Документ № 1067 від 01.09.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

07.09.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

01.09.2021 м. Дружківка №1067
 
Про хід підготовки бюджетних установ до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

Заслухавши інформацію начальника міського відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради Олени Деснової, начальника управління соціального захисту населення Дружківської міської ради Галини Небогатікової, начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради Юлії Пивовар про хід підготовки бюджетних установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, виконавчий комітет міської ради відмічає наступне.

Станом на 09.08.2021 у всіх закладах охорони здоров'я міста проведено технічне обстеження будівель, поточні ремонти та технічне обслуговування запірної арматури системи опалення в будівлях; держповірка приладів обліку вузлів теплової енергії, манометрів, термометрів; проведено ревізії електросистем в електрощитових, вимір опору ізоляції освітлювальної та силової електромереж; виконано промивання та випробування системи опалення в будівлях лікарень; прокладений трубопровід водопостачання з поліпропіленових труб та каналізації, встановлено 3 водонагрівача; замінено дерев’яні дверні блоки та вікна на металопластикові, замінено труби опалення на поліпропіленові, замінено кабелі силові та освітлювальні, електричні проводи, опалювальні радіатори, підготовлений інвентар для прибирання прилеглої території від снігу та льоду.

Проведена об'ємна підготовка закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, на що використано 2936,4 тис.грн, з них 150,0 тис.грн – кошти місцевого бюджету, 1372,0 тис.грн – кошти Національної служби здоров'я України, 0,4 тис.грн – благодійність, 1414,0 тис.грн – кошти європейського інвестиційного банку.

Всі необхідні заходи щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2021-2022 років у закладах охорони здоров'я планується завершити до початку опалювального сезону при наявності фінансування в повному обсязі.

У всіх закладах охорони здоров'я підготовлено інвентар для очищення прилеглої території від снігу і льоду, оновлено запас посипного матеріалу, здійснено перевірку відповідними фахівцями стану електромереж та пожежної сигналізації.

Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Дружківка постійно контролюється економне використання енергоресурсів. Перевірено систему опалення. Організовано пункт прийому від населення гуманітарної допомоги (теплих речей, взуття тощо). Ведеться робота щодо виявлення самотньо проживаючих людей похилого віку, інвалідів, працює телефон «гарячої лінії».

У Східному центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю постійно здійснюється контроль за економним використанням енергоресурсів. За рахунок коштів Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні проведено капітальний ремонт на першому поверсі будівлі центру по вул. Тверська, 6. Замінено дерев’яні вікна на металопластикові на загальну суму 63,8 тис.грн. В травні 2021 року було виконано ремонт вузлів систем опалення за адресами: вул. Тверська,6 та вул. Соборна,33 (прочищення радіаторів центрального опалення, демонтаж та установлення опалювальних радіаторів, демонтаж та прокладання трубопроводів опалення та водопостачання) на суму 30,0 тис.грн. В червні 2021 року здійснено перевірку технічного стану системи опалення.

Центром обліку бездомних осіб та будинком нічного перебування здійснюється контроль за економним використанням енергоресурсів. Перевірено технічний стан системи опалювання. Продовжується заготовка овочів і круп для додаткових гарячих обідів в осінньо-зимовий період, оновлено запас посипних матеріалів. При необхідності, буде організовано пункт обігріву та надання гарячих напоїв громадянам. Ведеться робота по укладанню договорів на придбання продуктів першої необхідності для соціально незахищених верств населення міста на суму 17,5 тис.грн.

Управлінням соціального захисту населення Дружківської міської ради отримано енергетичний сертифікат будівлі управління. Здійснюється контроль за економним використанням енергоресурсів, технічним станом системи опалювання. Проведено держповірку приладів обліку теплової енергії, оновлено запас посипних матеріалів.

У сфері управління відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради проведено наступну роботу.

У Дитячо-юнацькій спортивній школі Дружківської міської ради (далі – ДЮСШ) проведено промивку системи опалення, обстежено інженерні мережі будівель ДЮСШ, Палацу спорту. Перезаряджено 15 вогнегасників. За результатами перевірок складені відповідні акти та паспорти. Загальна сума витрат складає близько 12,0 тис. грн бюджетних коштів. У басейні ДЮСШ орендарем проведена перевірка опору та заземлення насосного і вентиляційного устаткування, виконано поточний ремонт системи вентиляції та насосного обладнання.

У комунальному закладі «Дружківська мистецька школа» здійснено держперевірку 9 контрольно-вимірювальних приладів. Заправку вогнегасників та промивку опалювальної системи заплановано на вересень поточного року. Загальна сума витрат складає близько 13,4 тис. грн.

