До відома підприємців

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!
Про карантинні обмеження для СПД


«До уваги підприємців та керівників промислових підприємств!

До виконавчого комітету Дружківської міської ради надійшла інформація що Громадська організація «ГОУЛОКАЛ» оголошує набір учасниць/ків на програму «Формування кращих практик розвитку індустріальних парків та промислової нерухомості на Сході України».

 

Програма складається з 3-х етапів:

 1. Триденні тренінги в м. Маріуполь, м. Краматорськ та м. Сєвєродонецьк для підприємців, представників органів місцевого самоврядування, бізнес асоціацій та громадянських організацій Донецької, Луганської областей та Приазов’я (Запорізька область) з питань розвитку промислової нерухомості та індустріальних парків.
 2. Навчальні поїздки до індустріальних парків в Україні (індустріальний парк «Біла Церква» та індустріальний парк «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс») та Сербії (індустріальний парк MIND у м. Крагуєвац).
 3. Розробка командами учасників концепцій індустріальних парків за менторської підтримки тренерів та презентація індивідуальних проєктів на заключному заході.

 

До участі запрошуються підприємці, представники промислових підприємств, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та бізнес асоціацій з Луганської, Донецької областей та Приазов’я (Запорізька область). Для участі в тренінгах буде відібрано 90 учасниць/ків.

 

Тренінги проходитимуть в містах Сєвєродонецьк, Краматорськ та Маріуполь (дати проведення тренінгів та їх формат можуть змінюватись залежно від епідеміологічної ситуації в Україні та пов’язаних із цим карантинних заходів):

м. Сєвєродонецьк: 11 – 13 Листопада

м. Краматорськ: 16 – 18 Листопада

м. Маріуполь: 25 – 27 Листопада

 

Основні теми тренінгів:

 1. Розуміння потреб виробників для визначення промислової спеціалізації регіону та вибору локації виробництв.
 2. Девелопмент промислової нерухомості: передумови та тренди, бізнес-модель, варіанти та стадії розвитку.
 3. Приклади девелопменту окремих проєктів.
 4. Індустріальні парки (ІП): світовий досвід, законодавча база, організаційна модель, додана вартість.
 5. Маркетинг та підходи до формування інвестиційних пропозицій.
 6. Рекомендації щодо підготовки концепцій індустріальних парків.

 

Тренерами та експертами проєкту стануть представники керуючої компанії “Індастріал Парк Менеджент”. Досвід фахівців компанії базується на експертизі промислової нерухомості загальною площею понад 600 тис. кв. м.

 

Організатори забезпечують учасників тренінгів харчуванням і безкоштовно надають навчально-методичні матеріали. Для учасників з віддалених міст (відносно місця проведення тренінгів), організатори компенсують вартість проживання (2-3 ночі) і проїзду автобусом (не дорожче 220 грн за квиток в обидві сторони). Під час навчальних поїздок всім учасникам забезпечується проїзд і харчування.

 

Заявки приймаються до 15 жовтня 2020 р.

Про результати відбору Вас буде поінформовано до 22 жовтня 2020 р.

Заповнити анкету учасника можна за  посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdmD4pZDZxipv3Y8FpuO1QKMR_OhIXNj6AUFajOGSYDQTFmWA/viewform.

 

Сторінка проєкту в FB: https://www.facebook.com/BestIndustrialPropertyPractices/

 

Контактна особа: Олена Коклягіна, +380504767640, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Реалізація проєкту «Формування кращих практик розвитку індустріальних парків та промислової нерухомості на Сході України» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «ГОУЛОКАЛ» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «ГОУЛОКАЛ» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки».

 

Пропонуємо взяти участь у даному заході.» 


До уваги суб’єктів підприємницької діяльності – керівників мікро-, малих та середніх підприємств та бажаючих започаткувати власний бізнес!

 

  До виконавчого комітету Дружківської міської ради надійшла інформація від Донецької ОДА що Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу, уряду Королівства Данія та уряду Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

Максимальна сума одного гранту - 250 000 гривень. Підприємці, які отримають грант, мають зробити власний внесок у реалізацію бізнес-плану (у грошовій чи іншій формі, наприклад, безоплатною працею, наданням обладнання, приміщення тощо) у розмірі не менше 25% від вартості проєкту.

Заявки потрібно подавати ВИКЛЮЧНО через онлайн систему прийому заявок за посиланням www.grant.ccc-tck.org.uaЗаявки заповнюються і подаються ЛИШЕ українською мовою.

Кінцевий термін подання заявок: до 23:59 (за київським часом) 20 вересня 2020 року. Неповні заявки, та заявки, що надійшли пізніше встановленого терміну, будуть автоматично відхилені.

Більш докладну інформацію можна знайти за посиланням: https://bit.ly/33ugite.

Пропонуємо прийняти участь у даному конкурсі..


«До уваги суб’єктів підприємницької діяльності –

керівників мікро-, малих та середніх підприємств! 

          До виконавчого комітету Дружківської міської ради надійшла інформація від Департаменту економіки Донецької ОДА що 16-17 вересня 2020 року у м. Київ (конгрес-центр «Український дім», вул. Хрещатик,2) відбудеться бізнес-виставка «Схід-Експо 2020».

      До участі у заході запрошуються мікро-, малі та середні підприємства Донецької та Луганської областей, а також окремих районів Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

       Центральною подією «Схід-Експо 2020» стане виставка-презентація підприємств зі сходу та півдня України, поєднання з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів та клієнтів з інших регіонів, країн ЄС та світу, і встановлення нових ділових відносин.

       «Схід-Експо 2020» проводитиметься задля розширення ринків збуту, встановлення нових ділових зв’язків та отримання конкурентних переваг учасниками події. Усі зацікавлені сторони зможуть взяти участь у тематичних дискусіях, удосконалити свої знання про бізнес-процеси на регіональному й національному рівнях та дізнаються про експортні можливості до ЄС та інших країн світу. Цей захід для тих, хто прагне та готовий вивести свою компанію на новий рівень. Понад 100 компаній презентують свою продукцію на виставкових стендах, у тому числі товари харчової промисловості, текстилю, кераміки, а також соляні вироби, сувенірну продукцію, ІТ розробки, 3D-принтери тощо.

          У межах «Схід-Експо 2020» відбудеться ярмарок, де всі учасники виставки зможуть реалізувати свою продукцію відвідувачам. Ярмарок рекламуватиметься окремо задля залучення до заходу якомога більшої кількості киян та гостей міста. Передбачена й онлайн трансляція на сторінці ПРООН у Facebook, YouTube та на сайті заходу.

          Участь у «Схід-Експо 2020» для підприємців є безкоштовною. Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе всі витрати щодо оренди виставкової зали, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання та продукції, організації В2В-перемовин, створення каталогу учасників та промо-кампанії заходу –  реклами в потягах Інтерсіті+, соціальних мережах, білбордах та у торгово-розважальних центрах.

