Друкувати


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

23.12.2020 м. Дружківка №8/2-13
 
Про затвердження Положення про комунальну установу «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дружківської міської ради у новій редакції

         Розглянувши службовий лист начальника відділу освіти Дружківської міської ради Лазебник С.А. від 07.12.2020  №0.133/768/20 про необхідність затвердження Положення комунальної установи « Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дружківської міської ради у новій редакції з метою упорядкування та удосконалення роботи комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників»,  відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 29.07.2020 № 672 «Деякі питання професійного розвитку педагогічних працівників», керуючись ст. 25 Закону України від 21.05.1997 №280/97–ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада 

ВИРІШИЛА

1.Затвердити Положення про комунальну установу «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дружківської міської ради (далі - Центр) в новій редакції (додається).                                                     

2. Тимчасово виконувачу обов’язки директора Центру (Соловйова) здійснити заходи щодо проведення державної реєстрації Положення про комунальну установу «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дружківської міської ради у новій редакції у порядку, встановленому чинним законодавством України. 

3. Визнати таким, що втратив чинність п. 2 рішення Дружківської міської ради  від 16.09.2020 № 7/77-5 «Про створення комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дружківської міської ради».

4.Координацію дій щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є.                                                                                   

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді          та з питань діяльності, законності та правопорядку.        .

 

Міський голова                                                                              В.Б. ГРИГОРЕНКО

                                                                       

ДОДАТОК