Документ № 707 від 02.06.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.06.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

02.06.2021 м. Дружківка №707
 
Про поховання одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовились рідні, знайдених невизначених трупів у межах території Дружківської міської територіальної громади за рахунок коштів міського бюджету

Розглянувши лист начальника комунального підприємства «Спектр» Дружківської міської ради Шехова І.В. від 12.05.2021 р. № 243, враховуючи протокол засідання міської комісії щодо підготовки документів з поховання одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовились рідні, знайдених невизначених трупів за рахунок коштів міського бюджету у межах території Дружківської міської територіальної громади  від 12.05.2021 р. № 2, відповідно до ст. 16 Закону України від 10.07.2003 №1102-IV “Про поховання та похоронну справу”, керуючись ст. 34 Закону України  від 21.05.1997 №280/97-ВР “Про місцеве самоврядування  в Україні”,

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Міському фінансовому управлінню Дружківської міської ради (Трушина) профінансувати кошти управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко) відповідно до плану асигнувань на 2021 рік для відшкодування витрат на поховання одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовились рідні, знайдених невизначених трупів, які були поховані у січні - березні 2021 року  згідно із списком (додається).
 2. Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко) здійснити відшкодування комунальному підприємству «Спектр» Дружківської міської ради (Шехов) коштів, витрачених у січні - березні 2021 року на поховання   одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовились рідні, знайдених невизначених трупів.
 3. Координацію робіт щодо виконання даного рішення покласти на управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко) та на міське фінансове управління Дружківської міської ради (Трушина) згідно з розподілом обов’язків.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О.

 

 

 

            Міський голова                                                                    В.Б. ГРИГОРЕНКО

 

 

 

 

Додаток

рішення виконавчого комітету

від 02.06.2021№707

 

 

 

 

Список

одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання  яких  відмовились  рідні, знайдених невизначених трупів, які були  поховані

у  січні - березні 2021 року

 

 

 1. Архипов Володимир Олександрович, ***;
 2. Толмачева Вікторія Валентинівна, ***;
 3. Клюєв Андрій Миколайович, ***;
 4. Монаховський Сергій Олексійович, ***;
 5. Ковєшніков Дмитро Іванович,***;
 6. Калінчак Сергій Сергійович, ***;
 7. Денисеня Валерій Михайлович, ***;
 8. Закота Микола Іванович, ***;
 9. Язибчук Сергій Михайлович,***.

 

 

  

Керуючий справами виконкому                                                                І.В.КУРИЛО

 

 

Список одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовились рідні, знайдених невизначених трупів, які були поховані у січні - березні 2021 року підготовлений комунальним підприємством «Спектр» Дружківської міської ради.

 

 

 

Начальник КП “Спектр”                                                                                І.В. ШЕХОВ    

 

 

 

*** Персональні дані не підлягають оприлюдненню на підставі п.1.ч. 3.

ст. 10-1 Закону України «Про доступ до публічної інформації»