           Можливі формати участі у заході:

 1. Підприємство бере участь у заході, виставляє свою продукцію у виставковому модулі (2х2/2х3 метри), надає інформацію для каталогу виставки, бере участь у В2В-перемовинах;
 2. Підприємство надає інформацію для каталогу виставки та приймає участь у В2В-перемовинах;
 3. Підприємство лише бере участь у В2В-перемовинах;
 4. Підприємство лише надає інформацію для каталогу виставки.

    З метою захисту здоров’я учасників та відвідувачів, організаторами будуть вжиті необхідні заходи для протидії поширенню пандемії коронавірусу COVID-19 під час проведення виставки, в тому числі: безконтактний температурний скринінг усім учасникам та відвідувачам; наявність індивідуального захисту (маски, рукавички) та забезпечення антисептиками учасників та відвідувачів; забезпечення одночасного перебування учасників та відвідувачів заходу з розрахунку не більше однієї особи на 5 кв.м  приміщення та налагодження відстані між встановленими виставковими модулями – не менше 1,5 метри; дезінфекція поверхонь, громадських та службових зон протягом часу проведення виставки. У разі посилення карантинних заходів з боку уряду, організатори зберігають за собою право перенести виставку на інші дати.

Пропонуємо прийняти участь у даному заході.

Реєстрація підприємців на участь у «Схід-Експо 2020» проводиться до 20.08.2020 року за посиланням:   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeaj1aOnFl84_Sdp-zwSLSsOV1k6y47uvk8bF9Nx7mBlC0viQ/viewform .

Щоб надати інформацію для каталогу виставки треба заповнити анкету онлайн:  https://docs.google.com/forms/d/12zAHlH45ItuJIS7Jn8qAFz8ic9NSQTwD3ht_GhPLvt8/viewform?edit_requested=true


«До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

 

До виконавчого комітету Дружківської міської ради надійшла інформація від Департаменту економіки Донецької ОДА що 04 серпня 2020 року з 15-00 до 16-30 проходитиме безкоштовний вебінар на тему «Чому соціальна відповідальність бізнесу важлива для успіху українських експортерів на міжнародних ринках».

 Вебінар відбудеться за участю провідного міжнародного експерта в сфері корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) Девіда Сімпсона (David Simpson), директора консалтингової агенції InterPraxis (Канада, Великобританія, Японія).

Організатор вебінару - Проект CUTIS та Канадсько-українська торгова палата.

Під час вебінару будуть обговорені наступні питання:

 • У чому особливість корпоративної соціальної відповідальності на рівні малого та середнього бізнесу
 • Які екологічні, соціальні та економічні фактори впливають на ціннісне позиціювання бізнесу і чому це важливо для його успіху на міжнародних ринках
 • Як визначити потенційні ризики та можливості при впровадження політик КСВ у вашому бізнесі.

Пропонуємо приєднатись до участі у вебінарі.

Реєстрація за посиланням  (до 2 серпня включно)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfdO8z8JBy3YWfc2-MG3BveFqtlFM0VQN-TN8_WSBpzJaDhow/viewform

Підтвердження та посилання на вебінар будуть надіслані організаторами 3 серпня 2020 року.»


«До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

 

До виконавчого комітету Дружківської міської ради надійшла інформація від Департаменту економіки Донецької ОДА що з метою ознайомлення суб’єктів підприємництва з інструментом представництва та захисту їх законних інтересів у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, що перебувають у сфері їх управління, та їхніх посадових осіб Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Радою бізнес-омбудсмена  3 серпня 2020 року об 11:00 заплановано проведення вебінару на тему «Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах».

               Пропонуємо приєднатись до участі у вебінарі, заповнивши реєстраційну форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6QXUZWHzabHMZXag2k2uU97rj2i2Qm-j3zqU7uhCtJKN3fw/viewform ».       


«До уваги членів кластерів, власників та топ-менеджерів мікро, малих та середніх підприємств!

 

До виконавчого комітету Дружківської міської ради надійшла інформація від Донецької ОДА що Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Краматорськ, заснований на базі Донецької ТПП, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу, запрошує представників галузевих об’єднань та підприємців до участі у Форумі «Кластерних та креативних ініціатив», який відбудеться на он-лайн платформі ZOOM 23 липня 2020 року.

На сьогодні в Донецькій області назріла необхідність активізації кластерної ініціативи: розвиток вже існуючих кластерних об`єднань та залучення в них нових підприємств, формування нових кластерів. Форум стане майданчиком для генерації ідей і дасть поштовх до розвитку ініціатив.

Захід спрямовано на членів кластерів, власників та топ-менеджерів мікро, малих та середніх підприємств галузей харчової промисловості, IT, туризму, легкої промисловості, ландшафтного дизайну та керамічної промисловості.

Під час заходу провідні експерти поділяться своїм досвідом та розкажуть про:

- функціонування галузевих кластерів в Україні;

- рівень компетентності і вмотивованості підприємців до впровадження у свої бізнес-процеси творчої складової;

- форми, формати та інструменти реалізації креативного потенціалу при веденні бізнесу;

- корисні інструменти для ведення кластерної діяльності в Україні;

- просування кластеру в соціальних мережах;

Участь у заході безкоштовна, за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://form.jotformeu.com/201912185670352

Програма форуму за посиланням - https://bit.ly/3h7wyEh

Місце проведення: онлайн платформа ZOOM з 10:00 до 17:00, початок реєстрації о 09:30.

Докладна інформація за телефонами:

+380(50) 460-77-79 Аріна Казілова,

+380(50) 032-41-32 Владислава Перепелиця

Пропонуємо прийняти участь у цьому заході.».


До уваги жінок-підприємниць та власниць малого бізнесу!

До виконавчого комітету Дружківської міської ради надійшла інформація від Донецької ОДА що з 16 липня по 20 серпня 2020 року платформа SheExports у співпраці з компанією Visa у рамках глобальної кампанії She’s Next, запускає безкоштовну освітню онлайн-програму для українських жінок-підприємниць та власниць малого бізнесу.

Планується проведення 6 тематичних вебінарів, що скрадатимуться із діалогу з відомою жінкою-підприємницею та виступу лектора-практика. Програма спрямована на власниць та керівниць малого бізнесу, підприємниць та жінок-управлінців, що прагнуть розвинути власну справу, удосконалити підходи до управління нею, а також тих, хто лише розпочинають чи планують створення свого бізнесу.

Більш детально з інформацію щодо цього можна ознайомитися за посиланням https://ucci.org.ua/events/podiyi-partneriv/osvitnia-onlain-programa-dlia-ukrayinskikh-zhinok-pidpriiemnitsДо уваги суб’єктів підприємницької діяльності та бізнес-кіл міста!

