Документ № 8/2-10 від 23.12.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

30.12.2020


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

23.12.2020 м. Дружківка №8/2-10
 
Про утворення відділу організаційно – правової та кадрової роботи управління соціального захисту населення Дружківської міської ради

       Розглянувши лист начальника управління соціального захисту населення Дружківської міської ради Небогатікової Г.Г. від 03.12.2020 № ВИХ-0.2191/1168/20,  у зв’язку з необхідністю належної організації  правової роботи та роботи із зверненнями громадян, керуючись статтею 54 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Утворити відділ організаційно-правової та кадрової роботи у структурі  управління соціального захисту населення Дружківської міської ради.

2. Управлінню соціального захисту населення  Дружківської міської ради (Небогатікова) внести зміни до штатного розпису та затвердити Положення про відділ організаційно-правової та кадрової роботи  управління соціального захисту населення Дружківської міської ради.

3. Дане рішення набуває чинності з 01.01.2021.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань планування бюджету та фінансів та з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку.

       

    

 

Міський голова                                                                                        В.Б. ГРИГОРЕНКО

 

 

 

                                                                              

 

Пояснювальна записка

до  рішення Дружківської міської ради

 

«Про створення відділу організаційно – правової та кадрової роботи

управління соціального захисту населення Дружківської міської ради»

 

 

      У зв’язку з постійним зростанням навантаження на спеціалістів та необхідністю належної організації роботи сектору кадрово-правового забезпечення та моніторингу соціальних програм управління соціального захисту населення Дружківської міської ради (далі-управління), з метою більш ефективного розподілу та виконання посадових обов’язків спеціалістами, виникненням нових задач, які потребують вирішення, значного зростання кількості звернень громадян з питань соціального захисту населення, що потребує значного часу для підготовки та надання відповідей, ведення позовної роботи (підготовка позовів до суду, підготовка апеляційних та касаційних скарг на рішення суду, підготовка відзивів заперечень на позовні заяви до суду, які надійшли на адресу управління та інше), недопущення зростання соціальної напруги у місті, виникла необхідність в утворенні відділу організаційно – правової та кадрової роботи штатною чисельністю – 5 штатних одиниць.

    Нарахування заробітної плати по даним посадам у 2021 році буде здійснюватися в межах фонду оплати праці наданого до проекту бюджету Дружківської міської ради на 2021 рік.

 

 

 

Начальник управління                                                                  Г.Г. НЕБОГАТІКОВА