Документ № 8/10-22 від 26.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

01.06.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

26.05.2021 м. Дружківка №8/10-22
 
Про затвердження Положення про відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради у новій редакції

Розглянувши службовий лист начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді,    спорту та туризму Пивовар Ю.А.  від 20.04.2021 № 0.132/320/21 про необхідність   внесення змін до рішення Дружківської міської ради від 31.03.2021 №8/9-5 «Про затвердження               Положення   про  відділ з питань  культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму  Дружківської  міської ради у новій редакції»,  з метою упорядкування та удосконалення роботи відділу з питань культури, сім’ї,  молоді, спорту та туризму Дружківської міської  ради, керуючись  ч.4 ст.54 Закону України  від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве   самоврядування в               Україні»,  міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити Положення про відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму       Дружківської  міської ради у новій редакції (додається).

2.Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від  31.03.2021 №8/9-5 «Про затвердження Положення   про відділ з питань культури,  сім’ї, молоді, спорту та туризму  Дружківської  міської ради у новій редакції».

  1. Уповноважити начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської  міської ради Пивовар Ю.А. здійснити заходи  щодо проведення державної           реєстрації Положення про відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму                 Дружківської міської ради у новій редакції у порядку, встановленому чинним                              законодавством України.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді (Кулик) та з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Ковилін).

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                       В.Б.ГРИГОРЕНКО

 

 

                                                                                                                                                                                                      

                                                                                                       

Пояснювальна записка

до  проєкту рішення Дружківської міської ради

 

«Про затвердження  Положення   про відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту

та туризму  Дружківської  міської ради у новій редакції»

 

     З метою упорядкування та удосконалення роботи відділу з питань культури, сім’ї,                  молоді, спорту та туризму Дружківської міської  ради просимо внести зміни  до рішення Дружківської міської ради  від 31.03.2021 №8/9-5  «Про  затвердження Положення  про              відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму  Дружківської    міської ради у              новій редакції» з наступних причин:

  • у тексті Положення про відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму     Дружківської  міської ради, яке було затверджено у новій редакції 31.03.2021 рішенням Дружківської міської ради № 8/9-5, було допущено механічну помилку, а саме: у назві            комунального закладу «Базовий поліфункціональний культурний центр  Дружківської            міської ради» було пропущено  слово «культурний»;
  • депутатом Ловчиковим В.Б. було внесено поправку у підпункт 4.2. пункту 4 Положення про відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та     туризму  Дружківської  міської ради.

            Відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради  просить внести зміни до Положення  про  відділ з питань   культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму  Дружківської  міської ради та затвердити його Положення  у новій редакції.  

 

 

 

Начальник відділу з питань культури,

сім’ї, молоді, спорту та туризму                                                            Ю.А.ПИВОВАР

 

ДОДАТОК