Документ № 8/12-33 від 30.08.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

03.09.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

30.08.2021 м. Дружківка №8/12-33
 
Про надання згоди на передачу з балансу Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради на баланс Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради нежитлового приміщення за адресою: Донецька обл., м. Дружківка, вул. Космонавтiв, 51, другий поверх

                Розглянувши лист від 09.07.2021 № 229 директора Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради Бондаря А.О., щодо передачі на баланс Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю  Дружківської міської ради нежитлового приміщення за адресою: Донецька обл., м. Дружківка,  вул. Космонавтiв, 51, другий поверх, з метою раціонального використання комунального майна, керуючись ст. 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

     

         ВИРІШИЛА:

 

1.       Надати згоду на передачу з балансу Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської  ради  на баланс  Східного  центру  комплексної

реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради нежитлового приміщення, розташованого за адресою: Донецька обл., м. Дружківка,  вул. Космонавтiв, 51, другий  поверх,  загальною  площею  429,77 кв.м.

2.       Східному центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради (Бондар) та Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко) здійснити заходи щодо прийому – передачі нежитлового приміщення передбаченого п.1 - у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

  1. Координаційне забезпечення виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

  

 

Міський  голова                                                                            Володимир ГРИГОРЕНКО


 

 

 АРКУШ ПОГОДЖЕННЯ

до проекту рішення Дружківської міської ради

 

«Про надання згоди на передачу з балансу Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради на баланс Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради нежитлового приміщення за адресою: Донецька обл., м. Дружківка, вул. Космонавтiв, 51, другий поверх»

 

 

ПІДГОТОВЛЕНИЙ                                                   Східним центром комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради

тел.:4-22-18

 

Директор Східного центру

комплексної реабілітації

для осіб з інвалідністю

Дружківської міської ради                                                            

 

« 29 »  липня 2021 рік                                                                          Андрій БОНДАР

 

 

П О Г О Д Ж Е Н И Й

 

 

Головний спеціаліст з юридичних

питань відділу по роботі з

депутатами

«___»________________2021 року                                                    Максим СЕРБА

 

 

 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                                                  Ганна БУЗОВА

«___»________________2021 року

 

 

 

Голова постійної  депутатської комісії

міської ради з питань з питань земельних

відносин, житлово-комунального господарств

та будівництва                                                                                      Ашот МЕЛІКБЕГЯН

«___»________________2021 року

 

 

Секретар міської ради

«___»________________2021 року                                                    Костянтин ХОРС


 

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради

 «Про надання згоди на передачу з балансу Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради на баланс Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради нежитлового приміщення за адресою: Донецька обл., м.Дружківка, вул.Космонавтiв, 51, другий поверх»

               Пропоную внести на пленарне засідання Дружківської міської ради проект рішення міської ради про надання згоди на передачу з балансу Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради на баланс Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради нежитлового приміщення за адресою: Донецька обл., м. Дружківка,  вул. Космонавтiв, 51, другий поверх.

               Дане приміщення знаходиться на балансі Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради. На теперішній час частину приміщення орендує  Східний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради.

               У зв’язку з розширенням діяльності Центру створюються нові підрозділи для надання соціальних послуг: «Раннього втручання» та «Денного догляду», також ведеться робота по створенню підрозділу "Соціальне таксі" для транспортування осіб візочників та осіб з ДЦП, просимо розглянути питання щодо передачі нежитлового приміщення за адресою: Донецька обл., м. Дружківка,  вул. Космонавтiв, 51, другий поверх, загальною площею 429,77 кв.м. на баланс Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради.

 

Директор Східного центру

комплексної реабілітації

для осіб з інвалідністю

Дружківської міської ради                                                                 Андрій БОНДАР 

 

 

Додаток