Об'яви

Дія.Бізнес – це наймасштабніший національний проєкт із розвитку підприємництва!

Дія.Бізнес – це новітній державний підхід до розвитку бізнесу, який стане запорукою економічної стабільності країни!

Дія.Бізнес – це перший державний портал для створення або розвитку малого та середнього бізнесу в Україні.

 Онлайн-платформа створена командою фахівців у 2020 році і містить вичерпну інформацію, яка необхідна для створення або розвитку Вашого бізнесу.

 На порталі Ви можете:

  1. Знайти понад 100 бізнес-ідей для започаткування власної справи.
  1. Переглянути безкоштовні провідні освітні курси для підприємців за такими напрямками:
  1. Отримати безкоштовні онлайн-консультації від досвідчених експертів, підприємців-практиків для вирішення питань розвитку Вашого бізнесу. У розділі «Отримати консультацію» Ви можете задати будь які питання стосовно форми бізнесу, як сплачувати податки, побудувати систему продажів, залучати фінансування на розвиток, тощо.
  1. У розділі «Сервіси і можливості» як для початківців, так і для досвідчених підприємців зібрані у єдиному каталозі вичерпний перелік сервісів і можливостей. Тут містяться покрокові інструкції з шаблонами документів, які дозволяють підготуватись до відкриття та ведення власної справи. Тут містяться онлайн-сервіси, які дозволяють  зареєструвати бізнес за 15 хвилин, обрати систему оподаткування,  оформити податкову декларацію за 24 години, отримати ліцензію та дозвільні документи на певні види підприємницької діяльності. Вирішити питання будівництва для підприємця, вирішити логістичні, санітарно-епідеміологічні, комунальні, судочинні, корупційні, антимонопольні, питання захисту бізнесу та інші питання, з якими обов’язково стикається кожен підприємець під час здійснення своєї діяльності можна онлайн завдяки сервісам, зібраним у цьому розділі. У розділі «Сервіси і можливості» можна знайти партнерів, інвесторів, актуальні  міжнародні та державні програми підтримки бізнесу, проаналізувати усі банківські програми для бізнесу в країні.
  1. І на кінець, - надихнутись реальними українськими історіями, історіями успіху простих людей, які хотіли розпочати свою власну справу. Шлях розвитку їх бізнесу, їх досвід, невдачі та перемоги, тренди наших днів, новини бізнесу читайте у розділі «Кейси та новини».

Найближчим часом онлайн-платформа буде доступна і у мобільному застосунку «Дія.Бізнес».

    

У Дружківці почалися роботи з оновлення центру соціальних послуг

У Дружківці розпочались ремонтні роботи у центрі реабілітації дітей з інвалідністю, в якому планується розширення переліку соціальних послуг. Оновлення центру - другий компонент проекту “СПІЛЬНО. Соціальні послуги для сімей у громаді”, який реалізує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Німецького уряду та Німецького державного банку розвитку (KfW). Під час першого етапу команда проекту разом із громадою визначала, які послуги необхідні мешканцям, розробляла програму розвитку соціальних послуг та навчала соціальних працівників.

 Після ремонту центр стане більш доступним для людей з інвалідністю. Окрім того, у центрі запрацюють нові соціальні послуги, які потрібні мешканцям Дружківки. Зокрема планується запровадження:

  • послуги тимчасового денного перебування дітей з інвалідністю та дітей із сімей у складних життєвих обставинах (до 4 годин)
  • послуги раннього втручання (для дітей від 0 до 4 років)
  • послуги з розвитку позитивного батьківства (батьківські зустрічі, навчання батьків)

Також у центрі будуть надаватись послуги, які і раніше були доступні у громаді. Зокрема, соціальний супровід, послуги психолога і логопеда, послуга патронату, соціальне консультування та інформування, послуги реабілітаційного центру.

Соціальні працівники пройшли навчання, аби ще більш ефективно і якісно надавати допомогу мешканцям громади.

Центр соціальних послуг знаходиться за адресою: вул. Тверська, 6. Проект СПІЛЬНО проводить ремонтні роботи на першому поверсі будівлі. На ремонт і облаштування відремонтованих приміщень проект виділив майже 2,5 млн грн.  Відкриття оновленого центру заплановано на літо 2021 року.

Проте і зараз мешканці можуть звернутись за соціальними послугами у громаді. Дізнатися більше про послуги доступні у Дружківці можна за адресою вул. Соборна, 16, або за телефонами

 

ЦСССДМ +380 (6267) 3-15-43

ЦНАП 06267 42781

Служба у справах дітей +380 (6267) 5-41-50, +380 (6267) 4-21-88

 Дізнатися більше про соціальні послуги, хто на них може розраховувати та які вони бувають можна за посиланнями:

Буклет про соціальні послуги

Відео про соціальні послуги


NRC02.jpg


 

 

Шановні мешканці міста Дружківка!

 З метою впровадження Цілей сталого розвитку в систему стратегічного планування області пропонуємо усім бажаючим пройти он-лайн опитування щодо пріоритетів сталого розвитку Донецької області до 2030 року за посиланням 

docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlC8ppHZRPr30tmMZ1kWUgpecoqCQprO2877RgsmCU-ugpoA/viewformJoomla Plugins