 

До виконавчого комітету Дружківської міської ради надійшла інформація від Донецької ОДА про початок роботи з розробки проєкту Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 роки (далі – Програма), для чого проводиться моніторинг стану розвитку та визначення щодо сильних/ слабких сторін малого і середнього підприємництва регіону та потреб у підтримці, результати якого будуть враховані при формуванні Плану заходів з реалізації Програми.

Моніторинг здійснюється шляхом опитування Донецькою облдержадміністрацією спільно з проектом міжнародної технічної допомоги FORBIZ/EU4Busines до 05 липня 2020 року за посиланням: https://forms.gle/cPxGYqWsj2jXoGZt5

Просимо прийняти участь у опитуванні.


До уваги підприємців міста – юридичних та фізичних осіб!

У Донецькій області вже стало доброю традицією відзначати День підприємця з почесним нагородженням кращих представників малого бізнесу регіону.

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2019 – 2020 роки, Донецька обласна державна адміністрація спільно з Торгово-промисловою палатою та Державною організацією «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Донецькій області» ініціюють проведення Дванадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2020».

Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.

Конкурс "Підприємець року Донецької області - 2020" (далі – Конкурс) проводиться з метою підтримки місцевих та регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців за вагомий внесок в політичне, економічне та соціальне життя суспільства, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва  і  в економічному середовищі міста та області.

Пропонуємо Вас взяти участь у цьому Конкурсі.

Загальні положення.

1.1.  У  конкурсі  беруть  участь  повнолітні  громадяни  України,  які  є власниками  малих  підприємств  не  менше  2  років (крім номінацій «Start-Up року» та «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ») або підприємці - фізичні  особи,  що  зареєстровані  у  Єдиному  державному  реєстрі  юридичних осіб, фізичних  осіб - підприємців та  громадських  формувань (згідно  з  Законом  України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та  громадських формувань») у Донецькій області.

1.2.Участь у конкурсі є безкоштовною.

1.3. Кандидати на участь у конкурсі подають до оргкомітету на розгляд Експертної ради наступні документи:

 • анкета - заява (додаток №1);
 • рейтинговий профіль підприємства або підприємця-фізичної особи, який вважається дійсним за умови заповнення виключно усіх розділів профілю (додаток №2);
 • письмова рекомендація  - характеристика  від  виконавчого органу  міської  ради (райдержадміністрації/ОТГ), що пропонує кандидатуру учасника, яка повинна містити перелік конкретних досягнень даної особи (окремо звернути увагу на участь у програмах соціально - економічного розвитку міста/району/ОТГ/області);
 • копію витягу  з  Державного  реєстру про  державну  реєстрацію  підприємства  або підприємця-фізичної  особи  (можливо  надання  копії  витягу з  Інтернет сторінки Міністерства юстиції України, завіреної печаткою підприємства);
 • копії документів,  що  підтверджують  особу  кандидата  (паспорт)  та  його досягнення  (дипломи,  статті,  відзнаки,  а  також  інформація  про  фестивалі,  форуми, конференції, конкурси тощо, в яких приймав участь, наукові відкриття, розробки тощо);
 • 2 фотокартки.

1.4. Документи, що подаються, поверненню не підлягають.

 1. Номінації конкурсу.

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

2.1.  «Підприємець року в галузі промисловості»;

2.2.  «Підприємець року в галузі сільського господарства»;

2.3.  «Підприємець року в галузі торгівлі»;

2.4.  «Підприємець року в галузі послуг»;

2.5. «Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства» (крім підприємств комунальної власності);

2.6.  «Підприємець  року  в  галузі  інноваційної  діяльності  та  новітніх технологій»;

2.7.  «Start-Up року»;

2.8.  «За високий рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»;

2.9.  «За активну підтримку малого бізнесу».

2.10. «Кращий УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ»  - переможці конкурсу на надання фінансової підтримки на реалізацію проектів (може приймати участь по одному учаснику з міста/району/ОТГ).

За  кожною  номінацією  за  підсумками  оцінок  Експертної   ради  визначається один Переможець та два Лауреати конкурсу.

Для  проведення  кваліфікованої  оцінки  конкурсних  документів  учасників створюється  Експертна  рада  у  кількості  10 осіб.  До  складу  Експертної  ради  входять представники  Донецької  торгово-промислової палати,  облдержадміністрації, Регіонального фонду підтримки підприємництва по Донецькій області, сектору Державної регуляторної служби у Донецькій області, вищих навчальних закладів Донецькій області та незалежні експерти.

 1. Термін та етапи проведення конкурсу.

3.1. Термін проведення конкурсу - травень - серпень 2020 року.

3.2.  Конкурс проводиться у чотири етапи:

I   етап - прийом заявок та документів претендентів на звання «Підприємець року» за номінаціями здійснюється до 01 червня 2020 року на місцях виконавчими органами міських рад, рад об’єднаних територіальних громад, райдержадміністраціями та передається до Експертної ради.

II  етап  -  розгляд,  аналіз  та  оцінка  заявок  та  конкурсних  документів  Експертною радою (липень-серпень 2020 року);

III  етап  -  підсумкове  засідання  Експертної  ради,  визначення  лауреатів  та дипломантів  регіонального  конкурсу  згідно  з  поданими документами та  результатами співбесіди з претендентами за потребою (серпень 2020 року);

IV  етап  - урочиста  церемонія  нагородження  Лауреатів  та  Дипломантів регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області» в рамках святкування Дня підприємця (дата і місце уточняється).

За додатковою інформацією звертайтесь до відділу економіки, інвестиційно-інноваційного розвитку та енергоменеджменту виконавчого комітету Дружківської міської ради за тел. 4-43-98.».

ДОДАТОК


«Шановні представники бізнесових кіл!

             Виконавчий комітет Дружківської міської ради повідомляє, що з метою інформаційної підтримки та розвитку підприємницької діяльності малого та середнього бізнесу в умовах карантину, Державна установа «Офіс з просування експорту України» на електронній сторінці за адресою  https://epo.org.ua/covid19/ на щоденній основі розміщує актуальну інформацію про доступні інструменти для фінансування підприємницької діяльності та державні програми для забезпечення безперервної діяльності бізнесу, поради щодо коригуванню стратегій та бізнес – планів, можливості для розвитку підприємств та профілактичні заходи, направлені на протидію розповсюдження  Covid-19».


Шановні представники мікро, малого та середнього бізнесу міста!

