Документ № 926 від 04.08.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

10.08.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

04.08.2021 м. Дружківка №926
 
Про забезпечення життєдіяльності та організації заходів з благоустрою сільських, селищних населених пунктів Дружківської міської територіальної громади

Заслухавши інформацію начальника управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Гейченка В.О. про забезпечення життєдіяльності та організації заходів з благоустрою сільських, селищних населених пунктів Дружківської міської територіальної громади, виконавчий комітет міської ради відмічає, що серед найважливіших умов формування сприятливого для життєдіяльності людини середовища є: якісне та своєчасне надання житлово-комунальних послуг населенню, збереження та підтримання у належному стані об’єктів та елементів благоустрою і зелених насаджень на території населених пунктів, забезпечення транспортного сполучення, якісна медична допомога, підтримання освітнього потенціалу населення, надання соціальних послуг, культурне та спортивне виховання. Стан справ з даних питань у сільських, селищних населених пунктах Дружківської міської територіальної громади наступний.

Комунальним автотранспортним підприємством 052805 Дружківської міської ради (далі – ДКАТП 052805) спільно зі старостами продовжується робота з організації зустрічей з населенням з метою роз’яснення інформації щодо необхідності укладання договорів з поводження з твердими побутовими відходами. Дані договори укладені з мешканцями селища міського типу Новогригорівка у кількості 51 договору, сіл Софіївка - 13, Миколайпілля - 34, Торське та Павлівка - 103. Триває робота з ліквідації несанкціонованих звалищ, загальний обсяг яких склав 305 м. куб.

Підприємством електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло» Дружківської міської ради (далі – ПЕМЗО «Міськсвітло») на підставі рішення Дружківської міської ради від 02.03.2021 № 8/6-32 прийняті на баланс мережі зовнішнього освітлення наступних населених пунктів: смт. Райське, Олексієво-Дружківка та с. Кіндратівка. Для забезпечення зовнішнім освітленням усіх без винятку населених пунктів, здійснені роботи щодо відновлення освітлення у с. Миколайпілля, с. Кіндратівка, с. Осикове,                               смт. Олексієво-Дружківка. Для відновлення освітлення в смт. Райське підготовлено та направлено пакет документів до АТ ДТЕК «Донецькі електромережі» з метою отримання технічних умов на дозволену потужність. Наступним кроком буде придбання трьох шаф управління для селища. З боку приватного акціонерного товариства «ВЕСКО», в рамках підтримки проєктів соціального партнерства, буде надана додаткова допомога у розмірі                           по 130 тис. грн. для смт. Райське та с. Торське на придбання необхідного обладнання та матеріалів.

Дружківською міською радою виділені кошти на додаткове зовнішнє освітлення сільських, селищних населених пунктів Дружківської міської територіальної громади для придбання світильників на сонячних батареях у кількості 40 одиниць. Монтаж світильників планується здійснити протягом серпня поточного року у селах: Торське, Торецьке, Павлівка, Новопавлівка, Петрівка; селищах: Приют, Саторайське.

На розгляд найближчого засідання сесії міської ради планується винести питання щодо розгляду можливості виділення коштів для придбання світильників на сонячних батареях з метою встановлення їх в зоні пішохідних переходів та на зупинках автобусних маршрутів у с. Софіївка.

Для наведення порядку, підтримання об’єктів благоустрою у належному стані на територіях сільських, селищних населених пунктах Дружківської міської територіальної громади, до штату комунального підприємства «Спектр» Дружківської міської ради                                 (далі – КП «Спектр»), додатково прийнято 8 робітників. При підготовці територій Дружківської міської територіальної громади до весняно-літнього періоду КП «Спектр» спільно з працівниками комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради проведені роботи з благоустрою на територіях населених пунктів:                                            смт. Олексієво-Дружківка, с. Старорайське, сіл - Кіндратівка, Торське, Софіївка, Райське.

Старостами, в рамках проєкту «Озеленення Планети» та проведення Дня довкілля, за допомогою ініціативних груп мешканців, були організовані роботи з озеленення та благоустрою сільських, селищних населених пунктів.

Щодо стану транспортного сполучення, на сьогоднішній день, відкритим залишається питання щодо забезпечення транспортним сполученням сіл Софіївка та Торське.  

