                                 Андрій БОНДАР

                                                                                                          

 

 

АРКУШ ПОГОДЖЕННЯ

до проекту рішення міської ради

«Про затвердження Положення про Східний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради у новій редакції»

 

 

ПІДГОТОВЛЕНИЙ                                                   Східним центром комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради

тел.:4-22-18

 

Директор Східного центру

комплексної реабілітації

для осіб з інвалідністю

Дружківської міської ради                                                           Андрій БОНДАР

 

«______» ____________ 2021 рік                                                             

 

 

 

 

ПОГОДЖЕНИЙ

 

Головний спеціаліст з юридичних

 питань відділу по роботі з депутатами                                       Антон МОЛІБОГА

 

 

«______» ____________ 2021 рік    

 

Заступник міського голови з питань         

діяльності виконавчих органів ради                                             Наталя ВИНИЧЕНКО        

 

«______» ____________ 2021 рік

 

 

Голова постійної комісії міської ради з                                       Дмитро КОВИЛІН

питань депутатської діяльності, законності

та правопорядку                                                                                                          

«______» ____________ 2021 рік                                                             

 

 

Голова постійної комісії міської ради

з питань охорони здоров’я, соціального

захисту населення та екології                                                      Максим БАНДУРА

 

«______» ____________ 2021 рік                                                             

 

 

Секретар Дружківської міської ради                                            Костянтин ХОРС

 

«______» ____________ 2021 рік  

 

ДОДАТОК