             Виконавчий комітет Дружківської міської ради повідомляє, що Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств на підконтрольних Уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря Метою програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

     Для підтримки бізнес-проєктів зокрема у м.Дружківка грантова підтримка надаватиметься для діяльності в таких секторах:

 1. Виготовлення кераміки і гончарних виробів, посуду, сувенірної продукції тощо;
 2. Виробництво текстильної продукції та одягу (з льону, трикотажу, вовни тощо), продукціїз натуральних і штучних шкір, шкіряно-галантерейних виробів, взуття, суміжних товарів (наприклад, виготовлення ґудзиків тощо), виготовлення та ремонт швейних виробів;
 3. Підтримка індустрії гостинності (готельно-ресторанний сектор, туризм, індустрія розваг та відпочинку, об’єкти краєзнавчо-туристичної діяльності,транспортне обслуговування туристичних об’єктів, культурно-розважальні центри та суміжні напрямки бізнесу). Індустрія краси та здоров’я підтримуватись НЕ буде;
 4. Виробництво харчових продуктів, у тому числі - хлібобулочних виробів, напівфабрикатів, готових страв, сирів, випічки, копчених виробів тощо, та переробка сільськогосподарської продукції власного виробництва;
 1. Виробництво зернових та олійних культур;
 2. Виробництво яловичини та коров'ячого молока;
 3. Виробництво м'яса домашньої птиці та яєць.

Максимальна сума одного гранту: до 6,500 євро в гривневому еквіваленті.

Кінцевий термін подання заявок:до 23:59 (за київським часом)3 травня 2020 року.

Більш детальна інформація в додатках.

ДОДАТКИ


 «До уваги керівників торгівельних закладів з продажу продуктів харчування, засобів гігієни, лікарських засобів та виробів медичного призначення!»

 

З метою запобігання поширенню на території регіону гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, виконавчий комітет Дружківської міської ради звертається з проханням до керівників торгівельних закладів з продажу продуктів харчування, засобів гігієни, лікарських засобів та виробів медичного призначення у місті забезпечити безперебійну роботу об‘єктів з забезпеченням працівників засобами індивідуального медичного захисту та здійсненням регулярних дезінфекційних заходів. Також просимо вжити заходів щодо недопущення дестабілізації ринку продовольчих товарів першої необхідності та медикаментів і не підвищувати необґрунтовано ціни».

 


Регіональний навчальний семінар для підприємців

 Тури регіонами за участю Офісу розвитку МСП, представників банків-учасників Програми та Фонду розвитку підприємництва.

 

11 березня 2020 року  о 10-00 у м. Краматорськ відбудеться Регіональний навчальний семінар для підприємців щодо процедур та впровадження Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Місце проведення семінару Авангард-Холл, м. Краматорськ,  вул. К. Гампера, 3-А, Сад Бернадського.

Мета: Презентація програми “Доступні кредити 5-7-9%” та умов участі. Навчальний проєкт «Від знань до грошей». Екосистема підтримки підприємництва. Проведення воркшопу для початківців «Як перетворити ідею в бізнес».

Цільова аудиторія: представники діючого мікро- та малого бізнесу та підприємці початківці; учасники екосистеми розвитку підприємництва.

У результаті відвідування навчального заходу учасники отримають:

 1. Повну та достовірну інформацію про Державну програму “Доступні кредити 5-7-9%”
 2. Інформацію про  правила  інвестиційного  кредитування  в  рамках Програми
 3. Інформацію про вимоги та рекомендації з підготовки повного пакету заявки
 4. Інформацію про навчальні програми із бізнес-планування та здійснення підприємницької діяльності
 5. Інформацію про екосистему підтримки підприємництва в Україні: доступ до знань, доступ до фінансування
 6. Відповіді на питання

 

Посилання для реєстрації представника діючого мікро- та малого бізнесу та підприємця-початківця регіону:  http://bit.ly/579Kramatorsk1103

Посилання для реєстрації представників екосистеми підтримки підприємництва (бізнес-школи, асоціації, громадські організації, інкубатори тощо):  http://sme.gov.ua/579ecosystem/

У зв’язку з обмеженою кількістю місць реєстрація обов’язкова до 3 березня 2020 року.

Контактні данні (ПІБ, назва підприємства) зареєстрованих осіб просимо надати до відділу економіки, інвестиційно-інноваційного розвитку та енергоменеджменту виконавчого комітету Дружківської міської ради на ел. адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 2 березня 2020 року.

            


      Форум ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020»

Торгово-промислова палата України інформує, що 1 - 2  квітня 2020р. у м. Мінськ (Білорусь) відбудеться українсько-білоруський Форум ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020».

Співорганізаторами  Форуму  виступають Торгово-промислова палата України, Білоруська Торгово-промислова палата та Посольство України в Республіці Білорусь.

Основною метою заходу є сприяння виходу малого та середнього бізнесу України на ринки Білорусі. В рамках Форуму планується ознайомлення українських учасників з  особливостями ведення бізнесу в РБ, практичним досвідом роботи українських компаній в Білорусі, перевагами використання вільних економічних зон (ВЕЗ) на території РБ, особливостями проходження митних процедур тощо, а також відвідання успішних білоруських підприємств, в тому числі, спільних з Україною, та В2В переговори відповідно до сфери інтересів українських учасників.

До перспективних напрямків українсько-білоруського ділового співробітництва на рівні МСБ  зокрема належать харчова та деревообробна промисловість, транспорт, будівництво, агропромисловий комплекс, ІТ-технології, туризм.

Участь у бізнес-місії дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, знайти коопераційних партнерів, більше дізнатись про актуальну ситуацію на перспективних для них білоруських ринках.          

Запрошуємо всі заінтересовані підприємства та компанії долучитися до згаданої ділової місії до Республіки Білорусь. Обіцяємо цікаву програму та продуктивний візит!

У разі зацікавленості прохання зареєструватись за посиланням на сайті ТПП України - https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/forum-dilovikh-mozhlivostei-ukrayina-bilorus-2020, не пізніше 5 березня, щоб Білоруська ТПП могла на підставі складу української делегації своєчасно розпочати роботу із залучення до заходу відповідних білоруських партнерів.

Сподіваємось на Ваше позитивне рішення та активну участь!


До уваги молодих жінок від 18 до 35 повних років,

які мають намір започаткувати або розвивати власний бізнес!

 

До виконавчого комітету Дружківської міської ради надійшла інформація від Донецької ОДА про початок проведення IV Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва (далі – Конкурс).

Основною метою проведення конкурсу є пошук та нагородження активних майбутніх та дійсних підприємниць , які вдосконалюють свої бізнес-ідеї, мають бачення та конструктивне опрацювання власних можливостей, ринкового оточення та його викликів, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей.

До участі у Конкурсі запрошуються молоді жінки – дійсні та майбутні підприємниці, які бажають розвивати свою бізнес - ідею, студентки вищих навчальних закладів, внутрішньо-переміщені особи віком від 18 до 35 повних років, які проживають на території Донецької та Луганської областей. 

