Документ № 572 від 12.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

19.05.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

12.05.2021 м. Дружківка №572
 
Про підготовку дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Дружківської міської територіальної громади до оздоровчого періоду

        Заслухавши інформацію в.о. начальника відділу освіти Дружківської міської ради Іващенко Т.М. від 20.04.2021 № 0.133/312/21 про підготовку дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Дружківської  міської територіальної громади до оздоровчого періоду виконавчий комітет відмічає наступне.

       З метою якісної підготовки до організованого відпочинку та зайнятості дітей влітку 2021 року відділом освіти Дружківської міської ради (далі – відділ освіти) надані  методичні роз’яснення начальникам таборів щодо планування роботи таборів, організації харчування, профілактики травматизму, безпеки життєдіяльності, надання невідкладної медичної допомоги дітям, залучення категорійних дітей до відпочинку в таборах. Влітку 2021 року передбачено роботу 9 пришкільних майданчиків без харчування (загальноосвітні школи № 1, 8, 9, філії Дружківської  загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів № 17 Навчально-виховні комплекси «Загальноосвітня школа І – ІІ ст. – дитячий садок» № 4, 10, 11 Дружківської міської ради, Софіївський навчально-виховний комплекс Дружківської міської ради, Торський навчально-виховний комплекс Дружківської міської ради, Дружківська гімназія «Інтелект» Дружківської міської ради) та 7 пришкільних таборів з денним перебуванням дітей, які будуть функціонувати на базі загальноосвітніх шкіл № 6, 7, 12, 17, навчально-виховних комплексів № 3, 14 та Кіндратівського закладу загальної середньої освіти Дружквської міської ради. Відпочинок дітей планується організувати протягом 14 робочих днів у період  з 1 червня по 18 червня поточного року.        У пришкільних таборах відпочинок розраховано на 830 дітей крім цього 309 дітей матимуть змогу відвідувати пришкільні майданчики (без харчування).

        В дошкільних навчальних закладах складено плани по організації оздоровлення дітей в літній період. Заплановано частковий ремонт ігрових майданчиків та фізкультурного обладнання на території закладів, заміна піску у пісочницях. Проведено відповідні інструктажі для  педагогічних, медичних працівників і технічного персоналу закладів. Проінформовано батьків про особливості перебігу літньої оздоровчої кампанії у дошкільних закладах, поповнено оснащення методичних кабінетів, груп з питань організації та змісту літнього оздоровлення, освітньої роботи з дітьми.

        На підставі викладеного, відповідно до Законів України від 04.09.2008 № 375-VI «Про оздоровлення та відпочинок дітей», від 26.04.2001 № 2402-III «Про охорону дитинства», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 року №  50 «Про  затвердження   протиепідемічних   заходів   у закладах    освіти   на період   карантину   у  зв'язку   з    поширенням   коронавірусної    хвороби    (COVID-19)»,

керуючись ст. 32 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Інформацію в.о.начальника відділу освіти Дружківської міської ради Іващенко Т.М. про підготовку дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Дружківської міської територіальної громади до оздоровчого періоду прийняти до відома.

  2. Відділу освіти Дружківської міської ради (Іващенко):

2.1. Вжити заходів щодо організації та функціонування влітку 2021 року закладів відпочинку з денною формою перебування, враховуючи карантинні обмеження.

2.2. Забезпечити дотримання загальних рекомендацій  щодо профілактики захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2 .

2.3. Забезпечити профілактичні заходи з попередження захворюваності дітей та персоналу хворобою Лайма, сказом, гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненоїю коронавірусом  SARS-CoV-2, а також заходів щодо профілактики виникнення можливого травматизму, отруєнь грибами та дикорослими рослинами, хімічними речовинами.

2.4. Забезпечити витратними матеріалами та створити необхідні умови для дотримання як персоналом, так і дітьми правил особистої гігієни (доступ до рукомийників з теплою водою, мило з дозаторами, одноразові рушники, серветки, індивідуальні антисептики тощо).

2.5. Забезпечити контроль за станом здоров'я всіх учасників оздоровчого процесу, шляхом  контролю температури тіла та проведенням загального медичного огляду.

2.6.  Забезпечити місця відпочинку дітей засобами протипожежної безпеки.

2.7. Провести інструктивно - методичні наради із начальниками пришкільних таборів та майданчиків з денним перебуванням з питань протипожежної безпеки, дотримання санітарно-гігієнічних норм, організації роботи таборів.

2.8. Вжити заходи щодо забезпечення пришкільних таборів з денним перебуванням якісними та безпечними харчовими продуктами та продовольчою сировиною, виконання норм харчування дітей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 « Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

2.9. Забезпечити харчуванням в пришкільних таборах з денним перебуванням дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей; дітей, батьки яких брали участь в антитерористичній операції, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах (групах); дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів; дітей з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” за рахунок коштів міського бюджету на суму 27,5 грн. на день, дітей 1- 4 -х класів – на суму не менше 27,5 грн. на день, з них 13,75 грн. - за рахунок коштів міського бюджету.

2.10. Забезпечити раціональний розподіл і чергування упродовж дня фізичних навантажень та відпочинку дітей, організацію різних видів і форм ігрової, рухової, пізнавальної, предметно-практичної, комунікативно - мовленнєвої, художньої діяльності.

       3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на відділ освіти Дружківської міської ради (Іващенко).

  1. Контроль щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є.

Міський голова                                                                                   В.Б. ГРИГОРЕНКО