Документ № 375 від 07.04.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.04.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

07.04.2021 м. Дружківка №375
 
Про організацію пенсійного забезпечення населення Дружківської міської територіальної громади

Розглянувши  інформацію голови комісії з припинення Костянтинівсько-Дружківського об’єднаного  управління Пенсійного фонду України Донецької області (далі – Управління) Полякової Н.І. про організацію пенсійного забезпечення населення Дружківської міської територіальної громади, виконавчий комітет Дружківської міської ради відмічає, що станом на 01.01.2021 загальна чисельність пенсіонерів, що перебувають на обліку в управлінні становила – 32 567, з яких 14 637 є внутрішньо переміщеними особами.  Кількість отримувачів пенсійних виплат склала 25 107, з них внутрішньо переміщених осіб – 6 874.

Протягом 2020 року Управлінням прийнято та опрацьовано 711 заяв нового призначення, проведено  1 406 індивідуальних перерахунків, 7 масових перерахунків відповідно до чинного законодавства. В результаті середній розмір пенсійної виплати впродовж року по м.Дружківка  зріс на 474,92 грн. (13,24 %) та на 1 січня 2021 року склав 3896,02 грн.

  Значна роль Управлінням приділяється обслуговуванню громадян та наданню послуг.

            Управління здійснює аналіз звернень громадян, встановлює проблеми, які виникають в процесі прийому та визначає можливі шляхи щодо їх вирішення з метою удосконалення системи надання послуг та поліпшення якості обслуговування громадян.

Протягом 2020 року кількість звернень громадян склала 12175, усі звернення розглянуті, надані кваліфіковані відповіді.

   В Управлінні проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо можливостей отримання послуг дистанційно, залучення населення до використання можливостей вебпорталу та отримання таких послуг, як: SMS-інформування, відомості про доходи та страховий стаж, відповіді на запити, витяг з реєстру застрахованих осіб, електронний запис на прийом, для мінімізації черги, що надає громадянам можливість вирішувати свої питання в зручний для них день та час.

   Вищевказані  послуги надають можливість громадянам отримати безкоштовно різні консультації та економити час, зусилля і кошти.

Надання громадянам соціальних послуг здійснюється як в приміщеннях фронт-офісів управління, так і шляхом дистанційного обслуговування громадян за місцем їх мешкання, що максимально наближає пенсійні послуги до населення, запроваджує різноманітні форми прийому, зручні для громадян, особливо для громадян з обмеженими фізичними можливостями, спрощує процедуру розгляду та необхідність особистого звернення до Управління.

На території Дружківської міської територіальної громади функціонує агентський пункт у с.Торське. Оптимальною формою обслуговування громадян є Skype-зв’язок. Протягом 2020 року проведено 25 Skype-зв’язків, на яких були надані роз’яснення   з питань пенсійного забезпечення.

В Управлінні для надання консультацій з питань пенсійного забезпечення діють телефони «гарячих» та «прямих» ліній, на які в продовж звітного періоду звернулося 327 пенсіонерів та інших категорій громадян.

В зв’язку з об’єднанням громад, на сьогодні є актуальним розгляд питання відкриття дистанційних робочих місць з обслуговування громадян у віддалених населених пунктах Дружківської міської територіальної громади з метою  наближення їх до пенсійних послуг.

         На підставі вищевикладеного, керуючись cт. 40 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дружківської  міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Інформацію голови комісії з припинення Костянтинівсько-Дружківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Полякової Н.І. про  організацію пенсійного забезпечення населення Дружківської міської територіальної громади взяти до відома.
  2. Рекомендувати:

2.1. Костянтинівсько-Дружківському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України Донецької області  (Полякова) у 2021 році:

2.1.1 забезпечити обслуговування громадян у віддалених населених пунктах Дружківської міської територіальної громади та реалізацію внутрішнього контролю якості надання послуг;

2.1.2. забезпечити підвищення прозорості і ефективності інформування населення з питань пенсійного забезпечення та функціонування управління.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Полякова О.О., Виниченко Н.М. згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Міський голова                                                                                   В.Б. ГРИГОРЕНКО