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

«Виробництво»;

«Сфера послуг»;

«Сімейний бізнес».

Конкурс буде проводитися у період з 10 лютого по 1 червня 2020 року.
Для участі у Конкурсі учасницям у термін до 1 червня 2020 року необхідно ознайомитись з Положенням про конкурс та надіслати заповнену в Google-form електронну реєстраційну конкурсну заявку.

Переможниць буде визначено конкурсним журі.

Нагородження відбудеться під час проведення  бізнес- форуму «Business4Women» у Маріуполі 18 червня 2020 року.
          Контактні особи:

Аріна Казілова  +380 50 460 77 79  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Яна Нефьодова +380 66 623 76 67 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пропонуємо прийняти участь у Конкурсі.

  Додаток


До уваги бажаючих отримати ІТ-освіту для створення або продовження підприємницької діяльності!

 

До виконавчого комітету Дружківської міської ради надійшла інформація від Донецької ОДА про Освітню Програму для жителів Донецької та Луганської областей «IT nation» (далі – Програма).

Мета Програми – надання якісної ІТ-освіти для всіх бажаючих у регіоні віком від 15 років та створення для них умов отримання додаткової освіти, кращих можливостей для працевлаштування, створення чи продовження підприємницької діяльності. Серед ключових категорій учасників розглядаються вразливі та соціально незахищені категорії населення регіону.

Під час навчання кожен учасник матиме можливість:

- пройти курс онлайн занять за одним з 5 напрямів: Advanced Fronted Web Developer, Web Coder, Automation Software Tester (QA Engineer), Software Tester (QA Manual), Digital skills;

- взяти участь у практичних офісних зустрічах;

- прослухати серію цікавих та корисних вебінарів;

- спробувати свої сили у розробці прикладних ІТ-рішень, спрямованих на вирішення реальних проблем бізнесу та громади під час проведення хакатонів;

- реалізувати набуті навички та представити свої успіхи у власних ІТ- проєктах на офіційних заходах Програми.

Набір триває з 01 лютого по 10 березня 2020 року. Реєстрація доступна за посиланням www.bit.ly/ITnation_2020.

Участь у Програмі безкоштовна.

        У разі виникнення запитань звертайтесь до Оксани Кавтиш, менеджеру проєкту «IT nation», за тел. +38 (093) 467-03-21 або ел. Адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Пропонуємо прийняти участь у Програмі.

  


До уваги суб’єктів господарювання - юридичних осіб!

Законом України № 361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» прийнятим Верховною Радою 6 грудня 2019 року покладено обов’язок на всіх юридичних осіб, щодо подання державному реєстратору оновлену інформацію про кінцевих бенефіціарних власників та структуру власності відповідної юридичної особи.

Набрання чинності зазначеним Законом відбудеться 28.04.2020 р.

 

Так оновлена інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника її засновника, якщо засновник - юридична особа (крім політичних партій, структурних утворень політичних партій, професійних спілок, їх об’єднань, організацій профспілок, передбачених статутом профспілок та їх об’єднань, творчих спілок, місцевих осередків творчих спілок, організацій роботодавців, їх об’єднань, адвокатських об’єднань, торгово-промислових палат, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, релігійних організацій, державних органів, органів місцевого самоврядування, їх асоціацій, державних та комунальних підприємств, установ, організацій) повинна містити відомості про: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, країна громадянства, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), а також повне найменування та ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому ця особа є кінцевим бенефіціарним власником, характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу). У разі відсутності в юридичної особи кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника її засновника, якщо засновник - юридична особа, вноситься обґрунтована причина його відсутності.

При проведенні державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу Законом № 361-IX також передбачено обов’язок розкривавати інформацію про кінцевих бенефіціарних власників, шляхом подання державному реєстратору додаткових документів, а саме:

структура власності за формою та змістом, визначеними відповідно до законодавства;

витяг, виписка чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи - нерезидента в країні її місцезнаходження, - у разі, якщо засновником юридичної особи є юридична особа - нерезидент;

нотаріально засвідчена копія документа, що посвідчує особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи - для фізичної особи - нерезидента та, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, - для фізичної особи - резидента.

Після набрання Законом № 361-IX чинності, юридичні особи повинні будуть щорічно, протягом 14 календарних днів, починаючи з наступного року з дати державної реєстрації юридичної особи, подавати вищезазначені документи разом із відповідною заявою для підтвердження відомостей про кінцевих бенефіціарних власників.

Також, згідно Закону № 361-IX, юридичні особи зобов’язані підтримувати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності в актуальному стані, оновлювати її та повідомляти державного реєстратора про зміни протягом 30 робочих днів з дня їх виникнення, та подавати державному реєстратору документи, що підтверджують ці зміни. Якщо зміни у структурі власності та інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи відсутні, юридичні особи зобов’язані повідомляти державного реєстратора про відсутність таких змін при проведенні державної реєстрації будь-яких змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі.

Юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності Законом № 361-IX, подають державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника в обсязі, визначеному цим Законом, та структуру власності протягом трьох місяців з дня набрання чинності нормативно-правовим актом, яким буде затверджена форма та зміст структури власності.

Неподання юридичною особою державному реєстратору передбаченої законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи - тягне за собою накладення на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 000 до 51 000 гривень).


До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

 

До виконавчого комітету Дружківської міської ради надійшов лист від Департаменту економіки Донецької обласної державної адміністрації про те, що на офіційному сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у рубриці «Розвиток експорту» опубліковано «Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2020 році» та «Перелік виставок і ярмарків за кордоном у 2020 році».

Пропонуємо прийняти участь вищезазначених заходах відповідно до переліків.


До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

 

До виконавчого комітету Дружківської міської ради надійшов лист від Донецької обласної державної адміністрації про те, що 20-21 лютого 2020 року у м. Сенец (Словаччина) відбудеться Українсько-Словацький бізнес-форум, організаторами якого є Громадська Спілка «Міжнародний центр сприяння підприємництву» спільно з посольством України в Словацькій Республіці та компанією «Нова Інтернаціональна Корпорація».

Мета проведення форуму – розширення двохсторонньої співпраці між Україною та Словаччиною, просування українських компаній на словацький ринок.

Тематика форуму – будівництво, будівельні матеріали та технології.

Пропонуємо прийняти участь у даному заході.

Контактна особа з питань проведення форуму – заступник Голови Центру з міжнародних питань Вадим Внуков: тел. (097) 983 21 52.


До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

 

З початку лютого цього року стартувала державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» (далі – Програма), яка передбачена для створення і розширення власного мікро- та малого бізнесу під рекордно низький відсоток – 5, 7 або 9% на суму до 1,5 млн грн строком до 5 років.

