Документ № 8/11-31 від 22.07.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

27.07.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

22.07.2021 м. Дружківка №8/11-31
 
Про надання згоди на передачу з балансу комунального підприємства «Муніципальна варта» Дружківської міської ради на баланс комунального підприємства «Муніципальна охорона» Дружківської міської ради матеріальних цінностей.

Розглянувши лист начальника комунального підприємства «Муніципальна варта» Дружківської міської ради № 01-19/129 від 04.06.2021р. щодо передачі майна з балансу комунального підприємства «Муніципальна варта» Дружківської міської ради на баланс комунального підприємства «Муніципальна охорона» Дружківської міської ради, керуючись ст. 60, 26  Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

  1. Надати згоду на передачу з балансу комунального підприємства «Муніципальна варта» Дружківської міської ради (Єфремов) на баланс комунального підприємства «Муніципальна охорона» Дружківської міської ради матеріальних цінностей згідно з переліком (додаток).
  2. Комунальному підприємству «Муніципальна варта» Дружківської міської ради (Єфремов) здійснити заходи щодо прийому-передачі на баланс комунального підприємства «Муніципальна охорона» Дружківської міської ради матеріальних цінностей визначених у додатку до цього рішення у порядку передбаченому чинним законодавством України.
  3. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Поляков)
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Небогатікова).

 

 

 

 

Міський  голова                                                                                   В.Б. ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТКИ