Документ № 844 від 07.07.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.07.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

07.07.2021 м. Дружківка №844
 
Про закінчення навчального 2020-2021 року в закладах освіти Дружківської міської територіальної громади

            Заслухавши інформацію начальника відділу освіти Дружківської міської ради Лазебник С.А. про закінчення навчального 2020-2021 року в закладах освіти Дружківської міської територіальної громади, виконавчий комітет  відмічає достатній рівень проведеної організаційної роботи. З метою успішного завершення навчального року проведено наради з керівниками навчальних закладів, опрацьовано нормативно-правові документи, що регламентують порядок закінчення навчального року, розроблено алгоритм щодо порядку закінчення навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах.

             Відповідно до Закону України від 16.01.2020 № 463-ІХ «Про повну загальну середню освіту» освітній процес у закладах загальної середньої освіти організовується в межах навчального року, що закінчується не пізніше 1 липня. Свято «Останнього дзвоника» в закладах освіти Дружківської міської територіальної громади відбулося 31.05.2021. Учні, які завершили здобуття початкової та базової загальної середньої освіти звільнені від проходження державної підсумкової атестації (далі – ДПА).

            Урочисті засідання педагогічних рад з нагоди вручення свідоцтв про здобуття базової загальної середньої освіти  проведені 11-15 червня, свідоцтв про здобуття повної загальної  середньої освіти  проведені 25 червня – 02 липня поточного року. П’ятсот учнів отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, з яких 39 мають свідоцтва з відзнакою. Свідоцтва про здобуття повної середньої освіти отримали 278 випускників. За високі досягнення у навчанні випускники отримали 34 золоті медалі та 3  срібні медалі.

           Відділ освіти Дружківської міської ради та загальноосвітні заклади І-ІІІ ступенів протягом року провели роботу щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО). На засіданнях шкільних методичних об’єднань учителів проводились обговорення технологій підготовки учнів до тестування. У закладах освіти створені бази тестових завдань за матеріалами фахових журналів, матеріалів пробного тестування, інформацій на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.

           10 квітня 2021 року відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання, в якому взяли участь 114 учнів 10-11 класів.

            З 01.02.2021 по 05.03.2021 року проводилась реєстрація випускників 11 класів цього року та випускників минулих років на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Всього зареєстровано 278 випускників загальноосвітніх закладів міста, що складає 100 % від загальної кількості учнів випускних класів.

        Для випускників 11 класів законодавством не передбачено вибіркове звільнення від проходження ДПА (незалежно від її форми). Не звільнились від проходження  зовнішнього незалежного оцінювання  випускники, які планували вступати до закладів вищої освіти.

        Протягом навчального року 423 учні взяли участь у предметних олімпіадах, де посіли: на міському рівні 240 призових місць; у конкурсі Малої академії наук (міський рівень – 20, обласний – 7, де посіли 6 призових місць).

          Навчальний рік у закладах освіти Дружківської міської територіальної громади закінчили 5487 учнів, з яких 470 – отримали похвальні листи за високі досягнення у навчанні.

            На  підставі вищевикладеного, керуючись  ст. 32 Закону України від  21.05.1997     

№ 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дружківської міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Інформацію начальника відділу освіти Дружківської міської ради Лазебник С.А. про закінчення  навчального 2020 - 2021 року  в закладах освіти  Дружківської  міської територіальної  громади  прийняти до відома.
  2. Відділу освіти Дружківської міської ради (Лазебник):

           2.1. Проаналізувати підсумки вступу випускників загальноосвітніх закладів Дружківської міської територіальної громади  до вищих навчальних закладів.

           2.2. Організувати роботу щодо підготовки закладів освіти Дружківської міської територіальної громади до нового 2021-2022 навчального року.

  1. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на відділ освіти Дружківської міської ради (Лазебник).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                  В.Б.ГРИГОРЕНКО