У 2020 році Уряд вже виділив на Програму 2 млрд. грн. За рік це дозволить видати понад 50 тисяч доступних кредитів, створити до 90 тисяч нових робочих місць і залучити близько 2 млрд. грн. внутрішніх інвестицій у сферу малого бізнесу.

В рамках програм державної підтримки для підприємців-початківців буде також можливість пройти безкоштовне навчання, щоб підвищити свої бізнес- компетенції та покращити перспективу створення успішного бізнес-проекту.

Діятимуть три можливі ставки кредитування – 5%, 7% або 9%, які залежатимуть від розміру бізнесу (до 25 млн. грн. річної виручки або від 25 до 50 млн грн) та строку його діяльності (до 12 місяців, понад 12 місяців). Додатково ставка кредитування знижуватиметься на 0,5% річних за кожного найманого працівника, але не менше ніж до 5% річних.

Фактичне кредитування здійснюватиметься банками – партнерами Програми. Впровадження Програми, за дорученням Уряду, здійснюватиме Фонд розвитку підприємництва при Міністерстві фінансів України.

Більш детальну інформацію про Державну програму можна дізнатися на сторінці       5-7-9.gov.ua

 


Дружківська міська рада повідомляє, що 07 квітня 2020 об 11-00 у приміщенні виконкому за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна, 16, кабінет 210, відбудуться земельні торги щодо продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності кадастровим номером

1411700000:00:010:0562 площею 0,0170 га, за адресою: Донецька область, м. Дружківка, вул. Космонавтів район жилого будинку №44, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ 03.07).

Оголошення про аукціон розміщено на сайті Держгеокадастру (land.gov.ua), розділ «Земельні аукціони», номер аукціону 23911, номер лоту 46392.

Детальна інформація за посиланням: http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/46392

За довідками звертатись до Ліцитатора:

 Вороніна Олена Владиславівна тел. 099-615-79-27.

 дата публікації: 17.02.2020


До уваги ВПО та місцевих мешканців,

які вже мають або планують започаткувати бізнес у Донецькій або Луганській областях!

 

До виконавчого комітету Дружківської міської ради надійшла інформація від Донецької ОДА що Міжнародна організація з міграції (МОМ) розпочала впровадження нового проекту «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України» за фінансової підтримки Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США. Один з компонентів проекту має на меті зміцнення економічного потенціалу внутрішньо переміщених осіб та членів приймаючих громад, які ведуть бізнес у Донецькій та Луганській областях (території, підконтрольні уряду України) або мають намір його започаткувати.

         Зокрема, передбачається надання грантів для 150 підприємців на максимальну суму до 2800 доларів США у вигляді обладнання, витратних матеріалів та послуг.

Відбір учасників проекту буде відбуватися шляхом проведення конкурсу згідно з чіткими і прозорими критеріями соціальної уразливості заявників та перспективності запропонованих ними бізнес-планів.

Докладна інформація міститься за посиланням:

http://iom.org.ua/ua/mom-nabyraye-uchasnykiv-novogo-proektu-z-pidtrymky-biznesu


До уваги представників вітчизняного бізнесу!

До виконавчого комітету Дружківської міської ради надійшла інформація від Департаменту економіки Донецької ОДА що Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямів наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу.

Очікується що результати опитування сприятимуть ефективному розподіленню бюджетних коштів та фінансуванню, в першу чергу, затребуваних бізнесом наукових напрямів.

Крім того, опитування дасть можливість представникам бізнесу:

- отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок (далі – R&D), які можуть мати низку переваг перед закордонними аналогами;

- отримати інформацію про існуючі українські R&D; - переорієнтувати український R&D сектор на вирішення реальних потреб бізнесу;

- зменшити бар’єри та запровадити підтримку розвитку українських компаній на основі інновацій;

- налагодити системну комунікацію в трикутнику: держава, бізнес, заклади вищої освіти і наукові установи для посилення конкурентоспроможності вітчизняних продукції та послуг.

В опитуванні можуть брати участь представники мікро, малих, середніх та великих підприємств будь-якої форми власності.

Анкету розміщено за посиланням https://forms.gle/MiMqonfXJaftgapT7

Опитування проводитиметься до 31 січня 2020 року. В ньому можуть брати участь представники мікро, малих, середніх та великих підприємств будь-якої форми власності

 

Просимо прийняти участь в анкетуванні.


До уваги населення, представників юридичної спільноти та підприємств!

До виконавчого комітету Дружківської міської ради надійшла інформація від Департаменту економіки Донецької ОДА що Громадська рада при Міністерстві юстиції України спільно з партнерами проводить Всеукраїнській онлайн-марафон на тему «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020», у зв’язку з чим запрошує громадян України, представників юридичної спільноти, керівників та власників підприємств області взяти участь у першій Всеукраїнській онлайн-конференції: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020», яку буде проведено із 3 по 7 лютого 2020 року у форматі інтернет-відеоконференції.

Проведення такого заходу обумовлено введенням з 21.10.2019 року в дію нового Кодексу України з процедур банкрутства, яким суттєво змінено порядок проведення процедур банкрутства українських підприємств та введено інститут банкрутства фізичних осіб.

Під час онлайн-марафону громадяни України дізнаються, як на підставі закону провести реструктуризацію власних боргів, в тому рахунку перед банками та мікрофінансовими установами, а керівники та власники підприємств ознайомляться з новим Кодексом України з процедур банкрутства субсидіарної відповідальності перед кредиторами, новими особливостями процедур банкрутства та розширенням прав арбітражних керуючих і кредиторів у процедурах фінансової реструктуризації та банкрутства підприємств.

Безкоштовно. Онлайн, зі свого робочого чи домашнього комп’ютера, з будь-якого міста світу.

Інформація щодо спікерів, змісту програми Всеукраїнського онлайн-марафону та реєстраційної форми для участі у заході оприлюднена сайті конференції за адресою:

https://marafon2020.bankrutstvo.online/?utm_source=oda.

 

Просимо взяти участь у даному заході.


Шановні суб’єкти підприємницької діяльності, що здійснюють продаж алкогольних напоїв!

        Виконавчий комітет Дружківської міської ради нагадує, що на період проведення Операції об’єднаних сил на території Донецької області,  згідно розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2015  № 115 «Про встановлення заборони продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв» (із змінами),  діє заборона продажу військовослужбовцям алкогольних напоїв і речовин, вироблених на спиртовій основі (пиво, слабоалкогольні напої тощо).

         На виконання вищезазначеного Розпорядження  виконавчим комітетом Дружківської міської ради було прийняте рішення від 01.04.2015 № 178 «Про встановлення заборони продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв на території м. Дружківка особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування».