Дружківським відділенням Краматорського управління по газопостачанню та газифікації проведено технічний огляд та обслуговування підвідомчих об’єктів, підземних і надземних трас газопроводів та споруд. На зазначених об’єктах та закріплених територіях, здійснені роботи з благоустрою.

Дружківським районом електричних мереж АТ «ДТЕК Донецькі електромережі»  проведена робота щодо забезпечення безперебійного і якісного електропостачання                     населених пунктів Дружківської міської територіальної громади, а саме: капітальний та поточний ремонт повітряних і кабельних ліній, розчистка трас ліній електропередач.

Дружківським виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» виконані роботи з реконструкції підкачувальної насосної станції № 11 з введенням в експлуатацію насосної станції з ультразвуковим лічильником води. Заплановані до виконання роботи по заміні водопровідної мережі в с. Торське та смт. Олексієво-Дружківка.

З об’єднанням Дружківської міської територіальної громади до відання міських закладів охорони здоров’я увійшли медичні структурні підрозділи – фельдшерсько-акушерські пункти (ФАП), які розташовані на територіях сіл: Миколайпілля, Софіївка, Торське та амбулаторія № 9 с. Кіндратівка. Відкритим залишається питання щодо забезпечення прийому лікарів загальної практики – сімейних лікарів на територіях сіл Софіївка та Миколайпілля.

До закладів міського відділу освіти Дружківської міської ради приєдналися: один заклад загальної середньої освіти, два навчально-виховні комплекси та три заклади дошкільної освіти. По даним закладам триває процедура державної реєстрації та отримання документів на право власності, проводяться заходи щодо облаштування вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних, вирішується питання по частковій заміні водопровідної труби.

Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Дружківка, послуги соціальної допомоги вдома, надаються в усіх без винятку населених пунктах Дружківської міської територіальної громади.

Рішенням виконавчого комітету Дружківської міської ради від 03.03.2021 № 247 «Про організацію роботи з благоустрою територій Дружківської міської територіальної громади щодо підготовки до весняно-літнього періоду 2021 року», затверджено комплекс робіт з благоустрою, план проведення робіт та закріплення об’єктів благоустрою територій Дружківської міської територіальної громади за установами, організаціями, підприємствами всіх форм власності. На виконання зазначеного рішення виконкому, структурними підрозділами та комунальними установами Дружківської міської ради здійснені роботи з благоустрою на підвідомчих та закріплених територіях.

 

            На підставі вищезазначеного та керуючись ст. 40 Закону України від 21.05.1997               № 280/97ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Інформацію начальника управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Гейченка В.О. про забезпечення життєдіяльності та організації заходів з благоустрою сільських, селищних населених пунктів Дружківської міської територіальної громади прийняти до відома.
  2. Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко), управлінню соціального захисту населення Дружківської міської ради (Небогатікова), міському відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради (Деснова), міському відділу освіти Дружківської міської ради (Лазебник), територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Дружківка (Ченцова), відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (Пивовар), керівникам комунальних підприємств Дружківської міської ради: «Спектр» (Шехов), «Міськсвітло» (Горбаньова), «ДКАТП 0520805» (Руденко), «Комсервіс» (Радіонов) вжити заходів щодо забезпечення безперебійного надання відповідних послуг на територіях сільських, селищних населених пунктів Дружківської міської територіальної громади.
  3. Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко) вжити заходів щодо забезпечення транспортним сполученням населених пунктів Дружківської міської територіальної громади: с. Софіївка, с. Торське.
  4. Підприємству електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло» Дружківської міської ради (Горбаньова) вжити заходів щодо:

4.1. зовнішнього освітлення населених пунктів Дружківської міської територіальної громади: с. Софіївка, смт. Райське, с. Торське;

4.2. освітлення зон пішохідних переходів та зупинок автобусних маршрутів у населеному пункті Дружківської міської територіальної громади с. Софіївка.

  1. Міському відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради (Деснова) вжити заходів щодо організації виїзного прийому лікарів загальної практики – сімейних лікарів на територіях населених пунктів Дружківської міської територіальної громади: с. Софіївка, с. Миколайпілля.
  2. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О., Слесаренко Н.Є., Виниченко Н.М. згідно із розподілом обов’язків.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                               В.Б. ГРИГОРЕНКО