У бібліотечних закладах загальна сума витрачених коштів складає 19,5 тис. грн, за які придбано світлодіодні лампи, замки, снігоприбиральні лопати, встановлені розетки, виконано електровимірювальні роботи та повірку теплолічильника, підготовлено документацію на промивку опалювальної системи. У комунальному закладі «Клуб                 смт Райське» Дружківської міської ради в даному напрямку здійснено частковий ремонт фойє. Запланована загальна сума витрат близько 1,8 тис. грн. Адміністрацією комунального підприємства «Дружківська льодова арена» Дружківської міської ради з коштів власних надходжень проведено ремонтні роботи на загальну суму 172,1 тис.грн, серед яких: підготовка льодорізної машини, технічне обслуговування холодильного обладнання, придбання холодоагенту, косметичний ремонт службових приміщень та роздягалень, часткова заміна покриття підлоги, перезарядка вогнегасників, часткова заміна освітлення, придбання тенів для бойлерів, перебудова вуличної системи водовідведення, реконструкція гаражного приміщення.

Комунальним підприємством «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради проведено огляд будівель кінотеатру «Космос» та палацу культури «Етюд». Чистка дахів та зливної каналізації будівель запланована на жовтень поточного року. Триває заготовка дров для опалювання приміщень, проведено ревізію засувів теплових мереж палацу культури «Етюд», ревізію радіаторів та тепломережі. Проводиться огляд стану віконного скла та його заміна за необхідністю. Загальна сума витрат складатиме 24,6 тис .грн, у тому числі 21,6 тис .грн - з коштів власних надходжень.

У Кіндратівському культурно-просвітницькому центрі на даний час опалювання здійснюється булер'яном, який потребує заміни. Миколайпільський сільський клуб опалюється газом, але глядацька зала в іншому крилі закладу знаходиться  без опалення. Будівля клубу потребує проведення системи опалення для її збереження та повноцінної роботи. В Куртівському будинку культури для опалення глядацької зали придбані дрова на суму 3,75 тис. грн. На сьогодні у кімнаті для гурткових робіт відсутнє опалення, для обігріву кімнати потрібно придбати обігрівач. В Софіївському Центрі надання інформаційно-культурних послуг в наявності електричне опалення тільки у молодіжному центрі «Спалах», всі інші приміщення не опалюються.

В Торському центрі розвитку молодіжних платформ головною проблемою є аварійний стан даху. Комунальний заклад «Базовий поліфункціональний культурний центр Дружківської міської ради» з акціонерним товариством «ДТЕК Донецькі електромережі» укладає договір щодо підключення електромережі в закладі. На теперішній час в закладі відсутнє опалення. Для повноцінної роботи закладу та збереження будівлі необхідно провести систему опалення та встановити твердо-паливну котельню.

У рамках підготовки закладів, підпорядкованих відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради до  роботи  в осінньо - зимовий період 2021-2022 років буде витрачено 246,3 тис. грн, з них: 195,5 тис.грн - кошти власних надходжень.

На підставі вищезазначеного, керуючись ст.40 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

В И Р І Ш І В :

 

  1. Інформацію начальника міського відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради Олени Деснової, начальника управління соціального захисту населення Дружківської міської ради Галини Небогатікової, начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради Юлії Пивовар про хід підготовки бюджетних установ до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років прийняти до відома.
  2. Міському відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради (Деснова), відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (Пивовар), управлінню соціального захисту населення Дружківської міської ради (Небогатікова):

2.1. продовжити роботу з підготовки бюджетних установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років та завершити її до 1 жовтня 2021 року;

2.2. забезпечити оформлення актів готовності до опалювального періоду 2021-2022 років у терміни, згідно з чинним законодавством України;

2.3. підготувати, у разі потреби, обґрунтовану заявку щодо виділення додаткового фінансування з метою виконання в повному обсязі заходів з підготовки бюджетних установ до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років;

2.4. забезпечити постійний контроль за економним використанням енергоресурсів в підпорядкованих установах.  

  1. Рішення виконавчого комітету міської ради від 02.09.2020 № 317 «Про хід виконання першочергових заходів щодо підготовки бюджетних установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років» зняти з контролю як таке, що виконано.
  2. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на керівників бюджетних установ міста згідно з розподілом обов’язків.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталію Виниченко, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталю Слесаренко згідно з розподілом обов’язків.

  

Міський голова                                                                                                                           Володимир ГРИГОРЕНКО