        Наполегливо просимо Вас дотримуватись норм встановлених розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2015  № 115 «Про встановлення заборони продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв» та рішення  виконавчого комітету Дружківської міської ради від 01.04.2015 № 178 «Про встановлення заборони продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв на території м. Дружківка особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування» та рекомендуємо розмістити у своїх торгових об’єктах на видному місті інформаційне повідомлення стосовно заборони продажу алкогольних напоїв і речовин вироблених на спиртовій основі військовослужбовцям Збройних сил України.


Дружківська міська рада повідомляє, що 05 листопада 2019 об 11-00 у приміщенні виконкому за адресою: м.Дружківка, вул.Соборна, 16, кабінет 210, відбулись повторні земельні торги у формі аукціону щодо продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності кадастровим номером

1411700000:00:010:0406 площею 0,0055 га, за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул. Космонавтів район жилого будинку №65 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ 03.07). Учасниками було надано 14 пропозицій, розмір річної орендної плати збільшився з 5% до 5,33% нормативної грошової оцінки земель, що складає  2724,79 грн. Термін оренди землі 3 роки.

Міська рада запрошує громадян, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб надати свої пропозиції щодо підготовки відповідних земельних ділянок до продажу права оренди на земельних торгах до відділу земельних ресурсів виконавчого комітету Дружківської міської ради (кабінет 114, 110). Ознайомитись з переліком земельних ділянок комунальної власності права на які виставляються на земельні торги окремими лотами ви можете на офіційному сайті Дружківської міської ради у розділі: Земельні відносини. Переліки земельних ділянок, за посиланням: https://druisp.gov.ua/zemelni-vidnosini/pereliki-zemelnikh-dilyanok»

дата публікації: 08.11.2019


До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

«До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!До виконавчого комітету Дружківської міської ради надійшла інформація від Департаменту економіки Донецької ОДА що в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки у місті Дружківка 02 жовтня 2019 року фаховими тренерами (ТОВ «ГРОМАДСЬКА ШКОЛА БІЗНЕСУ») буде проведено безкоштовний навчальний тренінг з бізнес-планування, залучення та використання фінансових ресурсів.Запрошуємо суб’єктів підприємницької діяльності – представників бізнес-середовища міста прийняти участь у цьому заході.Детально ознайомитись із програмою заходу, а також зареєструватися на тренінг можна на сайті ТОВ «Громадська школа бізнесу» https://www.bc-school.com.ua/model-donetsk.».Дружківська міська рада повідомляє, що 05 листопада 2019 об 11-00 у приміщенні виконкому за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна, 16, кабінет 210, відбудуться повторні земельні торги у формі аукціону щодо продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності кадастровим номером

1411700000:00:010:0406 площею 0,0055 га, за адресою: Донецька область, м.Дружківка, вул. Космонавтів район жилого будинку №65 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ 03.07).

Оголошення про аукціон розміщено на сайті Держгеокадастру (land.gov.ua), розділ «Земельні аукціони», номер аукціону 20323, лот №39223.

Детальна інформація за посиланням: http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/39223

За довідками звертатись до Ліцитатора:

 Вороніна Олена Владиславівна тел. 099-615-79-27.

дата публікації: 02.09.2019


04 липня 2019 під головуванням заступника міського голови Полякова О.О. відбулося засідання комісії з добору земельних ділянок, які виставляються для продажу на аукціоні або права на які виставляються для такого продажу.

У складі комісії прийняли участь депутати міської ради, представники громадської ради при виконавчому комітеті, громадської організації «Дружківська організація роботодавців підприємців», та фахівців виконкому.

Було відкореговано попередній перелік земельних ділянок комунальної власності права на які виставляються на земельні торги окремими лотами (перша черга) та складено новий перелік, який налічує 20 ділянок різного функціонального призначення. Детальна інформація розміщена на офіційному сайті міської ради у розділі «Земельні відносини», «Переліки земельних ділянок»

08.07.2019


До уваги  власників об’єктів забруднення атмосферного повітря суб’єктів малого підприємництва - фізичних осіб та юридичних осіб!

            Згідно до частини п’ятої ст.11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися після отримання дозволу, виданого суб’єкту господарювання, об’єкт якого належить до другої або третьої групи, обласними, Київською, Севастопольською міськими державними адміністраціями, органом виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного середовища за погодженням з центральним  органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

            Стаціонарне джерело забруднення  - підприємство, цех, агрегат, установка або інший нерухомий об’єкт, що зберігає свої просторові координати протягом певного часу і здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферу та/або скиди забруднюючих речовин у водні об’єкти. Також до стаціонарних джерел забруднення можна віднести генератори, міні електростанції, газозварювальне обладнання (установки), автономні системи опалення (котли) і т.п.

            Відповідно до п. 240.1 ст. 240 ПКУ платниками екологічного податку є суб’єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони.

            Закликаємо Вас вирішити питання щодо отримання документів дозвільного характеру на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, звернувшись до Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації.

            Для отримання необхідної інформації і вичерпних відповідей  з питань податкового законодавства радимо звернутись до органу державної фіскальної служби, в якому Ви як платник податків перебуваєте на обліку та Інформаційно- довідкового департаменту Державної фіскальної служби України за телефоном 0-800-501-007 (безкоштовно із стаціонарних телефонів).

            Копії отриманих дозвільних документів просимо Вас надати до Управління житлово-комунального господарства Дружківської міської ради (каб. 310, тел. 42206).         


До уваги підприємців міста – юридичних та фізичних осіб!


До уваги суб’єктів підприємницької діяльності – керівників підприємств!

Виконавчий комітет Дружківської міської ради стурбований ситуацією щодо зменшення чисельності працюючих осіб на підприємствах міста та рівнем оплати праці у місті Дружківка.

Протягом 2018 році намічено тенденцію зменшення працюючих осіб на підприємствах міста, динаміка зменшення чисельності працюючих спостерігається і в поточному році. Так, за підсумками 4 кварталу 2018 року середньооблікова чисельність штатних працівників по м. Дружківка склала 10501 особу, що в порівнянні з 2017 роком становить 90,2% (зменшення на 1143 особи, тобто на 9,8%). Занепокоєння викликає той факт що зменшення чисельності працюючих продовжується і в цьому році.

Велике занепокоєння виникає також і з ситуацією щодо рівня оплати праці на підприємствах міста.

Протягом останніх років на підприємствах міста спостерігалося поступове підвищення заробітної плати працюючим, але у 4 кварталі 2018 року зафіксовано погіршення ситуації щодо оплати праці (середньомісячна заробітна плата штатних працівників склала 8059 грн.), - в порівнянні з попереднім періодом (3 кварталом 2018 року) зменшилася  на 117 грн.

Незважаючи на збільшення заробітної плати в порівнянні з 4 кварталом 2017 року (збільшення становить 20,6%), середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника в цілому по місту в 4 кварталі 2018 року становила лише 77,3% до розміру середньомісячної заробітної плати по Донецькій області (10423 грн) і 90,9% до середньомісячної по Україні (8865 грн. – за 2018 рік).

