Документ № 1145 від 15.09.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

20.09.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

15.09.2021 м. Дружківка №1145
 
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дружківської міської ради від 07.04.2021 № 376 «Про проведення в Дружківській міській територіальній громаді у 2021 році чергових призовів на строкову військову службу громадян України 1994-2003 років народження»

Розглянувши листи начальника другого відділу Краматорського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Євгена Отришка,  вхідний № 16/4789/0/1-21 від 27.07.2021, тимчасово виконуючого обов’язки начальника територіального центру комплектування та соціальної підтримки Краматорського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимира Приткова, вхідний № 16/5116/0/1-21 від 06.08.2021, відповідно до спільної директиви Міністра Оборони України та Головнокомандувача Збройних Сил України від 07.06.2021 № 321/1/дск, на виконання вимог директиви командувача військ оперативного командування «Схід» від 08.06.2021 № Д-2/дск, керуючись ст. 36 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРИШИВ:

 

  1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Дружківської міської ради від 07.04.2021 № 376 «Про проведення в Дружківській міській територіальній громаді у 2021 році чергових призовів на строкову військову службу громадян України 1994-2003 років народження»      (далі – рішення), а саме:

1.1. Вивести зі складу призовної комісії при Дружківському міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (далі – призовна комісія) наступних членів призовної комісії:

- Отришка Євгена Олександровича, військового комісара Дружківського МТЦК та СП;

- Ткачова Владислава Віталійовича, заступника військового комісара-начальника відділення рекрутингу та комплектування Дружківського МТЦК та СП.

1.2. Ввести до складу призовної комісії:

- Приткова Володимира Олексійовича, начальника територіального центру комплектування та соціальної підтримки Краматорського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, членом призовної комісії в основному складі (за згодою);

- Чернишова Юрія Івановича – заступника начальника територіального центру комплектування та соціальної підтримки Краматорського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, членом призовної комісії у резервному складі (за згодою).

1.3. Змінити посаду члену призовної комісії Соболь Ользі Володимирівні з «методист з кадрових питань відділу освіти Дружківської міської ради» на посаду «старший інспектор відділу освіти Дружківської міської ради».

1.4. Змінити посаду голові основного складу позаштатної групи для проведення професійно-психологічного відбору громадян України 1994-2003 років народження Нєскіній Олесі Сергіївні з «головний спеціаліст відділення призову Дружківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки» на посаду «головний спеціаліст відділення рекрутингу та комплектування другого відділу Краматорського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки».

1.5. Змінити посаду голові резервного складу позаштатної групи для проведення професійно-психологічного відбору громадян України 1994-2003 років народження Ткачову Владиславу Віталійовичу з «заступник військового комісара-начальник відділення рекрутингу та комплектування Дружківського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки» на посаду «начальник відділення рекрутингу та комплектування другого відділу Краматорського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки».

1.6. У тексті рішення та у додатках до нього:

- слова «Дружківський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки» та/або «військовий комісаріат» в усіх відмінках замінити словами «другий відділ Краматорського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки» у відповідних відмінках;

- слова «військовий комісар» у всіх відмінках замінити словом «начальник» у відповідних відмінках.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталю Слесаренко та Олега Полякова згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Голова міської ради                                                        Володимир ГРИГОРЕНКО