Управління Пенсійного фонду України в м Дружківка

Управління Пенсійного фонду України в місті Дружківці Донецької області повідомляє про впровадження нових функціональних можливостей Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України (адреса http://portal.pfu.gov.ua). Завдяки цим можливостям значно розширився дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Пенсійним Фондом України. Читати повністю...


4446_0_1-20 id140506-1.jpg


ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Для  постанови на облік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Дружківці Донецької області

НЕОБХІДНО:

1.   Звернутися до управління соціального захисту населення Дружківської міської ради для отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (вул. Машинобудівників, 64-н «Малого літака»)).

2.   Відкрити рахунок для отримання пенсії в установах ПАТ «Державного ощадного банку України в місті Дружківці.

3.   Звернутися до управління Пенсійного фонду України в місті Дружківці Донецької області (вул. Я.Мудрого, 40, кабінет 110).

При собі необхідно мати:

Паспорт (оригінал, копія)

Ідентифікаційний номер (оригінал, копія)

Пенсійне посвідчення (оригінал, копія)

Довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (оригінал, копія)

Довідку про відкриття рахунку в установах ПАТ “Державний ощадний банк України»

 

Для  поновлення виплати пенсії

НЕОБХІДНО:

звернутись особисто  до управління Пенсійного фонду України в місті Дружківці Донецької області (вул. Я.Мудрого,40, кабінет 110)

При собі необхідно мати:

 Паспорт

 Ідентифікаційний номер

 Довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (оригінал, копія)

 Довідку про відкриття рахунку в установах ПАТ “Державний ощадний банк України”

 

Для виготовлення електронного пенсійного посвідчення, яке одночасно є банківською карткою, 

НЕОБХІДНО:

звернутись особисто до управління Пенсійного фонду України в місті Дружківці Донецької області (вул. Я.Мудрого, 40, кабінет 110).

         

           При собі необхідно мати:

? Паспорт

? Ідентифікаційний номер

? Довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи

? Довідку про відкриття рахунку в установах ПАТ “Державний ощадний банк України”

? Фотокартку (3х2,5)


 

Підвищення пенсій з 1 травня 2017 року

      Відповідно до Закону України “Про державний бюджет України на 2017 рік” з 1 травня поточного року підвищився розмір прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність, з 1247 грн. до 1312 грн.

Відповідно з 1 травня органами Пенсійного фонду України  зроблений перерахунок пенсій, обчислених у відповідності зі ст. 28  Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», а також надбавок і підвищень  до пенсій, розміри яких визначають від прожиткового мінімуму.

        Розмір підвищення кожному пенсіонеру розраховується індивідуально. Так, із дня встановлення нового розміру будуть перераховані:

-      мінімальні розміри пенсій за віком, призначені до 01.10.2011, при наявності у жінок 20, а у чоловіків – 25 років страхового стажу і призначені чи перераховані з урахуванням стажу і заробітку після 01.10.2011 при наявності у жінок 30, а у чоловіків – 35 років страхового стажу;

-      надбавка до пенсії за понаднормативний стаж;

-      мінімальні розміри пенсій шахтарям;

-      пенсійні виплати відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» та ін.

Не перераховуються з 1 травня пенсії працюючих пенсіонерів, у тому числі і тих, хто веде підприємницьку діяльність, зв’язану з одержанням доходу. Працюючим пенсіонерам після звільнення з роботи чи припинення діяльності, зв’язаної з одержанням доходу, пенсія буде перераховуватися з урахуванням прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність, визначеного законом на дату звільнення чи припинення такої діяльності  після подачі необхідних документів  до управління Пенсійного фонду України за місцем проживання.

 

Перерахунок проводиться автоматизованим способом і не вимагає особистого звернення пенсіонера в органи Пенсійного фонду України.


 До уваги пенсіонерів!

Управління Пенсійного фонду України в м.Дружківці Донецької області роз'яснює

особливості виплати пенсій за січень 2017 року.

Зазвичай пенсії виплачуються щомісяця у період з 4 по 25 число в установлену дату виплати, яка відома кожному пенсіонеру.

З метою забезпечення своєчасної виплати пенсій з урахуванням святкових та вихідних днів у січні 2017 року 21 грудня Урядом прийнято рішення, яким встановлено, що частково пенсію за січень 2017 року буде виплачено у грудні 2016 року.

Пенсіонерам, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 4 по 15 січня 2017 р. включно, пенсія на їх банківський рахунок буде зарахована у період з 27 по 29 грудня.

Пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 4 по 10 січня 2017 р. включно, пенсія буде виплачуватися починаючи з 27 грудня.

Пенсіонерам, які з різних причин не зможуть отримати пенсію за січень 2017 року на поштових відділеннях в останні дні грудня, зможуть отримати її починаючи з 5 січня.

Для пенсіонерів, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 16 по 25 січня або через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 11 по 25 січня пенсія буде виплачуватись в звичайному режимі в установлені дати виплати.

З усіх питань, пов’язаних з виплатою пенсій, пенсіонери можуть звертатись до Управління Пенсійного фонду України в м.Дружківці Донецької області за телефоном «Гарячої лінії» 38(06267) 3-14-62 або 066-470-19-73.


