Документ № 494 від 21.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

26.04.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.04.2021 м. Дружківка №494
 
Про недотримання договірних умов перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах м. Дружківка

Заслухавши інформацію начальника управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради, заступника голови конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах м. Дружківка         Гейченка В.О. про недотримання договірних умов перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах, виконавчий комітет міської ради відмічає наступне.

Для перевезення пасажирів автомобільним транспортом в місті Дружківка передбачено 11 автобусних маршрутів загального користування, на яких в даний час працюють 4 приватних підприємців і 3 товариства з обмеженою відповідальністю               (далі – ТОВ). На сьогоднішній день перевізниками обслуговуються 10 автобусних маршрутів, що складає 91% від затвердженого реєстру автобусних маршрутів міста. Автобусний маршрут № 3 «М-н Південний - Сурово» із-за відсутності перевізників – претендентів, що здійснювали б пасажирські перевезення за даним напрямком, не обслуговується. Покращилась ситуація щодо транспортного сполучення із мікрорайоном Нижня Гаврилівка. У зв’язку зі змінами внесеними до схеми руху автобусного маршруту № 5 «М-н Південний – ЦМЛ» щоденно здійснюються п’ять рейсів через даний мікрорайон. З приватними перевізниками міста укладено 10 договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах м. Дружківка, відповідно до яких коефіцієнт закриття маршрутів на міських автобусних маршрутах м. Дружківка повинен виконуватися перевізниками на рівні не нижче 95%.

За інформацією диспетчерів комунального підприємства «Дружківка автоелектротранс» Дружківської міської ради (далі – КП «Дружківка автоелектротранс»), на автобусному маршруті № 1 «М-н Південний – Яковлівка- Червона Зірка», який здійснює перевезення за двома графіками руху, перевізник фізична особа – підприємець (далі – ФОП) Лебеженко Г.О. допустив порушення в частині закриття маршруту за графіком № 2 на рівні 77% в січні місяці, 93% в лютому.

Перевізник ТОВ «ПТП «Руслан» (Іванов) здійснює пасажирські перевезення за декількома автобусними маршрутами, а саме: № 5 «М-н Південний – ЦМЛ», № 8 «М-н Південний – Будинок інтернат», № 12 «М-н Південний – Профілакторій – вул. Попова»,     № 19 «УГГ – ДФЗ».

На автобусному маршруті № 5 –А «М-н Південний – ЦМЛ», який працював за двома графіками руху, перевізник порушував умови договору в частині закриття маршруту: за графіком № 1 - на рівні 61% в січні, 86 % в лютому; за графіком № 2 – на рівні 55% у січні та 85% у лютому.

Коефіцієнт закриття маршруту № 8 «М-н Південний –Будинок інтернат» за графіком руху № 1 в січні та в лютому склав 0%.

Коефіцієнт закриття маршруту № 19 «УГГ - ДФЗ» в січні склав 94 %, в лютому – 79%.

Перевізник ФОП Мороз Т.В., яка здійснює перевезення пасажирів на автобусному маршруті № 7 «200 плани - ДФЗ», порушувала умови договору в частині закриття маршруту за графіком № 1 - на рівні 23 % в січні, 85 % в лютому.

Коефіцієнт закриття автобусного маршруту № 10 «М-н Південний – Залізничний вокзал», що обслуговує перевізник ТОВ «АВТОБУМ ЛТД» (Писаренко) у січні склав – 93% та 94 % у лютому.

Перевізник ФОП Целуйко Н.В. на маршруті № 13-А «М-н Південний – Молоково», який працює за одним графіком руху, допустив порушення в січні - коефіцієнт закриття маршруту склав 94 %.

На маршруті № 18 «Хлібозавод - Гірник», перевізник ТОВ «Восток Автотранс», яке здійснює перевезення пасажирів за двома графіками руху, порушив умови договору у січні місяці. Коефіцієнт закриття маршруту за графіком № 1 склав 77 %.

Перевізник ФОП Нурдінов В.А. на маршруті № 20 «М-н Південний – ЦМЛ ч/з Ринок Новий», допустив порушення за двома графіками. Коефіцієнт закриття маршруту за графіком № 1та № 2 у січні та лютому склав 0 %.

За два місяці поточного року, згідно з інформацією диспетчерів КП «Дружківка автоелектротранс», за всіма перевізниками зафіксовано 145 випадків недотримання графіку руху автобусів, 11 порушень схем руху автобусів та кількість транспорту, який був відсутній на автобусному маршруті склала 294 випадки.

На підставі вищезазначеного, з метою поліпшення якості організації перевезень пасажирів міста, захисту життя та здоров’я громадян, створення безпечних і комфортних умов для учасників дорожнього руху, здійснення безпечних пасажирських перевезень, відповідно до п. 55 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 та керуючись ст. 30 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Інформацію начальника управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Гейченка В.О. про недотримання договірних умов перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах           м. Дружківка прийняти до відома.
 2. Попередити про недопущення порушення умов договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах м. Дружківка наступних перевізників:
  2.1. ТОВ «ПТП «Руслан» (Іванов) за порушення умов договору на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті № 8 «М-н Південний – Будинок - інтернат» від 29.12.2020 № 260.
  2.2.ФОП Нурдінова В.А. за порушення умов договору на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті № 20 «М-н Південний – ЦМЛ ч/з Ринок Новий» від 03.10.2017 № 246.
 3. Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко):
  3.1. Надіслати дане рішення виконавчого комітету перевізникам ТОВ «ПТП «Руслан» (Іванов) та ФОП Нурдінову В.А. у спосіб та строк, визначений чинним законодавством.
  3.2.Проведення постійного моніторингу та контролю за виконанням умов договорів перевізниками ТОВ «ПТП «Руслан» та ФОП Нурдіновим В.А., протягом місяця з дати надсилання даного рішення цим перевізникам. Інформацію про результати моніторингу надати конкурсному комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах міста Дружківка до кінця травня 2021 року.
  3.3. Проведення моніторингу існуючих міських маршрутів з метою їх оптимізації відповідно до потреб населення.
 1. Конкурсному комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах м. Дружківка (Бузова) після отримання результатів моніторингу здійснити заходи щодо дострокового розірвання договорів з перевізниками, які не забезпечили виконання умов договорів після попередження.
 2. Перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування:

5.1. Забезпечити дотримання законодавчих та нормативно-правових актів, які регламентують виконання пасажирських автоперевезень.

5.2. Забезпечити в повному обсязі виконання договірних умов по перевезенню пасажирів.

5.3. Покращити культуру обслуговування пасажирів, не допускати порушення правил перевезення громадян, в тому числі пільгової категорії населення.

5.4. Приділяти особливу увагу забезпеченню безпеки перевезень пасажирів автомобільним транспортом загального користування, профілактики аварійності, контролю за технічним станом автобусів.

 1. Комунальному підприємству «Дружківка автоелектротранс» Дружківської міської ради (Нефьодов):

6.1. Посилити контроль за дотриманням перевізникам договірних умов по наданню послуг з перевезення пасажирів на міських маршрутах.

6.2. Організувати систематичну роботу диспетчерів на всіх автобусних маршрутах шляхом здійснення виїзних перевірок.

 1. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко).

 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О.

 Міський голова                                                                                          В.Б.ГРИГОРЕНКО