Програмою СБУ «На тебе чекають вдома» скористався працівник «верховного суду ДНР»

Співробітники Служби безпеки України, у рамках програми «На тебе чекають вдома» переконали добровільно повернутися до нормального життя службовця т.зв. «верховного суду ДНР».

Колишній працівник МВС України з початком бойових дій на Донеччині через сімейні обставини не зміг виїхати з тимчасово окупованої території та був вимушений влаштуватися на роботу до «верховного суду ДНР». Впродовж 2015-2016 років він підбирав та перевіряв кандидатів на працевлаштування у фейкову установу.

Під час роботи у "суді" чоловік на власні очі пересвідчився у свавіллі бойовиків до мирних мешканців та вирішив звільнитися. Дізнавшись про Програму Служби безпеки України «На тебе чекають вдома», він прийняв рішення скористатися її умовами.

Враховуючи добровільне повідомлення правоохоронцям про всі обставини своєї діяльності у псевдоутворенні «ДНР», неприймання участі в бойових діях, не вчинення інших тяжких і особливо тяжких злочинів, судом розглядається питання щодо звільнення його від кримінальної відповідальності, передбаченою статтею 258-3 Кримінального кодексу України.

Чоловік закликав, введених в оману російськими пропагандистами учасників незаконних органів влади та збройних формувань «ДНР/ЛНР», не боятися складати зброю і повертатися до мирного життя у вільній Україні.

Прес-центр СБ України

ВІДЕО: https://www.youtube.com/watch?v=iXWGku0JUZ8


У Дружківці повідомлено підозру активісту псевдо референдуму про створення «ДНР»

Співробітники СБУ повідомили про підозру в посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України мешканцю Дружківки на Донеччині.

Оперативники Управління СБУ в Донецькій області встановили, що чоловік у травні 2014 року був головою однієї з виборчих комісій сепаратистів та брав активну участь в організації та проведенні у Дружківці незаконного референдуму.

У рамках відкритого кримінального провадження «активісту» повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.110 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років.

Триває досудове слідство.

Прес-група УСБУ в Донецькій області


Програма служби безпеки України «На тебе чекають дома!»

Служба безпеки України розпочала програму повернення на підконтрольну  територію України громадян, які добровільно відмовилися в участі в т.зв. «ДНР/ДНЛ». Програма розповсюджується на осіб, які готові добровільно відмовитися  від участі у терористичній діяльності та співпрацювати з правоохоронними органами України, які не брали участь у вбивствах, катуваннях, зґвалтуваннях та інших тяжких злочинах, які мають щире бажання виправити власні помилки чесною працею на благо України. Підстави для звільнення від кримінальної відповідальності для учасників терористичних формувань т.зв. «ДНЛ/ДНР» передбачені в межах чинного законодавства України.УВАЖА
ЕМЫЕ МАТЕРИ, ЖЕНЫ, СЕСТРЫ И ДОЧЕРИ ДОНБАССА!

     Вот уже больше трех лет, как в дом каждого из нас вошла ВОЙНА. Она НАВЯЗАНА нам теми, кого украинский народ в феврале 2014 года оторвал от сытой кормушки власти. Война, что ВЕДЕТСЯ В УГОДУ имперских амбиций нынешних хозяев Кремля.

    Некоторые из наших мужчин ПОДДАЛИСЬ НАГЛОМУ ОБМАНУ  и в порыве эмоций выбрали неверный путь. Воюя против своего народа, они ежеминутно РИСКУЮТ БЫТЬ УБИТЫМИ или на всю жизнь остаться инвалидами.

    Давайте ВМЕСТЕ ОСТАНОВИМ ВОЙНУ! Прекратим братоубийственную вражду и вернем наших детей, мужей, отцов и братьев в родной Донбасс живыми и здоровыми. ПУСТЬ ОНИ ОБНИМУТ ДЕТЕЙ, ВЫТРУТ СЛЕЗЫ РОДИТЕЛЯМ, ПОДАРЯТ ЛАСКУ ЖЕНАМ!

     Наш народ великодушен. Законодательством Украины ПРЕДУСМОТРЕНО ОСВОБОЖДЕНИЕ ОТ УГОЛОВНОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТИ для тех, кто готов добровольно сложить оружие и вернуться домой.

ВСЕГДА ЕСТЬ ВОЗМОЖНОСТЬ ВСЕ ИЗМЕНИТЬ!

ПОГОВОРИТЕ СО СВОИМИ МУЖЧИНАМИ!

ВЕРНИТЕ ИХ В СВОИ СЕМЬИ!

Телефоны доверия:

099 06 85 079

Электронная почта для сообщений

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.