У Дружківці пройшов Чемпіонат Донецької області з пауерліфтингу

Вже другий рік поспіль обласнийЧемпіонат з пауерліфтингу та жиму лежачи збирає у Дружківці найсильніших спортсменів Донеччини. Цього року змагання проходили з 14 по 21 січня 2022 року на базі міського палацу культури «Етюд».

За медалі обласних змагань з боролися понад півсотні спортсменівз дев’ятиміст Донецької області: Бахмута, Дружківки, Лиману, Слов’янська, Краматорська, Мангуша, Юр’ївки, Маріуполя та Мирнограду. На відкриття змагань завітали й почесні гості: голова Дружківської громади Володимир Григоренко, начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик та президент Донецького обласного відокремленого підрозділу ВГО «Федерація пауерліфтингу України» Іван Збандут. Спортсменам бажали високих результатів та встановлення нових рекордів.

«У Дружківці вже багато років активно розвивається пауерліфтинг. Низка майстрів спорту України, призерів та чемпіонів найпрестижніших міжнародних змагань представляють Дружківку на світових спортивних аренах. Нам приємно, що Чемпіонат Донецької області вже вдруге проводиться саме у нашому місті. Сподіваюся, що обласні змагання з пауерліфтингу стануть традиційними для Дружківки», - наголосив міський голова Володимир Григоренко.

Так, серед дівчат у ваговій категорії до 52 кг чемпіонкою стала Дар’я Чернишова, срібною призеркою в ваговій категорії до 57 кг стала Регіна Фурсенко. Серед юнаків перші місця в різних вагових категоріях зайняли Микола Годунов та Ілля Кучма. Срібну медаль у ваговій категорії до 122 кг виборов Іван Степаненко. Серед юніорів у різних вагових категоріях другими стали Дмитро Сіваков та Микола Бобошко. Першою серед юніорок стала Альона Борщевська у ваговій категорії до 76 кг. Серед жінок у різних вагових категоріях чемпіонками стали Дар’я Русаненко та Альона Борщевська.

Також з жиму лежачи серед дівчат у різних вагових категоріях першими стали Дар’я Чернишова, Регіна Фурсенко та Марія Д’яконова. Серед юнаків з жиму лежачи золоті медалі в різних вагових категоріях вибороли Ілля Кучма та Іван Степаненко. Срібним та бронзовим призерами у ваговій категорії до 66 кг став Артем Сіваков та Микола Годунов. Серед юніорів з жиму лежачи золоту медаль у ваговій категорії до 76 кг виборола Альона Борщевська. Срібну медаль у ваговій категорії до 83 кг виборов Дмитро Сіваков. Серед чоловіків з жиму лежачи у ваговій категорії до 83 кг першим став Руслан Рузімурадов. Серед жінок з жиму лежачи у ваговій категорії до 76 кг чемпіонкою стала Альона Борщевська.

Спортсменів підготував тренер – викладач відділення пауерліфтингу Дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради Сергій Федоренко.

Дружківська міська рада та її виконавчий комітет вітає спортсменів та тренера з перемогами. Нехай успіх стане вірним супутником у вашому житті, удача завжди буде на вашому боці, а шлях до нових спортивних вершин буде легким та приємним.

Бажаємо успіхів у всеукраїнських стартах!14-24.01.22 2.jpg14-21.01.22 7.jpg14-21.01.22 6.jpg14-21.01.22 5.jpg14-21.01.22 3.jpg14-21.01.22 1.jpg14-21.01.22 10.jpg14-21.01.22 9.jpg14-21.01.22 8.jpg