По регіону найвищий рівень заробітної плати (за підсумками 4 кварталу 2018 року) зафіксовано у м. Маріуполь (13817 грн.), м. Покровськ (13043), м. Авдіївка (11783), найнижчий – у м. Бахмут (7917 грн.), м. Костянтинівка (7346), м. Селидове (7557). У рейтингу міст Донецької області (15 міст) по розміру заробітної плати, м. Дружківка займає 4 сходинку з кінця (якщо рахувати з початку, то 11-ту).

Зважаючи на соціальну значимість даного питання, з метою підвищення добробуту працівників, виконавчий комітет Дружківської міської ради звертається до Вас з проханням вжити усі можливі заходи щодо підвищення заробітної плати працюючим до рівня середньообласної.

Начальник відділу економіки, інвестиційно-

інноваційного розвитку та енергоменеджменту                                                М.С.КОРОТУН               


 

   Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.

          Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 23.11.2018 № 2628 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів») індекс споживчих цін за 2017 – 2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.

          Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2018 рік становить 1,0.

          Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель. Коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки земель становлять: 1996 рік – 1,703, 1997 рік – 1,059, 1998 рік – 1,006, 1999 рік – 1,127, 2000 рік – 1,182, 2001 рік – 1,02, 2005 рік – 1,035, 2007 рік – 1,028, 2008 рік – 1,152, 2009 рік – 1,059, 2010 рік – 1,0, 2011 рік – 1,0, 2012 рік – 1,0, 2013 рік – 1,0,   2014 рік – 1,249, 2015 рік – 1,433 (крім сільськогосподарських угідь) та 1,2 для сільськогосподарських угідь (рілля, перелоги, сіножаті, пасовища, багаторічні насадження), 2016 рік – для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) – 1,0, для земель несільськогосподарського призначення – 1,06, 2017 рік – 1,0.

            Нормативна грошова оцінка земель за 2002, 2003, 2004 та 2006 роки не індексувалася.

Начальник управління                                                           М. ЯКОВЕНКО

 


Увага! Чекаємо Ваших повідомлень про намір участі у земельних торгах!

21.12.2018 під головуванням секретаря міської ради Бучук Ірини Олександрівни відбулося засідання комісії з добору земельних ділянок, які виставляються для продажу на аукціоні або права на які виставляються для такого продажу, за участю депутатів міської ради, представників громадської ради при виконавчому комітеті, громадської організації «Дружківська організація роботодавців підприємців», та фахівців виконкому.

Було сформовано попередній перелік земельних ділянок комунальної власності права на які виставляються на земельні торги окремими лотами (перша черга), до якого включено 14 ділянок різного функціонального призначення. Для ознайомлення потенційних покупців та громади міста, аналізу та вивчення громадської думки, щодо можливості продажу права оренди земельних ділянок, визначення попиту на ринку на конкретні земельні ділянки більш детальна інформація буде оприлюднена у засобах масової інформації.  Пропозиції щодо підготовки відповідних земельних ділянок до продажу права оренди на земельних торгах приймаються відділом земельних ресурсів виконавчого комітету, кабінети 114,110 міськвиконкому.

Попередній перелік земельних ділянок комунальної власності права на які виставляються на земельні торги окремими лотами (перша черга).

 


До уваги суб'єктів малого підприємництва- фізичних осіб та юридичних осіб- платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки!

  Виконком Дружківської міської ради повідомляє, що 20.12.2018 року о 10-00 годині у малому залі виконкому (кім. 210) відбудеться робоча зустріч з оцінки стандартного розміру витрат суб'єкту господарювання малого підприємництва, який виникає внаслідок дії регуляторного акту (РА)- проекту рішення міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Дружківської міської ради» Запрошуємо усіх зацікавлених осіб з числа суб'єктів малого підприємництва - фізичних осіб та юридичних осіб й платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, прийняти участь у цьому заході. Обов'язкова попередня реєстрація за телефоном: (06267)43188 до 12-00 години 19.12.2018 року».


«До уваги суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб – платників єдиного податку першої та другої груп!

       Виконком Дружківської міської ради повідомляє,  що  12.12.2018  року о 10-00 годині  у малому залі виконкому (кім. 210) відбудеться робоча зустріч з оцінки стандартного розміру витрат суб’єкту господарювання малого підприємництва, який виникає внаслідок дії регуляторного акту (РА)- проекту рішення міської ради «Про встановлення єдиного податку на території Дружківської міської ради». Запрошуємо усіх зацікавлених осіб з числа підприємців  – платників єдиного податку першої та другої груп прийняти участь у цьому заході.

Обов’язкова попередня реєстрація  за телефоном: (06267)43188 до 12-00 години 11.12.2018 року».


«До уваги  суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють діяльність з продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та місцевих мешканців!

Згідно з рішенням Дружківської міської ради у місті Дружківка забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових з 22 години вечора до 10 години ранку. За недотримання вимог передбачена адміністративна відповідальність за статтею 156 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення.»


 До уваги суб’єктів господарювання!

НОВЕ В ЗАКОНОДАВСТВІ

    З 17 червня 2018 року набуває чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» від 6 лютого 2018 року № 2275-VIII.

   Цей Закон визначає правовий статус товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю (далі - товариство), порядок їх створення, діяльності та припинення, права та обов’язки їх учасників.

Пунктами 2,3,5 Прикінцевих та перехідних положень цього Закону передбачено:

- визнати таким, що втратив чинність, Закон України "Про господарські товариства" (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., № 49, ст. 682 із наступними змінами) у частині, що стосується товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю.

- протягом року з дня набрання чинності цим Законом положення статуту товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, що не відповідають цьому Закону, є чинними в частині, що відповідає законодавству станом на день набрання чинності цим Законом. Цей пункт не застосовується після внесення змін до статуту товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю.

- товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю звільняються від сплати адміністративного збору за реєстрацію змін до статуту товариства у зв’язку з приведенням його у відповідність із цим Законом протягом одного року з дня набрання чинності цим Законом.

Ознайомитися з Законом можна на сайті Верховної Ради України за посиленням : http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2275-19/page

Отримати додаткову інформацію по даному питанню Ви можете у реєстраційному відділі виконкому Дружківської міської ради, який розміщується у будівлі Центру надання адміністративних послуг м.Дружківка за адресою  вул.Машинобудівників, 64.

тел. (62267)5-32-69


«До уваги ВПО з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Донецькій області, та місцевих мешканців, які розпочали або хочуть розпочати власний бізнес!


  Звертаємо увагу  фізичних та юридичних осіб, які використовують земельні ділянки комунальної форми власності!