 Грудневий перерахунок пенсій

Відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік» з грудня поточного року підвищується розмір прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність, до 1208 грн.

У відповідності ч.3 ст.42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі - Закон) у 2016 році  у випадку збільшення розміру прожиткового мінімуму підвищується розмір пенсії, визначений ст.28 цього Закону, (крім пенсіонерів, які працюють чи ведуть діяльність, зв'язану з одержанням доходу, що є базою для нарахування єдиного соціального внеску (підприємницька діяльність)). Працюючим пенсіонерам пенсія перераховується  після звільнення з роботи з урахуванням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного на дату звільнення.

Перерахунок проводиться автоматизованим способом і не вимагає особистого звернення пенсіонера в органи Пенсійного фонду України.

                                                                       Начальник управління Пенсійного фонду

                                                                       України в м.Дружківці Донецької області

                                                                       Грідчина Наталя


З 1 липня 2016 року змінюється оподаткування пенсійних виплат!

Управління Пенсійного фонду України в м.Дружківці Донецької області повідомляє, що з 01.07.2016 набув чинності Закон України від 02.06.2016 № 1411-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій».

З урахуванням внесених змін відповідно до пп. 19 п. 2 ст. 164 Податкового кодексу України оподаткуванню підлягають пенсійні виплати, розмір яких перевищує десять прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб станом на 01.01.2016. Тобто, нарахування податку здійснюється на суму, що перевищує 10 740 грн.

Оподатковуються також пенсії, що отримуються з іноземних джерел за міжнародними договорами, якщо такі пенсії не оподатковуються в країні їх виплати.

Положення цього підпункту не застосовуються до пенсій, призначених учасникам бойових дій, інвалідам війни та особам, на яких поширюється
ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту».

Згідно п. 4 ст. 167 Податкового кодексу податкова ставка складає 18%.

                                                                                                                                                                           Начальник управління Пенсійного

                                                                                         фонду України в м.Дружківці  Донецької області

                                                                                              Наталя Грідчина


 С целью обеспечения большей доступности к получению услуг в сфере пенсионного обеспечения, а также для обеспечения конституционных прав на обращения маломобильных слоев населения с 01.03.2015 руководством управления Пенсионного фонда Украины в г.Дружковке Донецкой области будут предоставляться консультации по вопросам пенсионного обеспечения гражданам с использованием программы «Skype».

  Адрес в  «Skype»: УПФУ в г. Дружковка (PensFondDruzhkovka)

График предоставления руководством управления Пенсионного фонда Украины в г.Дружковке Донецкой области консультаций гражданам с использованием программы «Skype»

Должность

ФИО

Время предоставления консультаций

Начальник управления

Гридчина Наталья Анатольевна

Вторник

10.00-12.00

14.00-16.00

Первый заместитель начальника управления

Книгин Сергей Валерьевич

Понедельник

10.00-12.00

14.00-16.00

Заместитель начальника управления

Кандзюба Ирина Олеговна

Четверг

10.00-12.00

14.00-16.00

Постоянно действующая «Горячая мобильная телефонная линия» -  066-470-19-73

Нове в пенсійному законодавстві

 

cкачать...

Вниманию плательщиков единого социального взноса!

скачать...

Інформаційне повідомлення про змини до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”

скачать...

ДО УВАГИ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ, яким призначається пенсія!

скачать...

Інформаційне повідомлення  про роботу  веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України

скачать...


О сдаче годовой отчетности в пенсионный фонд

 

скачать...

Информация о необходимости своевременной уплаты взносов в Пенсионный фонд

 

скачать...

Вниманию предпринимателей-пенсионеров!

 

скачать...

К сведению предпринимателей!

 

скачать...

Про запровадження КВЕД-2010

 

скачать...

 

До уваги пенсіонерів!

Управління Пенсійного фонду України в м.Дружківці Донецької області роз'яснює особливості виплати пенсій за січень 2017 року.

 

Зазвичай пенсії виплачуються щомісяця у період з 4 по 25 число в установлену дату виплати, яка відома кожному пенсіонеру.

З метою забезпечення своєчасної виплати пенсій з урахуванням святкових та вихідних днів у січні 2017 року 21 грудня Урядом прийнято рішення, яким встановлено, що частково пенсію за січень 2017 року буде виплачено у грудні 2016 року.

Пенсіонерам, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 4 по 15 січня 2017 р. включно, пенсія на їх банківський рахунок буде зарахована у період з 27 по 29 грудня.

Пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 4 по 10 січня 2017 р. включно, пенсія буде виплачуватися починаючи з 27 грудня.

Пенсіонерам, які з різних причин не зможуть отримати пенсію за січень 2017 року на поштових відділеннях в останні дні грудня, зможуть отримати її починаючи з 5 січня.

Для пенсіонерів, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 16 по 25 січня або через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 11 по 25 січня пенсія буде виплачуватись в звичайному режимі в установлені дати виплати.

З усіх питань, пов’язаних з виплатою пенсій, пенсіонери можуть звертатись до Управління Пенсійного фонду України в м.Дружківці Донецької області за телефоном «Гарячої лінії» 38(06267) 3-14-62 або 066-470-19-73.