До уваги отримувачів житлових субсидій у безготівковій формі

Управління соціального захисту населення Дружківської міської ради повідомляє, що відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами), після закінчення опалювального сезону залишки коштів на рахунку для виплати житлової субсидії, відображені на облікових записах одержувачів житлової субсидії, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються одержувачам житлових субсидій АТ “Ощадбанк” шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки зазначених осіб, відкриті в  АТ “Ощадбанк”, про що АТ “Ощадбанк” інформує одержувачів субсидії шляхом надсилання смс-повідомлень.

Тобто, якщо субсидіант, який отримував субсидію у безготівковій формі та споживав комунальні послуги в опалювальний період 2019-2020 років на суму меншу за розмір субсидії, то на кінець опалювального сезону на його особистому обліковому записі   в Ощадбанку залишаться невикористані кошти житлової субсидії.

Після 1 червня 2020 року залишок коштів субсидії у безготівковій формі перераховується Ощадбанком на поточний рахунок субсидіанта, про що банк інформує одержувача смс-повідомленням.

У разі відсутності відкритого поточного рахунка в АТ “Ощадбанк”, рахунок відкривається за зверненням одержувача житлової субсидії до АТ “Ощадбанк”.

За отриманням інформації щодо наявності залишку зекономлених коштів або питання їх перерахування та отримання, одержувачам житлових субсидій необхідно звертатися до центрального відділення АТ “Ощадбанк”, розташованого за адресою: м. Дружківка,  вул. Соборна, 13 або за безкоштовним телефоном “гарячої лінії” АТ “Ощадбанк” (0800210800).