Гордість міста: у Дружківці відзначили медалістів

Сьогодні у стінах палацу культури «Етюд» шанували тих, хто сумлінною працею здобув медалі за успішне навчання. Свої заслужені нагороди отримали випускники, які доклали максимум зусиль, щоб стати найкращими. Довгих 11 років крок за кроком вони прямували до цього моменту. Долали перешкоди, сумували від поразок та святкували перемоги.

Здобували освіту в навчальних закладах міста у нинішньому році 5094 учні, з них 233 - випускники, серед яких 31 медаліст 28 золотих та 3 срібних. Рекордсменом за кількістю медалей стала гімназія «Інтелект». Церемонію вручення медалей провели народний депутат Верховної Ради України Валерій Гнатенко та секретар міської ради Володимир Григоренко.

«Дружківка багата на талановитих, старанних та амбітних молодих людей, які доводять, що їм усе під силу! Ці нагороди - показник знань нашої молоді, уваги й турботи батьків, роботи педагогів і взагалі всієї освітньої системи міста. Ми покладаємо на таких дітей великі надії, адже вони - майбутнє нашого міста», - зазначив Валерій Гнатенко.

Щасливої життєвої дороги побажав медалістам у своєму напутньому слові й секретар міської ради Володимир Григоренко, який зазначив, що наполеглива та послідовна співпраця між учителем, учнем, родиною, громадськістю і владою, попри всі негаразди і труднощі, дала змогу досягнути значних результатів у навчанні та вихованні молодого покоління Дружківки. Як приємне доповнення і подарунок від Дружківської міської ради медалісти отримали сертифікати на суму 500 грн. Святковий настрій  випускникам  подарувала вихованка Центру дитячої та юнацької творчості, солістка народного вокального колективу «Ельдорадо» Інеса Шевченко. Завершився урочистий захід традиційним спільним фото на пам’ять про щасливий момент успіху.

Дружківська міська рада приєднується до привітань та бажає випускникам отримувати задоволення від обраного фаху та досягти  бажаних висот у майбутній професії. Ви наша гордість, молоде обличчя нашого міста! Пишайтеся тим, що ви дружківчани, а Дружківка буде пишатися вами, тому що ви цього заслуговуєте! Дякуємо за успіхи!

 

IMG_1025.jpg

IMG_1002.jpg

IMG_0990.jpg

IMG_0930.jpg

IMG_0913.jpg

IMG_0900.jpg

IMG_0890.jpg

IMG_0867.jpg

IMG_0849.jpg

IMG_0840.jpg

IMG_0803.jpg

IMG_0791.jpg

IMG_0782.jpg

IMG_0771.jpg

IMG_1048.jpg

IMG_1034.jpg

IMG_1007.jpg