Дружківський міський центр зайнятості онлайн

Відеорезюме та онлайн-співбесіда в Дружківському центрі зайнятості

Дружківський міський центр зайнятості пропонує роботодавцям міста та всім, хто шукає роботу, скористатися допомогою фахівців центра зайнятості у складанні відеорезюме та участі в онлайн-співбесідах з роботодавцями.

Сучасні методи пошуку роботи та персоналу підвищують ефективність самопрезентації (відеорезюме), сприяють зручності, економії часу та коштів, як шукача роботи, так і роботодавця.

За детальною інформацією звертатися до Дружківського центру зайнятості, каб. 207, 218, тел. 4-47-22.


Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

 У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості ().  

         «Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Новий сервіс дозволить:

-        розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;

-        отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;

-        навчитися складати резюме сучасного формату;

-        підготуватися до співбесіди з роботодавцем;

-        обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

«Портал допоможе реалізувати найважливіше для служби завдання - знайти достойну роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві», - підкреслила О. Макогон.

На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відеоформаті.

Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей.

 

Довідково.

Освітній портал ДСЗ розроблено на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Указу Президента України №837/2019.

cz011701.JPGcz010117.JPG


Про переваги використання електронної черги реєстрації безробітних

 

   Усе більше сервісів та послуг можна отримати через мережу Інтернет, не виходячи з дому. Служба зайнятості також робить обслуговування клієнтів більш зручним та мобільним. З початку 2017 року діє сервіс Державної служби зайнятості – «Електронна черга реєстрації безробітних».

             За допомогою сервісу можна самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця служби зайнятості з метою отримання консультацій з питань: сприяння працевлаштуванню; тимчасової зайнятості; вибору професії; профнавчання; юридичних аспектів у напрямку зайнятості, профорієнтації, реєстрації у службі зайнятості тощо.

      Для запису необхідно виконати наступні кроки:

 • зайти на портал Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua;
 • заповнити обов’язкові поля;
 • вказати мету відвідування;
 • обрати сервісну установу служби зайнятості, бажану дату та час відвідування.
1.002.jpg2.002.JPG3.JPG

 


Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16листопада 2016 року).

Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:

 1. опалубник - будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), обов'язковим є вміння читати плани будівництва;
 2. арматурник - робота з металом, обов’язковим є вміння читати плани будівництва;
 3. лицювальник – плиточник (покриття стін та підлоги керамічною плиткою);
 4. штукатур (штукатурні роботи).

Основні вимоги до кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

 1. володіння  професійними  навиками  зайнятості, досвідом і високим рівнем здібностей в одній або декількох з визначених професій: опалубник, арматурник, лицювальник-плиточник або штукатур;
 2. є громадянином України;
 3. вік 25-50 років (на дату подачі заяви до міського центру зайнятості);
 4. ніколи раніше не працював в Ізраїлі;
 5. не має родичів першої лінії (батько/мати, дружина/чоловік, діти), які проживають чи працюють в Ізраїлі, крім рідних братів та сестер;
 6. не має судимості;
 7. має бути  фізично та психологічно придатним до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі у відповідних кліматичних умовах, включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів.

Документи, що подаються заявником для включення його до Реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

-          документ, який посвідчує особу заявника (паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України);

-           паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

-          облікова картка платника податків

та копії цих документів.

Кандидат на працевлаштування подає заяву про включення його до Реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі до Дружківського міського центру зайнятості (вул.К.Маркса б.42) к. 218, довідки за тел. 4-47-22.


 

 Електронний кабінет безробітного – особистий помічник

 Дружківський міський центр зайнятості інформує, що службою зайнятості впроваджено «Електронний кабінет безробітного», який прискорює доступ безробітних до послуг служби зайнятості та надає їм можливість отримати необхідну інформацію у дистанційному форматі.  Персональний кабінет доступний за посиланням: https://don.dcz.gov.ua/cabinet

   За допомогою електроного кабінету Ви маєте можливість:

- ознайомитися з актуальними вакансіями від роботодавців;

- створити власне резюме;

- скористатися сервісами профорієнтаційної платформи;

- проглянути відповідну чинну законодавчу базу;

- отримати в інтерактивному форматі відповіді на найпоширеніші запитання;

- ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість;

- переглянути інструкції щодо започаткування власної справи;

- дізнатися про можливість професійного навчання.

           Крім зазначених послуг власник персонального кабінету може переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування, дізнатися про заходи, проведення яких планується у центрах зайнятості та записатися на ті з них, що зацікавили.

         За більш детальною інформацією звертайтесь до Дружківського міського центру зайнятості за адресою:

                 м.Дружківка, вул. К.Маркса, 42, каб. 104, тел. (6267) 4- 40 - 66.


 Електронний кабінет роботодавця - сучасний сервіс служби зайнятості

 Шановні роботодавці!

           Дружківський міський центр зайнятості запрошує Вас скористатися сучасним сервісом служби зайнятості „Електронний кабінет роботодавця”.

           Електронний кабінет – це персональне автоматизоване робоче місце роботодавця, працювати в якому Ви можете з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

         Для створення власного електронного кабінету роботодавцю необхідно звернутись до центру зайнятості, повідомити адресу електронної пошти, сформувати логін та пароль, за допомогою яких авторизуватися та отримати доступ до послуги на сайті Державної служби зайнятості: http://www.dcz.gov.ua

           У «Електронному кабінеті» роботодавець має можливість переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості, стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу, договори на організацію робіт на працевлаштування після професійного навчання, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме.

            В електронному кабінеті роботодавця передбачена можливість подання звітів за формою №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії),в тому числі і уточнювальних, в онлайн-режимі до Державної служби зайнятості та подальшим завантаженням фахівцем центру зайнятості в базу вакансій. Крім того передбачена можливість переглядати звіти за формою 4-ПН, 1-ПА, які надавалися до служби зайнятості.

 Сподіваємось, що ця послуга сприятиме нашій подальшій плідній співпраці!

             За більш детальною інформацією звертайтесь до Дружківського міського центру зайнятості за адресою:

                 м.Дружківка, вул. К.Маркса, 42, каб. 218, тел. (6267) 4- 47 - 22.